-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
ooo świetnie.. potrzebuje bo dość dobrych jakościowo mi brakuje, a potrzebuje np na takie okazje jak plakat koncertowy (tegoroczny np był też z psiakami krakowskimi przeze mnie robiony), lub np na nasze ulotki KTOZ-owskie
-
[quote name='Ola164']Scoti z kolegą z boksu wypatrują domku... [url]https://lh6.googleusercontent.com/-9k44AQDQX1w/Tg3wG6exXXI/AAAAAAAAAdk/lhPIkNbHzAs/s512/DSCF9388a.jpg[/url][/QUOTE] czy ja się mogła bym uśmiechnąć o to zdjecie w większym formacie, na potrzeby KTOZ-u.....plisssss. jak by co to mój mail: [email][email protected][/email]
-
[quote name='jukutek'] aha, i polecam wszystkim, które dokarmiają, a nie chcą oduczyć ssania z piersi, taką dość drogą niestety buteleczkę Medeli, która zmusza do ssania - M. na niej nawet nauczyła się szybciej ssać, co wykorzystuje przy piersi :crazyeye:[/QUOTE] a ja polecam ta butle... Kacper od początku był dokarmiany przeciw alergiczną mieszanka i ssał do końca i pierś i butle.. Butla jest bardzo wygodna a smoczek imituje pierś i sutek kobiety!!!!! [IMG]http://www.4kids.com.pl/produkt/150%20BB.jpg[/IMG] [quote name='pepsicola']dziewczyny, czy któraś miała napinanie macicy takie twardnienie i bezbolesne skurcze, byłam u gina, szyjka twarda i długa więc kazał tylko doraźnie brać nospę[/QUOTE] nie lekceważ tego.. ja przy obu ciążach miałam "stawianie się macicy" bo tak to się nazywa.. i owszem jest to w miarę nie szkodliwe i "naturalne" ale dopiero w późniejszym okresie.. Zależy w którym jestem m-cu... ja jak dostałam w trzecim takich objawów , do końca je miałam i musiałam brać leki na podtrzymanie!!!
-
[quote name='Felka z Bagien']Nie jestem w stanie już nic oglądać,ale stawiam się do raportu.Popieram wszystko cokolwiek zrobicie.Jeśli będę w stanie w jakikolwiek sposób pomóc, możecie na mnie liczyć. A gdzie jest pies aktualnie i w jakim stanie?[/QUOTE] Feluś ja jednak nalegam na oglądniecie filmiku z kroniki, sprawa dotyczy tego kota z Youtube.....
-
polecam.... od 7 minuty 30 sek..... http://www.tvp.pl/krakow/informacja/kronika/wideo/28-vi-2011-godz-1830/4785241 sprawa kota maltretowanego i reszty zwierząt z tamtego domu.... SPRAWA UMORZONA !!!!!!!!
-
[quote name='Rudzia-Bianca']No ja byłam u nich pierwsza a ksera zaraz po mnie - no ale to nie ważne ;) . To najlepsze panie dr na świecie ( jak to znajda to mi się dostanie za lizusostwo ;) ) To u nich jest osesek i Franek z połamaną łapeńką i przewinęło się sporo bezdomniaków które bez pań dr nie miały by żadnych szans -0 a teraz grzeją doopki w swoich domach często na kanapach :) No dość tego bo jak je tak zareklamuję to sama do arki będę musiała jeździć ;) ale to cud kobity :)[/QUOTE] tak tak zdecydowanie popieram.. Bardzo fajne i solidne babki ;) wyciągniecie szczeniaka z parwo to nie lada sztuka.... to u nich jest ten osesek do odkarmienia???
-
[quote name='Abrakadabra']Msume, wszystko się zgadza :) [B]Thelma [/B](została wyrzucona razem z 7,5kg koleżanką w typie jamnika , Louise) w lesie pod Żyrardowem... Waży 3 kg, jest bardzo grzeczna, przymilna, do kotów OK. Nie boi się dzieci, lubi inne psy (chociaż na większe w pierwszym kontakcie reaguje strachem). Umie chodzić na smyczy. Wczoraj pomyślnie przeszła zabieg sterylizacji aborcyjnej. Jest bardzo chuda, ale futerko skutecznie maskuje szkielecik.... Przebywa w Warszawie, (chwilowo w lecznicy, w środę/czwartek muszę ja odebrać.) Po ząbkach sądząc -ma max. 1,5 roku :) Ps.Asior, a skąd masz to zdjęcie?[/QUOTE] z facebooka ;) pytałam bo myślałam,że takie goowienko w schronie gdzieś siedzi.. ale jak jest bezpieczne to super!!!!!!!!!!!!!!
