Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. dziewczyny, błagam, babka nie jest zapaloną dogomaniaczką co będzie godzinami opowiadać o psie.... Mieszka na wsi, kawał drogi od Krakowa, uwierzcie mi, u Moona nic się nie zmienia, inspektorzy widzą go raz w miesiącu, o czym tu pisać?????
  2. [quote name='iwoniam'] Próbowałam się skontaktować z kimś, kto pracuje w azylu - nie dodzwoniłam się. Nie wiem co z nim się dzieje - chce mi się krzyczeć! Pojadę do schroniska, będę go szukać. Ale co dalej? To piesek - Mój pies go nie zaakceptuje.. ;-([/QUOTE] z rana zadzwonię do schronu, jeśli oddali ze swojego adresu to odnajdę go, jeśli nie musisz tam jechać we nadziei, że go rozpoznasz :(
  3. podaj adres, poproszę inspektorów o wizytę ;)
  4. ehh, ale gdzie takich ludzi szukać :(
  5. [quote name='Avaloth']Trzymam kciuki za Glocka ;) Paulina R. na odwrót- Tajger to ten od Agnieszki z L bodajże, ten starszy o którym była mowa to Tiger. Paoii to któryś z tych o któych mi mówiłaś czy jakiś nowy chętny? Nero ma branie ostatnio :) pokaż Asterka koniecznie, w nim się nie da nie zakochać po poznaniu.[/QUOTE] tak Tajger to ten od Agnieszki, mix doga kanaryjskiego ;)
  6. elaja, jesteś aniołem tego psa ;)
  7. jezu, przepraszam Cię najmocniej, nie zauważyłam Twojego pytania :( Oczywiście jeśli tylko możesz i masz taką możliwość, to ogłaszaj "dziada" ;)
  8. ostatnio to była tu nagonka na Dorotę, i widzę że trwa nadal, nie warto marnować nerwów :(
  9. wiecie co, ja jednak podziękuje za pisanie w tym temacie... jeśli szukacie kogoś do pośmiania się to polecam polsat albo TVN, tak lecą fajne komedie... Nie przypuszczałam, że ktoś siedzi tu NIE dla zwierząt.... To tylko podłość z niektórych wyłazi.... usuwam watek z subskrypcji.... Zofio informuje Cię że dokładnie przypilnowaliśmy decyzji o odbiorze zwierząt, zwierzęta były zabrane pół roku temu i od RAZU wystąpiliśmy o odbiór..... Sprawa w mieście toczyła się od pół roku, a teraz miasto zadecydowało, że nie wyda decyzji o odbiorze, a zwierzęta mają wrócić do właścicieli. A ekostraż najmocniej przepraszam, ze nie potrafię się wysławiać tak, żeby oni to rozumieli.
  10. decyzję wydał Urząd Miast Krakowa, wydział kształtowania Środowiska :( decyzja ma natychmiastowy rygor wykonalności... reszte opisze na pw
  11. http://chwiladlapupila.pl/informacje/maltretowane-koty-wroca-do-wlascicieli/ błagam pomóżcie !!!ślijcie swoje opinie do UM kraków... one nie powinny wrócić do tych ludzi....
  12. [url]http://chwiladlapupila.pl/informacje/maltretowane-koty-wroca-do-wlascicieli/[/url] błagam pomóżcie nagłośnić sprawę... one nie mogą do nich wrócić!!!
  13. nieee no to starsza babka, raczej nie ma na co liczyć. Postaramy się cyknąć fotki, jednak nie mogę obiecać kiedy nam się to uda
  14. poproszę, jednak aparat mamy zepsuty, i musi najpierw pójść do naprawy. Jednak teraz mamy utrudniony kontakt z Panią, gdyż dostała pracę i ciężko ją zastać, karmę zostawiamy u sąsiadów. a nasi inspektorzy pracują do 18, więc najpóźniej przed 17 mogą być u Moona, ale wtedy Pani jeszcze nie ma
  15. [quote name='Zofia.Sasza']Szczerze mówiąc absolutnie mi wystarczy widok tego dziecka. Pies, który się tak zachowa powinien podlegać eutanazji z mocy ustawy.[/QUOTE] zwłaszcza,m zę wyraźnie było powiedziane, ze dziecko sobie raczkowało a ktoś nieopatrznie wypuścił psa z pokoju/łazienki (?), i pies wypad z niej od razu z zamiarem ataku, co też uczynił :roll:
  16. jej, jak cudownie, ze suńka ma swój domek wreszcie!!!!
