Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. [quote name='agaga21']załóż mu na początek osobny wątek. musi się udać coś wymyślić. on nie może trafić do schroniska![/QUOTE] Agatkoooo a nie możesz go na tymczas wziąć????
  2. tylko czy to nie jest troszeczkę chore?? Jak nie w mieście to gdzie??? po co palmer jak nie można go używać ...
  3. [quote name='skrzeli']Całkiem spore te "maluchy" ;)[/QUOTE] one mają dopiero 8 tygodni....... Pani dziś była u nas po karmę, bo zaproponowałam jej tą pomoc do czasu znalezienia psiakom domu....... Twierdzi, ze teraz mieszka z chorą mamą która dostała alergii ponoć. Do tego boryka sie z dużymi problemami finansowymi... tak twierdzi, niestety nie dojdziemy gdzie jest prawda :roll:
  4. [quote name='Felka z Bagien']Nie jestem pewna na 100%,ale już chyba na tym wątku była o palmerze dyskusja.Mogę nie pamietać za dobrze, ale chyba wet z Zoo i dr Krzakowski ma pozwolenie na palmer.Z pewnością wejdą na wątek dziewczyny lepiej obeznane.Pewnie Asior wie.[/QUOTE] Krzakowski to właśnie wet z ZOO ;) Tylko dwóch wetów w krakowie ma na niego pozwolenie.. on i jakiś jeden jeszcze ( nie wiem czy nie przypadkiem Kujawski, ale nie jestem na stówę Kujawskiego pewna) Niestety choćby się waliło i paliło w mieście nie ma możliwości użyć palmera...
  5. [quote name='andzia69']cudna!:) szkoda, że Pigulec tak nie trafił:([/QUOTE] jak to?? przecież ma domek!!!!!! coś sie zmieniło?? Kurcze Kasior się do mnie dobijała, ale nie mogłam rozmawiać, a jak już mogłam to ona pewnie już spała :(
  6. dostaliśmy maila z prośbą o pomoc.... [QUOTE]Z powodu złego stanu zdrowia oraz ciężkich warunków materialnych, muszę oddać moje kochane pieski - niestety całą rodzinkę. Mama - mieszaniec haskiego z wilczurem ma 4 lata. Jest bardzo inteligenta i posłuszna. Dzieci - suczka i dwa pieski, mają 7 tygodni. Są wesolutkie i mądre, jak ich mama. Nie mam biedaków czym wykarmić! Nie chcę im robić krzywdy. Proszę o kontakt na mój numer telefonu ***** Z góry dziękuję za wyrozumiałość.[/QUOTE] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/3417/1opis2.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/5630/54046567.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7630/13322841.jpg[/IMG]
  7. polecam artykuł: [URL="http://wyborcza.pl/1,75248,9496547,Jednak_beda_strzelac_do_zwierzat.html"]Jednak będą strzelać do zwierząt[/URL]
  8. Boze Tamarko, ale cudo!!!!!!!!!!!!!
  9. [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/6857/zdjcia005.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/6892/zdjcia004p.jpg[/IMG]
  10. zobaczcie jaka jest szczęśliwa [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/8990/zdjcia030.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/5760/zdjcia021.jpg[/IMG] [IMG]http://img815.imageshack.us/img815/2130/zdjcia020.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/4360/zdjcia017.jpg[/IMG]
  11. a czy już nie pora zmienić tytuł wątku na bardziej AKTUALNY?????
  12. czyli jednak mama Pani która adoptowała Pigulca dała się przekonać do Pigi/??? Powiem szczerze, że strasznie się martwiła o to czy córka sobie poradzi i czy Pigi ich nie zaatakuje... starałam się jak mogłam opisać Pani charakter Pigulca, i opowiedzieć o TTB.... na koniec wysłałam pani chyba ze 6 filmików o TTB, o tym jak niesprawiedliwie są osądzane i o tym jak często kończą.... mam nadzieje, ze Pani pokocha Pigulca tak jak na to zasłużyła ;)
  13. eeetam, malutki to jest cziłek ;) Powiem szczerze, że im krócej tym lepiej.. Miałam 10 minut na wymyślenie czegoś inaczej gówniarz poszedł by do schronu w Olkuszu.... Podrzuciłam Klaudii, ale tak jak mówię... Ona może tylko mini psiaki trzymać, do tego za ok 5-6 dni "wrzucam" jej na 2 tyg kielecką suczkę na tymczas, na czas kiedy jej tymczasowa opiekunka nie wróci z wyjazdu
  14. podobno jest wielkości sznaucera miniatury... Klaudia mówi, ze z 5 kg waży, ale to tak na oko
  15. TAK TAK.... u Klaudii mogą być same mikro psiaki.. w tej chwili ten jest czwartym
