-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
KRAKÓW - przeurocza amstafka Viki MA DOM, NARESZCIE
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
anitko, pilnie trzeba nam przewieźć fretkę na trasie Kraków warszawa!!!! -
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
przywoź takie co mają największą szansę na adopcję!!! dawaj Calineczkę, bo smutna :( i to szorstkowłose czarne coś :) oraz to niebieskookie :) -
ja myśle, ze za kastrację powinien płacić przyszły domek :roll:
-
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
Asior replied to funia's topic in Już w nowym domu
jaka ona malutka, na zdjęciach wydawało sie, ze przynajmniej dwa razy większa.. Dopiero na tych wczorajszych widać, ze maleńka jest... -
jestem.... w jakiej miejscowości jest pies.... Potrzebujemy dokładny adres!!!!! koniecznie do mnie zadzwoń (698684638 ), lub pisz na adres KTOZ-u ( [email][email protected][/email] ), bo na dogo nie będe mieć możliwości wejścia przez dzień
-
Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?
Asior replied to chwiladlapupila's topic in Prawo
OK, jak dla mnie skoro wyłapuje to to Umowa jest, ale nie czepiajmy się szczegółów.. fakt faktem byliśmy w szoku, ze zabierzów nie podpisał z nim w tym roku umowy... Z którąkolwiek gminą nie rozmawiamy a mają coś wspólnego z pałką, staramy się nakreślać sprawę zwierzaków w Olkuskim "schronisku".... -
Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?
Asior replied to chwiladlapupila's topic in Prawo
mam nadzieje, bo on sobie żywcem robi z prawa jaja.... -
Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?
Asior replied to chwiladlapupila's topic in Prawo
[quote name='epe']Asior! Prostuję Twoją wypowiedź - gminy mają umowę z Pałką na odławianie psów! To różnica! Niektóre wskazują gdzie ma je odwieźć,a niektóre każą odłowić tylko:angryy: A co on z nimi zrobi to ich nie obchodzi:mad:[/QUOTE] a w czym tkwi różnica w mojej wypowiedzi... ??? napisałam, że mają umowę z Pałką.. nie kumam :roll: -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
Asior replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='dana'] Dobrze, że Borysek dostaje leki. Z preparatów poprawiających odporność, dobrą opinię ma [B]Scanomune[/B], także Skanodol. Do karmy dodaję olej z pestek winogron poprawiający wygląd sierści, szczególnie w okresach linienia. ;) To melancholijno - terapeutyczno - klimatyczne zdjęcie Boryska też mi przypadło do serca :lol:[/QUOTE] Scanomune słabo działa na psy, na koty bardziej... i ma działanie uodporniające. -
Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?
Asior replied to chwiladlapupila's topic in Prawo
[quote name='Pies Wolny']Niestety to nie ściema, skóra mi cierpnie. Czytam i kombinuje co można.[/QUOTE] dzięki, poczytaj oba wątki (Lenki też), może Ci coś do głowy przyjdzie!!!! a co do oddawania przez gminy psów do "mordowni".... Otóż bardzo wiele gmin nadal ma podpisaną umowę z panem Pałką w Olkuszu, który to teraz zamiast schroniska prowadzi Zakład Opieki nad Zwierzętami, .. Gminy płacą mu po 1200 zł (info od kilku gmin), za przyjęcie psa..... -
mnie tylko zastanawia jeden fakt... [B]PO CO DO CHOLERY MAMY NA DOGOMANII WĄTEK CZARNYCH KWIATKÓW, jeśli ludzie na nich umieszczeni I TAK DOSTAJĄ PSA OD DOGOMANIAKÓW..????? Przecież to chore.... Oddali psa, amstafa , a za chwile dostają drugiego, który im ginie a za rok szukają już następnego.....[/B] chyba ktoś powinien ich dodać na nowe CK :roll:
-
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
mamuśka dziewczyny była prowodyrem tej nagonki.... gdybym wiedziała, że zrobi taką jazdę, nie poświęciła bym jej nawet minuty na rozmowę o rasie.... -
[quote name='Aldona89']Nie pusilismy jej luzem, wysunela sie jakims cudem z obrozy gdy zobaczyla kilka kotów w krzakach- pobiegla za kotami ktorych bylo pelno na osiedlu... miala ok 12 miesiecy[/QUOTE] czyli od jakichś 3 wcześniej miesięcy powinna być wysterylizowana. Jeśli nie raz już wczesniej uciekła, powinna być trzymana na szelkach.... ehhhh
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Asior replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ilonajot'] ZAWSZE sie zastanawiam, jak to mozliwe, ze taki pies jak Morel trafia do schronu. Nie dosc, ze przecudnej urody, to jeszcze super charakter![/QUOTE] ale on nie był w schronie.. dostałam info od znajomej, ze jeśli gdzieś go nie zabierzemy to trafi do Olkusza, bo baba ma pseudo hodowle i musi iść do szpitala na długi czas, nie miał by się kto tymi wszystkimi psami zająć, więc większość trafiła by do schronu... -
[quote name='Aldona89'] Miala tendencje do uciekania na spacerze i juz raz na rusałce nam zwiala a odnalazla sie na drugi dzien w schronisku na szcescie nic sie jej nie stalo [/QUOTE] jeśli pies ma tendencje do uciekania, to się go nie puszcza luzem!!! NIESTETY :roll: Ile miała kika kiedy zaginęła????
