Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. nie, jeszcze nie dostałam :( Jak tylko dotrą od razu wkleję ;)
  2. [quote name='greatmadwomen']Znalazłam ogłoszenie o młodym labradorze na gumtree z krk, może ktoś chętny :D http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-ODDAM-PSA-OD-ZARAZ-W0QQAdIdZ276839087 napisałam do dziewczyny, żeby nie dawała byle komu, bo sunia może skończyć w klatce rozmnażana co pół roku.. Powiedziałam,że pomożemy w sterylizacji i wtedy poszukamy jej domku, zobaczymy czy się odezwie...
  3. [quote name='Topi']Gdzieeeeee !!!!! (oczywiście kupić taką siatkę ;)) Asior - spręż się ;) i daj odpowiedź bo idą Święta.[/QUOTE] a np tu: [url]http://allegro.pl/siatka-maskujaca-pl-demobil-cena-za-1-metr2-i1574080608.html[/url] i tu: [url]http://allegro.pl/siatka-maskujaca-glony-lesna-3-x-3-i1574347655.html[/url] lub tu [url]http://allegro.pl/siatka-maskujaca-bw-i1569500410.html[/url]
  4. [quote name='Therion']Szybkiego powrotu do zdrowia.[/QUOTE] ale on nie żyje...... szkoda chłopaka.. ale miał choć ten rok niecały wspaniałego życia...
  5. tak, nie przekroczy 150 zł,może nawet uda się taniej ;)
  6. wiesz co, nie wiem bo jestem od tygodnia na L4, ale wydaje mi sie, ze jeszcze nie, maluchy były bardzo małe wtedy na początku kwietnia, karmiła je, po świętach pewnie tam pojadą inspektorzy.
  7. [quote name='weszka']Tylko ja tą klatkę bym nakryła jakimś ciemnym prześcieradłem/kocem/plandeką żeby wyglądała jak bezpieczna buda bo taka goła to straszy. I jeszcze pomyślałam, że warto by było zostawić tam michę z wodą bo ciepło się zrobiło, a tam niezbyt jest skąd się napić.[/QUOTE] mówiłam, najlepiej kupić siatkę maskującą ona wygląda jak liście na siatce.
  8. do adopcji jest York bardzo mini mini, (waży 1,5 kg), 11 miesięczny, tylko jest jeden szkopuł... ma "wypadniętą" rzepkę kolanową.. operacja w piątek przyszły u dr Przybylskiego w Kłaju (jeden z najlepszych ortopedów w małopolsce). Osoba która go adoptuje będzie musiała partycypować w kosztach operacji.
  9. jest PILNIE do adopcji PUDEL miniatura, koloru morelowego, szczeniak, ma ok 7-8 m-cy..... Jest w DT, PILNIE szuka domku stałego lub tymczasowego. Zdjęcie będę mieć wieczorem. i York bardzo mini mini, (waży 1,5 kg), 11 miesięczny, tylko jest jeden szkopuł... ma "wypadniętą" rzepkę kolanową.. operacja w piątek przyszły u dr Przybylskiego w Kłaju (jeden z najlepszych ortopedów w małopolsce). Osoba która go adoptuje będzie musiała partycypować w kosztach operacji.
  10. no to absolutnie to zły pomysł, zeby teraz ją sterylizować :(
  11. rozmawiałam dziś z dr Szpyerem.... mógłby zrobić sterylkę np w piątek, ale jego nie ma p[rzez całe święta i jak by się cokolwiek nie daj boże działo, top nie będzie w stanie pomóc.... Anka, kiedy Ty wyjeżdżasz????
  12. [quote name='Nanhoo']Asior gdzie i u kogo? Może u dr Ani z osiedla Podwawelskiego, Paulina mi ją kiedyś poleciła i ja tam teraz wszystkie psiaki kieruję na sterylki/kastracje, jest super i ceny ma cały rok jak w "akcji sterylizacja" :D[/QUOTE] u dr Szpeyera na ul. Bobrowskiego 11
  13. eejj z tyłu lodówki jest pojemnik z wodą, która się zbiera jak lodówka się rozmraża (te samorozmrażające się tzw)... i czasem pojemnik się przepełnia jak się za dużo zbierze i nie zdąży wyparować...
  14. Ty wiesz, ze Cię kofam bardzo i te Twoje grubaśne zwierzaki ;)
  15. [quote name='koosiek']Czy Wy się zastanawiacie, co klepiecie na klawiaturze? "Zostawiony samemu sobie" "jak przedmiot" byłby, gdyby ta dziewczyna olała sprawę, a pies zostałby zamordowany przez jej rodzinę... Nie dziwię się, że Marta nie chce tego czytać, jeśli za chęć pomocy psu (i realną pomoc - w końcu to ona znalazła tymczas) zostaje zjechana od prawa do lewa :roll:[/QUOTE] o tym właśnie staram się pisać od samego poczatku ataków na dziewczynę!!!! [quote name='danavas'] ale niestety nie doczytała że nie będzie musiała sama płacic za tymczas....że pies finansowo nie będzie na jej głowie....co spowodowało że nadal widzi tylko jedno wyjscie awaryjne...schronisko... [/QUOTE] heloooł, a nie pomyślałaś, że ktoś może nie mieć kasy????? Ja myśle, że ona dobrze przeczytała, ze nie będzie musiała płacić za tymczas... A nawet jeśli by nie chciała , bo nie to i tak dużo zrobiła dla tego psa... - dowiedzieliśmy się o nim, to wiele....
  16. [quote name='majqa']Wiedźma! :angryy: Czy jest tu mod? :roll: Czy nie czas na posprzątanie Asiorka :loveu:?[/QUOTE] no coty... za prawdę?????? jak możesz :( ale i tak nie przestanę :eviltong:
  17. giselle... no coty!!! przecież większość z nas ma po kilka zwierzaków ;)
  18. [quote name='Soema']Haha jak mogłaś mi to odebrać!?:grins:[/QUOTE] noo pięknie, i jeszcze Ty.. po kolei moi znajomi dzwonią do mnie i kżą mi np mówić ile jest dwa plus dwa ... mają ubaw... wszyscy....
  19. bazarek z ubrankami dla ok 3 letniej dziewczynki ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/206170-Garstka-ubranek-dla-dziewczynki-na-2-3-lata-z-USA-dla-suni-ON-do-30.04[/url]
  20. [quote name='Soema'] Asiorku, fajnie by było jakbyś odbierała :) [/QUOTE] nie odbierałam żadnych telefonów od soboty, bo nie mówię... tak skrzeczę, ze nie idzie mnie zrozumieć.. ale dziś dostałam antybiotyk, to jutro mnie puści ;) jutro odbiorę ;)
  21. [quote name='majqa']Zdjęć była maaasa, jak je wrzuciłam w komp to załamka: albo same plamy (taka była gonitwa) albo goła gleba i drzewa, bo nawiewały mi z kadru.[/QUOTE] albo się w nim nie zmieściły :)????
  22. uważajcie na swoje zwierzaki!!!!
  23. noo bombka, bombka.. po sterylce się roztyła.. ale dałam Klaudii już błonnik i mam nadzieje, że przyniesie rezultat ;)
×
×
  • Create New...