nie :( sterylka musiała się przesunąć bo okazuje się, że po szczepieniu trzeba odczekać z 2 tygodnie.
Kiwi ....ja wiedziałam że tak będzie :(
nie mam do Ciebie pretensji, ale ja tak mam poprostu zawsze...skończy się tak, ze na zlot w maju nie pojade (już mam zapłacony) bo nie będzie co z sunią zrobić......
ehhhh to mój ostatni tymczas.......