-
ja postaram się Wam wysłać jakieś szelki... ja sama dla schroniskowych TTB używam zaciskowych szerokich takich 4 cm obróżek...
-
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
Asior replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
mamuśka.. Ty masz jakieś plany na jutro??? ;) -
*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!
Asior replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']a ja zaczynam podejrzewać...ze te e-maile to było jedno wielkie kłamstwo:(, ze Lenka nie dostawała żadnych leków...że nic nie było robione...czy ma jakiekolwiek wpisy w jakiejkolwiek książeczce?[/QUOTE] to samo podejrzewam..... wg mnie gość liczy, ze skoro dał nawet wyprawkę dla małej to będzie miał sprzymierzeńca w dziewczynach :roll: -
*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!
Asior replied to fizia's topic in Już w nowym domu
nie zapominajcie, że Lenka za kilka tygodni jedzie do Anglii, gdzie będzie miała super fachowców i lekarzy, którzy ją zdiagnozują ;) Jak tylko minie okres kwarantanny, Krakowianka bierze ją do siebie... -
Przecinek nie szuka domu, wrócił do swojego, w którym jest kochany.
Asior replied to tamb's topic in Już w nowym domu
[quote name='taks']Asior po rzeczach z bazarku zostało juz tylko wspomnienie:evil_lol: co nie sprzedałam to poszło juz na bezdomniaki.[/QUOTE] a no tak :) wiem,że rozdajesz bezdomniakom, bo sama się załapałam na kilka cudnych rzeczy ;) znaczy nie ja a moje bulowate ;) -
*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!
Asior replied to fizia's topic in Już w nowym domu
niestety ludziom nie siedzącym "w branży" wydaje się, ze odebranie psa to taki pikuś.... mnie też sie wydawało kiedyś, ze skoro się jakiemuś zwierzakowi dzieje krzywda to bez najmniejszego problemu można go odebrać. -
[quote name='andzia69']wrzucę i tu choć to krakowski wątek: Do adopcji jest 5-letni czarny terier rosyjski...pani przeprowadza się z domu do mieszkania i nie ma tam już dla niego miejsca. Pies mieszkał na podwórku. Piesek wabi się Brus,ma ok.5 lat.Jest przyjazny dla znajomych ale jednocześnie idealnie pilnuje terenu.Lubi się bawić i być rozpieszczany.Jak zachowuje się do innych zwierząt tego nie wiem ,bo zawsze przebywa na podwórku.Jest zdrowy,piękny i na miarę moich możliwości zadbany. [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/8089/dsc09433.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7493/dsc09431t.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/7097/dsc09429n.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/9373/dsc09417vu.jpg[/IMG][/QUOTE] może ktoś zna kogoś kto szuka takiego psiaka???
-
oo, a co się stało z Kikusią???
-
*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!
Asior replied to fizia's topic in Już w nowym domu
jeśli tylko będe mogła pomóc - pomogę, jednak w Krakowie nie ma dobrych neurologów :(