-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='emilia2280']haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. wygláda lepiej niz Cacek! toz to gremlin (ten zlosliwy typ)- nie pies! [/QUOTE] [IMG]http://i.wp.pl/a/f/jpeg/21446/fantastyka_09.jpeg[/IMG] no no dokłądnie :) Majuś, czy ty wiesz co się dzieje z Isadorką??? nie widziałam jej ostatnio na dogo :( -
[quote name='tamb']Kto mógłby sprawdzić dom w Sieprawiu?[/QUOTE] nasza była inspektorka mieszka w Sieprawiu ;) Ksera, masz nr????
-
Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?
Asior replied to chwiladlapupila's topic in Prawo
[quote name='Agata Balu'] [B]Do Ady-jeje[/B] Ada czy wiesz ile godzin spedziłam przy komputerze i telefonie aby wyłowić prozwierzęce organizacje pozarzadowe tylko z małopolski? Jedyna organizacja która oficjalnie sie nie dołączyła to KTOZ, choć jego przedstawicielki uczestniczą w temacie. [/QUOTE] jak możesz!!???? pisałam nie raz że się przyłączamy ( i nie przedstawicielki, bo jestem tam sama, zresztą nie powinnam się wypowiadać za KTOZ, bo jestem tam zwykłym referentem, jednak wiedziałam, ze to w słusznej sprawie i że zarząd na pewno też będzie ZA) Zapominasz też, ze te inne organizacje pro zwierzęce mają tu na dogo swoich przedstawicieli z władz tych organizacji a kimże ja jestem, żeby mnie pociągać do odpowiedzialności za decyzję całego zarządu, którego tak nienawidzisz...... byłam zbulwersowana tym, że wszyscy podostawali coś tam na maila a KTOZ został olany, mimo iż wysłałam adzie to co udało nam się zebrać od gmin.... -
[quote name='olga7']Jakoś coraz dziwniej zaczyna się dziać na tym wątku i zaczynam znów mieć wątpliwości ,czy oby ten wątek zalożyla dorosla osoba,studentka 3 roku,jak pisze. Jesli nawet Marta faktycznie szukala od roku pomocy temu psu ,to czemu teraz zrezygnowala z pomocy,chce oddać psa do schronu a przede wszystkim :dlaczego nie zachowuje się jak dorosla dziewczyna i nie podaje nikomu swego nr tel. ani ,gdzie.u kogo oraz jaki jest nr tel. do ludzi ,u ktorych Misiek przebywa.Coraz więcej niedomówień i tajemnic ,a my tracimy czas pisząc do Marty ,ktora wcale nie reaguje na nasze namawiania do kontaktu z nami,by Misiek nie trafil do schronu. [/QUOTE] trochę zaczyna mi to przypominać wątek tej smarkuli co założyła wątek dla psa, żeby mu niby szukać domu, a po 5 dniach pies już nie żył, bo go uśpiła.. Ona też w cudowny sposób znalazła tak szybko domek dla psa, potem nie chciała powiedzieć gdzie i dopiero później wyszło, ze pies nie żyje.....
-
Do wszystkich organizacji z Województwa małopolskiego
Asior replied to Agata Balu's topic in Już w nowym domu
NIE UWIERZYCIE!!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/207635-CZAREK-3-dni-ze-WZWODEM-zostawiony-sam-sobie-uniknął-OLKUSZA-i-MARTWICY-PENISA-POMOCY?p=16865572[/url] Zabierzów i jego "brak" umowy z Olkuskim schroniskiem.... :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:- 68 replies
-
- bezdomne psy
- hycel
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
CZAREK pozostawiony sam sobie STARUSZEK- biega za TM.