  17. [url]http://www.ipla.tv/Wiadomosci/5000668-Kwiecien-2011/5227763-Pies-pogryzl-chlopczyka[/url] boże... zobaczcie na to biedne dzieciątko :( a ten idiota jego pan miał już wyrok za szczucie psem !!!!
  18. nie wolno cytować zbanowanych :( waldi, lepiej nie ryzykuj :( ktoś robił kiedyś rozliczenie bazarku za zbanowaną osobę i też poleciał :(
  19. [quote name='arjuna'] Przyczyna jest prosta: jeśli ten pies znów zrobi komuś miazgę z twarzy, to dana fundacja zostanie obsmarowana, że wydała do adopcji nienormalnego psa, co będzie sie wiązać znów z nagonką w mediach, utrwaleniem dzikich stereotypów o tych psach i w wyniku z brakiem sponsorów. [/QUOTE] u nas był podobny przypadek.. Pies w typie bull został wyadoptowany ze schroniska, nie wykazywał agresji ale jednak zaatakował właściciela, i co?? właściciel zaskarżył schronisko że wydano mu agresywnego psa. [quote name='zerduszko']Jakie to wszystko romantyczne. Obawiam się, że jeśli adopcję psa będą prowadziły osoby z takim podejściem, to skończy się to tragedią. [/QUOTE] niestety też mam takie obawy.. Niektórzy chyba obserwują świat przez różowe okulary :roll: [quote name='chita'] i Azyl z obornik, ktorego niedługo pewnie czeka igla, bo czolga sie na widok czlowieka, nie ma szans na adopcje a schron nie moze sobie pozwolic na zajmowanie kojca przez psa nieadopcyjnego (wystraszonego) [url]http://i51.tinypic.com/25p4fwl.jpg[/url] [/QUOTE] i takiemu psu należał by się hotel ze szkoleniowcem on rokuje , jemu należało by dać szanse... [quote name='arjuna'] Mozna oduczyc psa sikać na dywan, czy nosić piłki na nosie, jednak pewne wyuczone zachowania bazujące na popędach, nagradzane latami niemalże stanowi juz o tym psie.[/QUOTE] DOKŁADNIE, coś takiego jak atak na ludzi nie jest zwykłym nawykiem mało szkodliwym, którego można psa oduczyć... normalny ast NIE ZAATAKUJE CZŁOWIEKA!!!! [quote name='arjuna']ja mam wrażenie, że nie widziałyście jeszcze na oczy jak gryza uczone tego ttb. Ja znam jedynie 1 człowieka, ktory stał się ofiarą ttb w szale. Nie włada ręką i nigdy juz władać nie będzie. Gdyby sie nia nie zasłonił-nie miałby dziś nosa. Tak własnie gryzie tego typu zwierzę i zastanówcie się zanim znów sie komus stanie ogromna krzywda. [/QUOTE] no, co innego jak się ma agresywnego ratlerka taki jak uchlasta to większej krzywdy nie wyrządzi, a amstaf, pomijając szczękościsk, jak ugryzie przegryzie kość, on ma kilka ton nacisku na szczękę... Mam znajomą, która prowadzi pod Radomiem hotelik dla bulowatych... głównie bulterierów, i ona twierdzi,że nawet po szkoleniu bulek nie daje gwarancji,z ę pies nie wróci... Nawet nie daje 70 %, ze mu coś nie odwali... Skontaktujcie się z dziewczyną przez dziewczyny z fundacji bulterierów, spytajcie się jakie daje szanse??? [quote name='Martens']Ja zgadzam się w 100% z Chitą. To paranoja, że pies który niemal zagryzł dziecko cieszy się x razy większym zainteresowaniem niż te wymienione, chore czy bojaźliwe, ale nie agresywne.[/QUOTE] no niestety :( zauważyliście, ze ci, którzy działają w bulach w większości są na nie, a ci co nigdy nie mieli w domu TTB, krzyczą, zeby dać szansę.... [quote name='kasia93']Potrzebne są deklaracje NA HOTEL. Pani Veith-Karbowska pisała, że nie może do siebie przyjąć Kodiego. Może się tylko z nami spotkać. i na pewno z tego skorzystamy.,. [/QUOTE] jeśli się tak upieracie to dajcie chociaż do hotelu ze szkoleniowcem, który jest znany dziewczynom od bulowatych i który ma osiągnięcia W TRUDNYCH przypadkach!!!
