-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
nie, jeszcze nie dostałam :( Jak tylko dotrą od razu wkleję ;)
-
[quote name='greatmadwomen']Znalazłam ogłoszenie o młodym labradorze na gumtree z krk, może ktoś chętny :D http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-ODDAM-PSA-OD-ZARAZ-W0QQAdIdZ276839087 napisałam do dziewczyny, żeby nie dawała byle komu, bo sunia może skończyć w klatce rozmnażana co pół roku.. Powiedziałam,że pomożemy w sterylizacji i wtedy poszukamy jej domku, zobaczymy czy się odezwie...
-
[quote name='Topi']Gdzieeeeee !!!!! (oczywiście kupić taką siatkę ;)) Asior - spręż się ;) i daj odpowiedź bo idą Święta.[/QUOTE] a np tu: [url]http://allegro.pl/siatka-maskujaca-pl-demobil-cena-za-1-metr2-i1574080608.html[/url] i tu: [url]http://allegro.pl/siatka-maskujaca-glony-lesna-3-x-3-i1574347655.html[/url] lub tu [url]http://allegro.pl/siatka-maskujaca-bw-i1569500410.html[/url]
-
[quote name='weszka']Tylko ja tą klatkę bym nakryła jakimś ciemnym prześcieradłem/kocem/plandeką żeby wyglądała jak bezpieczna buda bo taka goła to straszy. I jeszcze pomyślałam, że warto by było zostawić tam michę z wodą bo ciepło się zrobiło, a tam niezbyt jest skąd się napić.[/QUOTE] mówiłam, najlepiej kupić siatkę maskującą ona wygląda jak liście na siatce.
-
do adopcji jest York bardzo mini mini, (waży 1,5 kg), 11 miesięczny, tylko jest jeden szkopuł... ma "wypadniętą" rzepkę kolanową.. operacja w piątek przyszły u dr Przybylskiego w Kłaju (jeden z najlepszych ortopedów w małopolsce). Osoba która go adoptuje będzie musiała partycypować w kosztach operacji.
-
jest PILNIE do adopcji PUDEL miniatura, koloru morelowego, szczeniak, ma ok 7-8 m-cy..... Jest w DT, PILNIE szuka domku stałego lub tymczasowego. Zdjęcie będę mieć wieczorem. i York bardzo mini mini, (waży 1,5 kg), 11 miesięczny, tylko jest jeden szkopuł... ma "wypadniętą" rzepkę kolanową.. operacja w piątek przyszły u dr Przybylskiego w Kłaju (jeden z najlepszych ortopedów w małopolsce). Osoba która go adoptuje będzie musiała partycypować w kosztach operacji.
-
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Asior replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
jestem i ja ;) -
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
Asior replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nanhoo']Asior gdzie i u kogo? Może u dr Ani z osiedla Podwawelskiego, Paulina mi ją kiedyś poleciła i ja tam teraz wszystkie psiaki kieruję na sterylki/kastracje, jest super i ceny ma cały rok jak w "akcji sterylizacja" :D[/QUOTE] u dr Szpeyera na ul. Bobrowskiego 11 -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
Ty wiesz, ze Cię kofam bardzo i te Twoje grubaśne zwierzaki ;) -
[quote name='koosiek']Czy Wy się zastanawiacie, co klepiecie na klawiaturze? "Zostawiony samemu sobie" "jak przedmiot" byłby, gdyby ta dziewczyna olała sprawę, a pies zostałby zamordowany przez jej rodzinę... Nie dziwię się, że Marta nie chce tego czytać, jeśli za chęć pomocy psu (i realną pomoc - w końcu to ona znalazła tymczas) zostaje zjechana od prawa do lewa :roll:[/QUOTE] o tym właśnie staram się pisać od samego poczatku ataków na dziewczynę!!!! [quote name='danavas'] ale niestety nie doczytała że nie będzie musiała sama płacic za tymczas....że pies finansowo nie będzie na jej głowie....co spowodowało że nadal widzi tylko jedno wyjscie awaryjne...schronisko... [/QUOTE] heloooł, a nie pomyślałaś, że ktoś może nie mieć kasy????? Ja myśle, że ona dobrze przeczytała, ze nie będzie musiała płacić za tymczas... A nawet jeśli by nie chciała , bo nie to i tak dużo zrobiła dla tego psa... - dowiedzieliśmy się o nim, to wiele....
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='majqa']Wiedźma! :angryy: Czy jest tu mod? :roll: Czy nie czas na posprzątanie Asiorka :loveu:?[/QUOTE] no coty... za prawdę?????? jak możesz :( ale i tak nie przestanę :eviltong: -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Asior replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Haha jak mogłaś mi to odebrać!?:grins:[/QUOTE] noo pięknie, i jeszcze Ty.. po kolei moi znajomi dzwonią do mnie i kżą mi np mówić ile jest dwa plus dwa ... mają ubaw... wszyscy.... -
bazarek z ubrankami dla ok 3 letniej dziewczynki ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/206170-Garstka-ubranek-dla-dziewczynki-na-2-3-lata-z-USA-dla-suni-ON-do-30.04[/url]
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
Asior replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema'] Asiorku, fajnie by było jakbyś odbierała :) [/QUOTE] nie odbierałam żadnych telefonów od soboty, bo nie mówię... tak skrzeczę, ze nie idzie mnie zrozumieć.. ale dziś dostałam antybiotyk, to jutro mnie puści ;) jutro odbiorę ;) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='majqa']Zdjęć była maaasa, jak je wrzuciłam w komp to załamka: albo same plamy (taka była gonitwa) albo goła gleba i drzewa, bo nawiewały mi z kadru.[/QUOTE] albo się w nim nie zmieściły :)???? -
uważajcie na swoje zwierzaki!!!!