Asior replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
MOMENT!!!! JAK TO??? Kilka tygodni temu Pani z gminy zabierzów, zapewniała mnie, że NIE WYWOŻĄ JUŻ PSÓW DO OLKUSZA!!!!!!!!!!!! -
w sprawie husky pisz do sayrel - [email][email protected][/email] lub [email][email protected][/email]
-
[quote name='agaga21']a co to????? edit: [url]http://abccukrzyca.pl/krzywa-cukrowa-w-ciazy[/url] asiu, co w tym takiego strasznego? ja tego chyba nie miałam w poprzedniej ciąży.[/QUOTE] bo to jest obowiązkowe od kilku lat dopiero.. Straszne jest to, ze po wypiciu OOOOOKropnie słodkiej wody musisz godzinę czekać na badanie poziomu cukru, i wielu dziewczynom robi się po tym słabo... Do tego jak wynik wyjdzie nie taki jak powinien ( a mnie wyszedł :/ ) to potem masz badanie krzywej jeszcze okropniejsze, bo po wypiciu jeszcze słodszej wody musisz siedzieć (SIEDZIEĆ nie wolno Ci chodzić), 2 godz na tyłku ..... i dopiero po tych 2 godz badanie... musisz być na czczo....
-
dziewczyny a jak krzywe cukrowe?? Miałyście już?? ja wspominam to jako masakre :roll:
-
TenPiotr, wyślij mi na pw swoje dane, postaram się przyspieszyć wizytę ;)
-
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
Asior replied to funia's topic in Już w nowym domu
a czy ta fryzjerka to nie Soema vel Karina????? -
Hania, mix owczarka pirenejskiego - dom pilnie poszukiwany. MA DOM:)
Asior replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
aaa no oczywiście, że w domu :) -
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
Asior replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']ile trzeba przeslac za szczepienia i sterylke? i gdzie ? potrzebny mi jest PayPal[/QUOTE] o szczepieniach pisała juz Nanhoo, jeśli dobrze mi się uda zagadać do doktorka, pewnie uda mi się załatwić sterylkę po kosztach tak jak dla kieleckich bezdomniaków :) Płaciły dziewczyny 130 zł ..... -
Do wszystkich organizacji z Województwa małopolskiego
Asior replied to Agata Balu's topic in Już w nowym domu
Ada, na jakiego maila mam Ci wysłać ten spis gmin ???- 68 replies
-
- bezdomne psy
- hycel
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Hania, mix owczarka pirenejskiego - dom pilnie poszukiwany. MA DOM:)
Asior replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
nie bardzo rozumiem o co pytasz :) -
Zjawiskowa Jowita powraca z DT .!!!Pomocy szukamy jej nowego miejsca
Asior replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='handzia']Witaj Jowitko, jak się miewasz u cioteczki Nanhoo? Pewnie szczęśliwa biegasz sobie po trawce?[/QUOTE] a ja wiem co u Jowitki/Kiki (tak ją przechrzciła córka Nanhoo ;) Bo miałam okazję ją dziś poznać ;) Otóż sunia dziś była z nami u weta, została zaszczepiona i odrobaczona i umówiona na sterylizację na przyszłą środę ;) Oczywiście zachowywała się nienagannie za co została nagrodzona od doktora przysmakami ;) dr ocenił ją na mniej niż rok :loveu: Jowitka jest przeurocza... super jeździ autem, jest super kontaktowa, mnie widziała po raz pierwszy a traktowała mnie jak starą znajomą.... Oczywiście zapatrzona w Nanhoo, jak w obrazek. [quote name='handzia']Tolu, dzwoniła do mnie pani chętna na adopcję Jowity. Jednak pytała jaki sunia ma stosunek do innych psów i kotów.:roll: Wydaje mi się, że Jowita bardziej na jedynaczkę się nadaje, prawda? [/QUOTE] absolutnie nie!!!! U Nanhoo w tej chwili są 4 inne psy, i ona dogaduje się z nimi dobrze... Fretki totalnie olewa :) Koniecznie musi mieć dom z innym psiakiem i to najlepiej z tak samo niewyżytym jak ona :) -
[quote name='Suciune'] Misiek to starszy pies, którego właścicielka zmarła kilka tygodni temu. Nigdy nie miał dobrych warunków życia - dwumetrowy łańcuch wyznaczał mu granicę, której nie przekroczy, dopóki sam się nie spuści. Karmiony był zazwyczaj chlebem z mlekiem z dodatkiem GRZYBÓW. Jako dzieciak przymykałam na to oko. Po jej śmierci postanowiłam go odwiedzić i to, co zobaczyłam, mnie przeraziło: pies zamiast lewego oka miał wielki, nabrzmiały strup. Brak wody, łańcuch zamiast obroży, spleśniały wymoczony chleb jako pożywienie, buda w miejscu nasłonecznionym, rozwalająca się i bez wyścielenia (ochronka, którą widać na zdjęciach, to moja improwizacja z rzeczy, które były przy domu). Teraz nie ma praktycznie nikogo - dokarmiany jest przez postronnych ludzi, bez nich pewnie zastałabym tam jego zwłoki... dziś inspektorzy przywieźli psiaka do hotelu, ale jesteśmy w dość nieciekawej sytuacji finansowej. bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu psiaka.. trzeba mu szybko znaleźć domek....