  16. [LIST] [*][B][SIZE=3][COLOR=Red] Imię: [/COLOR]jeszcze nie ma[/SIZE][/B] [*][B][SIZE=3][COLOR=Red]Wiek: [/COLOR]ok 10-11 m-cy[/SIZE][/B] [*][B][SIZE=3][COLOR=Red]Płeć: [/COLOR]samiec[/SIZE][/B] [*][SIZE=3][COLOR=Red][B]Kastracja/sterylizacja: [/COLOR]będzie wykastrowany przed wydaniem[/B][/SIZE] [*][B][SIZE=3][COLOR=Red]Wielkość: [/COLOR]miniatura[/SIZE][/B] [*][SIZE=3][COLOR=Red][B]Kontakt w sprawie adopcji: [/COLOR]Klaudia - 793 969 467, lub ja 698 684 638[/B][/SIZE] [*][SIZE=3][COLOR=Red][B]Miejsce pobytu[/COLOR] (Kraków/ Bochnia; dt)[/B] [/SIZE] [IMG]http://img857.imageshack.us/img857/3812/10018741.jpg[/IMG] [*][SIZE=3][COLOR=Red][B]Podstawowe informacje o zachowaniu:[/B] [/COLOR][/SIZE] psiak ma ponoć przewspaniały charakter.... do psów, do kotów cudny!!! super się dogaduje ze wszystkimi, z czystością kiepsko, prawdopodobnie w tej pseudo co był siedział zamknięty w jakimś pokoju, oddzielony od życia codziennego, bo strachem reaguje na dzwonek telefonu, na odgłosy telewizora i tego typu codzienne dźwięki. Nie zna raczej spacerów, na razie jest w domu z ogrodem, więc się uczy, szybko się uczy, ale sika jeszcze w domu... Jednak jak dla mnie to nie przeszkoda, wyadoptowywałam amstafkę, która całe swoje młode 2 letnie życie spędziła w pseudo, na betonie, bez kontaktem z życiem domowym, nawet wejście po schodach było dla niej nie lada wyczynem, sikała coś około miesiąca, a to jest szczeniak... No i co najważniejsze, ma niesamowite pokłady miłości dla człowieka, uwielbia ludzi i jak by mógł, to by nie schodził z kolan... [/LIST] [U][COLOR=Sienna][B]Informacje dodatkowe:[/B][/COLOR][/U] [LIST] [*][COLOR=Sienna][B]Odrobaczenie:[/COLOR] nie[/B] [*][COLOR=Sienna][B]Szczepienia:[/COLOR] tak - raz wirusówki[/B] [*][COLOR=Sienna][B]Problemy zdrowotne: [/COLOR]tak: stan zapalny uszu, do wyleczenia[/B] [*][COLOR=Sienna][B]Inne problemy (np. behawioralne): [/COLOR]na razie uczy się zachowywać czystość w domu[/B] [*][COLOR=Sienna][B]Kontakt z innymi psami/dziećmi/kotami: [/COLOR] dogaduje sie wspaniale i z dziećmi i z psami i z kotami [/B] [*][B][COLOR=Sienna]Link do wątku:[/COLOR] - nie ma wątku na razie[/B] [*][B][COLOR=Sienna]Krótki opis[/COLOR][/B][B][COLOR=Sienna]:[/COLOR] opis wyżej w podstawowych informacjach[/B] [/LIST]
  17. ależ masz prezent "od zajączka" :) GRATULUJE ;)
  18. [quote name='paoiii']Asior cudny jest, a nie wiesz jak on do innych psów?? i jak z czystoscią?? wiem ze to szczeniak ale moze cos wiadomo, a i szczepiony?[/QUOTE] do psów, do kotów cudny!!! super się dogaduje ze wszystkimi, z czystością kiepsko, prawdopodobnie w tej pseudo co był siedział zamknięty w jakimś pokoju, oddzielony od życia codziennego, bo strachem reaguje na dzwonek telefonu, na odgłosy telewizora i tego typu codzienne dźwięki. Nie zna raczej spacerów, na razie jest w domu z ogrodem, więc się uczy, szybko się uczy, ale sika jeszcze w domu... Jednak jak dla mnie to nie przeszkoda, wyadoptowywałam amstafkę, która całe swoje młode 2 letnie życie spędziła w pseudo, na betonie, bez kontaktem z życiem domowym, nawet wejście po schodach było dla niej nie lada wyczynem, sikała coś około miesiąca, a to jest szczeniak... No i co najważniejsze, ma niesamowite pokłady miłości dla człowieka, uwielbia ludzi i jak by mógł, to by nie schodził z kolan...
  19. zdjęcia szczeniaka pudelka... BŁAGAM O TYMCZAS dla niego, bo ten co ma jest awaryjny!!!!!! Musiałam mu znaleźć coś na CITO!!!
  20. [quote name='tamb']Wczoraj, przy bardzo ruchliwej ulicy znalazłam suczkę około 9-miesięczną, waży 3 kilogramy, ma krótką sierść (biało ruda), lubi inne psy i koty, jest cudowna. Jakby ktoś miał nadmiar domków dla mikro suni, poproszę o pw.[/QUOTE] Tamarko, a masz zdjecia????
  21. [video=youtube;9uSco1iYiD4]http://www.youtube.com/watch?v=9uSco1iYiD4&feature=related[/video] ;)
  22. [video=youtube;9uSco1iYiD4]http://www.youtube.com/watch?v=9uSco1iYiD4&feature=related[/video] :)
×
×
  • Create New...