Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. czy Wy to widzicie??????? [IMG]http://vlep.pl/m62ke7.jpg[/IMG] ona śpi z KOTEM :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  2. aatam nie jestem na wątku kieleckich psów ;) Tylko na ogólnym kieleckim. piękniasta cudniasta malizna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. no coty?? złapaliście ją????? poka, pooka!!!!
  4. skoro nic się maluchowi nie dzieje, to dobrze ;) ale trzeba uważać
  5. oo widzę, ze i ciocia Irenka była na spacerku z Wami ;)
  6. łoo jezu, jaki kagańcur!!! i jak wypadła konfrontacja????
  7. Asior

    Metamorfozy

    tak i pięknej ponętnej suczki ;)
  8. No Kasia mi dziś mówiła, ze Tola jest trochę nieufną do obcych sunieczką, ale do nich jest mega kochana :)
  9. ja polecam zwykłego dzidziusia ;) Mam alergika w domu i nigdy nie było problemów po nim, no i pięknie pachnie ;) Jednak trzeba pamiętać, że przez pierwsze 2-3 m-ce nie powinno się używać płynów do płukania
  10. i jeszcze Tola [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TZorDy573FI/AAAAAAAAG64/XpasRZ-4liA/tolka.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TZorU3RJj6I/AAAAAAAAG68/40G5lKxyK7Q/s512/tolka1.jpg[/IMG] Andziołku, czy Tola to jest ta odebrana od tego świra????
  11. Lola - to chyba kurna bliźniaczka Leośki :roll: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TZopHWihI_I/AAAAAAAAG6k/ZeVZ8nJtQ_4/s512/lola.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TZopHZ00VBI/AAAAAAAAG6o/kK_Q31iw-wE/s512/lola2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TZopJNXGpQI/AAAAAAAAG6s/tpYiWpFQSLk/s576/lola1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TZopJbPZTOI/AAAAAAAAG6w/jzJ9rw-IgK0/s512/lola3.jpg[/IMG]
  12. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TZoniItRc-I/AAAAAAAAG6U/DhbS_ry_YL0/s512/leosia1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TZonsrAfp_I/AAAAAAAAG6Y/Hf74as3gAf8/s512/leosia6.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TZonyjO-5QI/AAAAAAAAG6c/-tWpnI7o55k/leosia4.jpg[/IMG] niestety nic o niej więcej nie wiem, tzn w jakim jest wieku np.. Andzia, masz takie dane???
  13. no coty :mad: ja mówiłam, że ma totalnie starte zęby, a nie, że nie ma wcale... :roll: Wrzucam zdjęcia Leośki: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TZond5DXkWI/AAAAAAAAG6M/ItpDiEkWRfI/leosia.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TZondw9mWhI/AAAAAAAAG6I/iIUKfiEk5vE/s512/leosia2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TZonhTUNmTI/AAAAAAAAG6Q/OMu5oPhtm3w/s512/leosia3.jpg[/IMG]
  14. wrzuciłam na stronę KTOZ-owska Elzę
  15. to zaginiona Elza
  16. ehh ja tam czarno widzę tą szansę na adopcję Alfa. To ponoć wredota jest :(
  17. winter, jesteś kopalnią wiedzy!!!!!!! Maciek znów w klinice..., masakra :( Konsultowaliśmy się z innym wetem, ma bardzo złe widoki na to, że będzie lepiej. Klaudia pół dnia spędziła w klinice.... ehhh mam nadzieje, że nie krzywdzimy go tą walką o niego...
  18. zdjęcia Grubej z nowego domu ;) [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/1856/fiona4.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/7868/fiona3b.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/7863/fiona2y.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/6793/fiona1l.jpg[/IMG]
  19. KTOZ chce wykupić klacz która ma iść na rzeź....: http://www.dogomania.pl/threads/205411-Wysłużona-klacz-3000-zł-kosztuje-jej-życie?p=16631706
  20. he he, wiedziała, ze to tylko przejściówka i musi się zachowywać poprawnie :p
  21. tekst napisany przez Kasie dla Lolka ;) Lolek około 3 mce temu został zabrany z jednej z mordowni nazywanych szumnie schroniskami. Jego stan był tragiczny-wyniszczony, chudy, chory, przeraźliwie bojący się wszystkiego.Pierwsze dni w hotelu przespał budząc się tylko na jedzenie i załatwienie potrzeb fizjologicznych. Lolek ma około 6-7 lat, jest zminiaturyzowanym dobermanem. Powoli dochodzi do siebie w hotelu dla zwierząt, odbudowując z wielkim trudem zaufanie do ludzi. Lolek nie załatwia się w boksie, jest naprawdę bardzo czyściutkim psem. Jego stosunek do innych psów jest raczej pozytywny, jako jeden z niewielu psów w hotelu nie reaguje na zaczepki innych. Mógłby zamieszkać z suką-strasznie lubi "dziewczyny". Jego sąsiadkami są prawie same suki i w drodze na wybieg Lolek musi się ze wszystkimi przywitać. Nie niszczy swoich rzeczy w boksie. Nie ciągnie prowadzony na smyczy. Polubił się już z suchą karmą-zjada ją bez szemrania wciąż dostaje podwójną porcję-jest jeszcze za chudy.Jego podejście do osób które zna na codzień-do nas opiekunów jest cudowne. Cieszy się strasznie na nasz widok, biega w kółko, podskakuje-innymi słowami zachowuje się jakby miał 6 miesięcy Daje się głaskać, podszczypuje delikatnie zębami, przychodzi na zawołanie. Jednak bardzo pilnuje żeby iść obok nas lub za nami-niechętnie ma kogoś za plecami. Nigdy nie wykazał w stosunku do nas ani w stosunku do kogoś obcego agresji, nawet kiedy w początkowych dniach pobytu był przerażony nową sytuacją i miejscem. Jeśli chodzi o obcych Lolek jest bardzo ostrożny-podejdzie blisko ale nie da się pogłaskać, boi się. Odsuwa się lub ucieka, nie jest agresywny. Na jego zaufanie trzeba zasłużyć. Widać że ktoś bardzo go kiedyś skrzywdził, takie odruchy jak ucieczka przy głośniejszym hałasie lub gwałtowniejszym ruchu pozostaną mu jeszcze na długo lub być może na zawsze. Osoba która zdecydowałaby się na adopcję Lolka musiałaby dać mu trochę czasu na aklimatyzację, na początku zostawić w spokoju, pozwolić oswoić się z nowymi warunkami. Kiedy Lolek przekona się że nic mi nie grozi sam zacznie szukać kontaktu i wspaniale rozkwitnie. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na wizytę przed/poadopcyjną. Przed wydaniem do nowego domu Lolek zostanie wykastrowany.
