-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
Asior replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie popadajmy w paranoje, jak by wszyscy zabijali psy po nasłanej im kontroli to było by pełno trupów..... -
[quote name='LAZY']Agaga gratuluję!!! I dziękuję dziewczyny za rady. Czyli chyba wezmę tego Jeda Fyn Freeline skoro budka jest większa, a właśnie czytałam, ze narzekają na zbyt małą do spacerówki (może to byla wersja classic). PozdrawiamY![/QUOTE] tylko bierz pod uwagę, ze jest masakrycznie ciężki.... 15 kg to straszny ciężar.. kurcze, mam strasznie poważny problem z Kacperskim.. Muszę na gwałt znaleźć dobrego psychologa dziecięcego, a na prywatnego mnie nie stać.... Może jest na wątku ktoś z krakowa, kto doradzi mi jakiegoś :roll:
-
KRAKÓW - psy pod opieką KTOZ przebywające w hotelu
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
elja, jesteś wielka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
Asior replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a jak by tam wysłać kontrolę?? psa trzeba wypuszczać, to nie ma innej możliwości, do tego to jest komórka a nie kojec :roll: -
[quote name='greatmadwomen']maxima, jeśli chodzi o wolontariat to możesz przychodzić nawet raz na miesiąc, [/QUOTE] no nie tak do końca... wymagamy, żeby wolontariusz był przynajmniej 10 godz w miesiącu. Niedługo zaczniemy to egzekwować, bo wolontariuszy setki a chodzi do schroniska kilku :roll: A przecież my za wszystkich musimy płacić ubezpieczenie!!!!
-
KRAKÓW - już nie szkielet, mix dobka w swoim wymarzonym domku!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
baaaardzo dziękujemy!!!! -
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
niestety musimy odłożyć jutrzejsze zdjęcia :( siła wyższa... paoli zadzwonię do Ciebie z rana i powiem o co chodzi. -
dokładnie.. każdy dzień przynosił pogorszenie.. mocznik wzrastał :( Nie było żadnych widoków na polepszenie stanu :( Wiedziałam, że ani Klaudia ani Adamo nie chcieli by podejmować tej decyzji, więc niestety zmuszona byłam to zrobić ja... Po rozmowie z wetem, który zapewniał mnie, że zostało zrobione wszystko co można było, wyraziłam zgodę na eutanazje :( ciężkie to wszystko.. Klaudii nie może wyjść z głowy, że w sobotę przynosił jej piłeczkę do zabawy .... cały czas ma to przed oczami :placz: Myślę, że Tinka czekała na Maćka tuz przy bramie na zielone łąki....
-
niestety została podjeta decyzja o eutanazji.... Mocznik miał wyzszy - 270, kreatynine ponad 4 (kurcze przez nerwy nie pamiętam ile dokłądnie. Wszystko zostanie wysłane do KTOZ-u to wkleje... Niestety weterynarz nie widział szans na poprawę, a pies po prostu cierpiał :( Śpij spokojnie malutki (*), nie dane Ci było poznać własnego domku, choć przez chwile miałeś tą ułudę..... ehhhhh wszystko do dupy takie.....
-
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
Asior replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
no tak, obściskuje się z psami na plaży, a do córki nie ma czasu zadzwonić .... :roll: <foch> -
no wiesz??? A Irenka kiedyś gruba była??? NOO chyba, ze to rzeczywiście nie Ona :roll:
-
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
oojj tak tak koniecznie ją obserwujcie, bo to wściekła bestyja była z tego co opowiadałaś... -
co co to ja Irenki nie rozpoznam?? naszej Białej damy??? [url]http://img405.imageshack.us/img405/5564/amor491.jpg[/url] tu na zdjęciu np ;)
-
KRAKÓW 7-mio letnia pittbullka red nose trafiła do schroniska - MA DOM!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
no ale koooty??? -
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
gdzie jest?? ma jakiś tymczas???