  20. wszyscy wiedzą, ze Majeczka dobrze je karmi :cool3:
  21. [quote name='majqa']Czuję sarkazm, czy mi się wydaje? Jaka qrna reszta? :roll: Cześka jest szczuplak, bardzo szczuplak i tu akurat... hm... słowo, że szczuplak i nad przytyciem pracujemy.[/QUOTE] Majus.... sarkazm??? w mych szlachetnych ustach??? eeeeee no coty... ja bym nawet nie potrafiła z sarkazmem.... do Ciebie i twych dobrze odżywionych zwierzątek....
  22. ależ absolutnie wierzę w Twoje zapewnienia :roll: ehhh te zdjęcia .... tak przekłamują rzeczywistość... :roll: biedny Remiś i reszta pulchniutkich... bidocki na tym cierpną :D
  23. [url]http://img809.imageshack.us/img809/7805/p1110782.jpg[/url] bożeszty mój, trza uważać z ostrymi przedmiotami w domu.. Bo jak się przypadkiem Remuś ukłuje, to może wylecieć przez okno jak przedziurawiony nagle balonik.... jak wcześniej nie pENknie :roll:
  24. [url]http://www.dogomania.pl/threads/202335-Schronisko-w-Radomsku-Ruszamy-z-adopcjami!-Prosimy-o-pomoc.?p=17006944&viewfull=1#post17006944[/url] [quote name='Temida']Byłam dzisiaj w schronisku. 1. Może będziecie mieć możliwość zainteresować dziewczyny od Astów, to jest ta sunia wyrzucona ze sczeniaczkiem. W schronisku w Radomsku to ona domu nie znajdzie, nie ma tu szans, a ma naprawdę świetny charakter. Jest też ten szczeniaczek, taki pręgowany. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/003aqb.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/597/003aqb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/006pms.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/7937/006pms.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/035dsu.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/1079/035dsu.jpg[/IMG][/URL] [B]Mam też pytanie czy ktoś z Łodzi miałby możliwość przetrzymać Tofika z wtorku na środę!!![/B][/QUOTE]
  25. [url]http://www.dogomania.pl/threads/202335-Schronisko-w-Radomsku-Ruszamy-z-adopcjami!-Prosimy-o-pomoc.?p=17006944&viewfull=1#post17006944[/url] [quote name='Temida']Byłam dzisiaj w schronisku. 1. Może będziecie mieć możliwość zainteresować dziewczyny od Astów, to jest ta sunia wyrzucona ze sczeniaczkiem. W schronisku w Radomsku to ona domu nie znajdzie, nie ma tu szans, a ma naprawdę świetny charakter. Jest też ten szczeniaczek, taki pręgowany. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/003aqb.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/597/003aqb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/006pms.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/7937/006pms.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/035dsu.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/1079/035dsu.jpg[/IMG][/URL] [B]Mam też pytanie czy ktoś z Łodzi miałby możliwość przetrzymać Tofika z wtorku na środę!!![/B][/QUOTE]
×
×
  • Create New...