-
Hania, mix owczarka pirenejskiego - dom pilnie poszukiwany. MA DOM:)
Asior replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
wysłałam im kilka kieleckich bid i Hanię.... Dostałam w ich sprawie maila od koleżanki, myśle, że Hania mogła by być idealnym wyborem dla nich... [QUOTE]Mam tutaj znajomych w Pychowicach co to mają chrapkę na pieska. Z tym, że sprawa wymaga dobrego przemyślenia i dopasowania. Oni jednego już mają rottweilera, który ma bardzo chorowita przeszłość. Jest młody 2 lata, miał problemy z biodrami i wozili go po Polsce i Czechach. Wreszcie ktoś tam u pepików go dobrze poskładał i pies obecnie przeżywa przechorowane dzieciństwo, czyli szleje jak szczeniak czego mu nie wolno hehehe Chcieliby towarzycho dla niego, suczkę wysterylizowaną, około 5,6 letnią, do 30 kg pewnie byłoby ok, a co najważniejsze ze spokojnym usposobieniem by troszku stonować tego wariata :) Gdybyś miała taką niewiastę to daj cynka. Może akurat by się zdecydowali. W sumie obojętna im rasa i uroda psiak, ważne by była spokojniejsza niż ich psiur i by była zdrowa bo naprawdę sponiewierało ich i finansowo i emocjonalnie całe to uzdrawianie Bazyla. Pozdrawiam Basia[/QUOTE] -
nie no, nie było innej opcji... po prostu zadzwoniłam do P. Prezes i przedstawiłam sytuację Miśka. Pani Prezes nigdy nie zostawiła by psiaka w takiej sytuacji bez pomocy. Niestety za hotel trzeba płacić, pewnie nie tak łatwo będzie nam znaleźć mu dom..... Musimy zrobić jakieś bazarki na niego, bo KTOZ jest w naprawdę trudnej sytuacji finansowej, a mamy pod opieką ponad 30 psów i 20 koni.....
-
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
Asior replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wiesz, ja nie mam aż tak dużego wpływu na inspektorów.. Nie ma szans wysłać ich w najbliższym czasie tak daleko.. mamy taką masę interwencji, ze nie wyrabiamy ostatnio :( Jeśli jest coś do zrobienia gdzieś blisko, to zawsze staram się ich wysłać, jednak tam nie dam rady ich szybko wysłać :( -
Hania, mix owczarka pirenejskiego - dom pilnie poszukiwany. MA DOM:)
Asior replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
wysłałam zdjecia i wątek Hani jednej bardzo fajnej rodzince :loveu: -
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Kasiorku, wysłałam wszystkie Twoje maile do Basi, zobaczymy, może któraś wpadnie im w oko :) -
Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?
Asior replied to chwiladlapupila's topic in Prawo
hmmmmm, szkoda, że nic nie słychać o ich działaniach.... -
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
Asior replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='bela51']Ale ten pies przebywa w skrajnie złych warunkach. tak,a le właściciel go chce zabrać /zabierze i nic nie będzie można zrobić.. Kiedy inspektorzy przybywają na takie interwencje, to najpierw zaleca się właścicielom poprawę warunków... dopiero potem można próbować odbierać psa.... -
[quote name='wtatara']http://www.dogomania.pl/threads/207476-Sonia-z-krakowskiego-schronu-znów-bezdomna-własciciel-nie-żyje.-Proszę-o-ogłoszenia?p=16844350#post16844350 dramat suni z krakowskiego schroniska może ktoś rozpozna tą sunie z wolontariuszy odwiedzających schronisko, albo ktoś z pracowników.... Wtedy będziemy wiedzieli chociaż na ile ją ocenili i jakąś może jej historię..... Dlatego proszę o odwiedzanie wątku... sunia na cito szuka domu!!!!!!!!!!!!!!!