Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. to drugie wiadro ptasiego dla asiora :)
  2. Kiwi a na następny program jest szansa dla Yoko?????
  3. Witam Od jakichś 2 m-cy w Krakowie na oś. Na Wzgórzach "pląta " ssię psiak..... Niby nie jest zagłodzony, ale napewno jest bezpański bo miniulka (pod której blokiem on najczęsciej przesiaduje) widywała go niejednokrotnie śpiącego na polu pod jej oknami :( Dzieciaki osiedlowe biora go na smycz i chodzą z nim na spacerki :loveu: Jest ślicznym młodym, psiakiem...na moje oko to tak gdzieć może mieć z rok, może póltora..... UWIELBIA DZIECI!!!!!!Szybko sie odnajduje... Jak widzi miniulkę to az piszczy z radości... KTO DA MU DOMEK???? :( Choć tymczasowy, jest naprawde przewspanialym psiakiem.... Był w obcym domu a siedział grzeczniutko :) a nawet padł jak naleśnik (jak na zdjęciach) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/173/48225913374eac7e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/123/42284fa52c93c15a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/173/3165e6b8c6853ab0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/71/25dbc46d7669be87.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/173/8c14937ecc7e64a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/123/4f9a26cdfafd472d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/71/c759b9da9aff2b81.jpg[/IMG][/URL]
  4. eehh ptasie mleczko było by znacznie lepsze :]
  5. no nie mów KUBUŚ :D to ładnie się uśmiechne, może jak dziewczyny z AWF-u i może mnie zabierze potforów nie odrobaczaj bo ja odrobaczanie mam :]
  6. nie znam szczegółów bo tylko dostałam tel od Foksi ..wiedziała, ze się ucieszę :)
  7. no właśnie nie mam na sobote transportu bo ja bym chciała jeszcze ogonki załatwić ...znaczy czyszczenie zębów....
  8. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=55987[/url] PILNY APEL!!!!
  9. eehhhh z nerwów znowu mi sie puściła krew z nosa :shake: coraz częsciej sie to dzieje :(
  10. no niestety Zdzisek robi sterylki tylkko w w godzinach rannych..... -trudno jakoś będzemy musieli sobie poradzić :) acha dziś Yoko była na szzepieniu przeciwko wściekliźnie (wyjątkowo byłam u siebie na osiedlu bo nie chciałam jej ciągać przez cały Kraków, i co sie okazało: Pani wet twierdzi, ze Yoko ma conajmniej 1,5 roku a ona stawiała by bardziej na między 2 a 3 lata....To by tłumaczyło wyciągnięte cycusie Yoko i znaczyło by, że mała napewno miała młode :placz: taka młoda a już miała dzieci...napewno miała , bo normalnie psiaki nie mają takich cycorków wystających.....
  11. ehhhh mam dość tej cholernej pracy :/
  12. no coty:crazyeye: w życiu bym jej nie zamknęła do kaltki.......ona wystarczająco już jest wystraszona :( kurcze wypromować by ją jakoś trzeba było bo do tej pory czekałam na szczepienia i sterylkę, ale skoro sterylka ma być w weekend to moze czas by zacząć ją promować :)
  13. był na spacerku z Panią Małgosią..bardzo źle z nim ...kiedyś jak wychodził to chociaż dreptał powoli a teraz.......wywraca się :placz: PILNIE MU TRZEBA PROGRAMU :placz:
  14. Boziuniu, zeby się tylko udało :) bo dzieciaki to skakały z radości,z ę mała ich dziś odwiedzi :) (słyszałam je w tle :) )
  15. ehh mam nadzieje, ze domek będzie wspaniały :)
  16. Agatko czy zrobić jej allegro??? choć w sumie po programie na 1000 % znajdzie dom, to niewiem czy jest sens :)
  17. [SIZE="5"][COLOR="Red"]TRAWIS MA JUŻ DOM!!!!!!!! Adoptowała go ponić przemiła rodzina z 4 dzieci :multi: :multi: :multi: Nie macie pojęcia jaka jestem szczęsliwa :):sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: Marzyłam, zeby miał domek.....teraz tylko mój ukochany Krystianek i już nic mi do szczęscia nie będzie potrzeba :loveu: [/COLOR][/SIZE] [B]TERAZ ZOSTAŁ NAM TAM HABER PRZEPIĘKNY SOBOWTÓR TRAWISA W MŁODSZYM WYDANIU :) OTO HABER :) dwulatek sobowtór Trawisa[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/171/ed966186c857f020.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images22.fotosik.pl/71/f03006ba39ebff7dmed.jpg[/IMG] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/71/78514373f93fdaea.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images21.fotosik.pl/121/53ed6c569013672dmed.jpg[/IMG] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/121/5cee7ab4f498bf27.jpg[/IMG][/URL]
  18. Aniu na pw poszły namiary :) z freciochem to byś nam zycie uratowała :)
  19. :watpliwy: bry...... niemam dziś humoru
  20. Piękny, naprawde prześliczny szczylek :)
  21. jej Berni jest przepiękny!!!!!!!!!!!! trzeba mu allegro ;>???? a na Krakowskich adopcjach jest????
  22. mała do góry!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...