  22. Tekst do ogłoszeń: Lolek około 3 mce temu został zabrany z jednej z mordowni nazywanych szumnie schroniskami. Jego stan był tragiczny-wyniszczony, chudy, chory, przeraźliwie bojący się wszystkiego.Pierwsze dni w hotelu przespał budząc się tylko na jedzenie i załatwienie potrzeb fizjologicznych. Lolek ma około 6-7 lat, jest zminiaturyzowanym dobermanem. Powoli dochodzi do siebie w hotelu dla zwierząt, odbudowując z wielkim trudem zaufanie do ludzi. Lolek nie załatwia się w boksie, jest naprawdę bardzo czyściutkim psem. Jego stosunek do innych psów jest raczej pozytywny, jako jeden z niewielu psów w hotelu nie reaguje na zaczepki innych. Mógłby zamieszkać z suką-strasznie lubi "dziewczyny". Jego sąsiadkami są prawie same suki i w drodze na wybieg Lolek musi się ze wszystkimi przywitać. Nie niszczy swoich rzeczy w boksie. Nie ciągnie prowadzony na smyczy. Polubił się już z suchą karmą-zjada ją bez szemrania wciąż dostaje podwójną porcję-jest jeszcze za chudy.Jego podejście do osób które zna na codzień-do nas opiekunów jest cudowne. Cieszy się strasznie na nasz widok, biega w kółko, podskakuje-innymi słowami zachowuje się jakby miał 6 miesięcy Daje się głaskać, podszczypuje delikatnie zębami, przychodzi na zawołanie. Jednak bardzo pilnuje żeby iść obok nas lub za nami-niechętnie ma kogoś za plecami. Nigdy nie wykazał w stosunku do nas ani w stosunku do kogoś obcego agresji, nawet kiedy w początkowych dniach pobytu był przerażony nową sytuacją i miejscem. Jeśli chodzi o obcych Lolek jest bardzo ostrożny-podejdzie blisko ale nie da się pogłaskać, boi się. Odsuwa się lub ucieka, nie jest agresywny. Na jego zaufanie trzeba zasłużyć. Widać że ktoś bardzo go kiedyś skrzywdził, takie odruchy jak ucieczka przy głośniejszym hałasie lub gwałtowniejszym ruchu pozostaną mu jeszcze na długo lub być może na zawsze. Osoba która zdecydowałaby się na adopcję Lolka musiałaby dać mu trochę czasu na aklimatyzację, na początku zostawić w spokoju, pozwolić oswoić się z nowymi warunkami. Kiedy Lolek przekona się że nic mi nie grozi sam zacznie szukać kontaktu i wspaniale rozkwitnie. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na wizytę przed/poadopcyjną. Przed wydaniem do nowego domu Lolek zostanie wykastrowany.
  23. Kasiu, już dawno mówiłam Ci, że masz talent do pisania ogłoszeń ;)
  24. ciężko stwierdzić, znamy jego historie zaledwie na dwa tygodnie przed przyjazdem do Klaudii. Tam w Krotoszynie jadł saszetki pedigree. Raz Adamo kupił mu covalescence.
  25. ehhh ja nie wiem czy Klaudia to wszystko ogarnie... Pisała się na zdrowego psiaka w średnim wieku :placz: a tu trafił jej się staruszek schorowany jak diabli :( Ja nie wiem czy nie trzeba by mu było szukać jakiegoś doświadczonego domu tymczasowego... Klaudia w tej chwili nie może sobie pozwolić na tak chorego psa... Piszę to co wiem o niej prywatnie, ona na razie nic nie wspominała o tym, ze jest tym wszystkim podłamana... Ale wiem, że jest mocno podłamana tym wszystkim :( Sama wyszukałam jej psa i wszędzie zaznaczałam, że zależy mi, żeby psiak nie był schorowany bardzo :( Na razie jeszcze Klaudia daje sobie radę, i mam nadzieje, ze sobie będzie dawać jeszcze trochę, ale wolała bym żeby psiak miał domek u kogoś kto miał doświadczenie w takich przypadkach :(
×
×
  • Create New...