-
BERNARDYNY- adopcje. Przekaż na bernardyny 1 % swojego podatku!
Asior replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa']O ile wiem...Kraków kastruje psy.[/QUOTE] kraków nie wydaje żadnego psa bez\ kastracji ani suki bez sterylki, no chyba, ze szczeniak, wtedy z oświadczeniem o obowiązkowej sterylce... -
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
Asior replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ludzie, co sie z Wami dzieje.. jakie lekceważące odpowiedzi??? Czy ja kogoś zlekceważyłam?? Czy lekceważeniem jest to, że ktoś może sobie nie życzyć wizyt kontrolnych sesji zdjęciowych i takich tam?? Czy lekceważącym jest to, że inspektorzy jada na miejsce z reguły między jedną interwencją a drugą, gdy Pani nie ma w domu??? CO W TYM JEST CHAMSKIEGO I LEKCEWAŻĄCEGO??? Jeśli kogoś uraziłam to sory.. ale chyba rzeczywiście czas się wynieść z dogo, które już chyba nigdy nie będzie takie jak dawniej, gdzie można było normalnie pogadać o psach..... -
[quote name='aanka']Coś ucichli byli pracownicy - może zmądrzeją i spasują - bo ,jak widzę do powiedzenia wiele nie mają mądrego :cool3:::motz: Trzyma kciuki za wszystkich uczciwych pracowników , wolontariuszy i psiaki szczęśliwe . :p[/QUOTE] eee ja tam myślę, ze pewnie planują kogo by tu jeszcze na schron nasłać....
-
[quote name='Rudzia-Bianca']Mogę podać nr tel do moich wetek , ale one nie mają dyżuru nocnego jako tako , ale zawsze któraś ma telefon na noc jak coś bardzo pilnego . [url]http://www.dobryweterynarz.eu/lecznica-dla-zwierz%C4%85t[/url][/QUOTE] ooo Ty też u nich leczysz??? Ksera wszystkie hotelowe zwierzaki tam leczy... To u nich był ten maluch cziłek .... wyciągnęły go z parwo ;)
-
[quote name='yuki']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Jak to muszlę, taką ceramiczną, na środek przedpokoju ???[/QUOTE] DOKŁADNIE.. KTOŚ TU OPISYWAŁ NA WĄTKU, niestety bez zdjęć było i mogło niektórym umknąć :megagrin:... normalnie tak wyciągnął psiak muszle, że był problem z wejściem do domu :D
-
[quote name='kasumi']Hej, nie znalazłam wątku Tarnowskiego, więc piszę tutaj: [SIZE="5"]szukam kogoś do [B]p.a. CIĘŻKOWICE/k Tarnowa[/B][/SIZE] jeśli znacie kogoś z tamtym rejonów, to bardzo proszę o pomoc.. :)[/QUOTE] nasi inspektorzy czasem jeżdżą na tej trasie.. nie wiem nawet czy jutro nie będą.. jak by coś to dane podaj mi na pw.. z namiarami na siebie...
-
[quote name='Em_'] Czasami na jednym zdjeciu, zrobionym z bliska, w ogole nie widac, ze to kruszynka. A chyba male psy sa bardzo pozadane (ale nie wiem). Trzymam kciuki za wszystkie psiaki!!![/QUOTE] zdecydowanie zgadzam sie... najlepiej zrobić zdjęcie albo na kolanach, albo przy nogach, gdzie widać rzeczywistą wielkość psiaka..
-
BERNARDYNY- adopcje. Przekaż na bernardyny 1 % swojego podatku!
Asior replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalek']Asior- wstawiłam go tutaj już wcześniej, post 759 :)[/QUOTE] aaa to sory :) ostatnio rzadko bywam i mi umknęły poprzednie posty -
eeetam, Kraksa i tak nie przebije psiaka, który to został zaprezentowany na tym wątku który wyciągnął muszlę klozetową na środek przedpokoju :megagrin: to dopiero był wyczyn :D
-
ehhh, no ostatnio nie wyrabiam na zakrętach nawet.... sama ze wszystkim na głowie.. i jeszcze w pracy przez 1,5 m-ca sama ze wszystkim :(.. ogólnie już czasem zapominam jak się nazywam..... ale od pierwszego mam wolne dwa tyg.... aż....
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
Asior replied to dronka's topic in Już w nowym domu
jezusie maryjo.... nie do wiary co się wyrabia na tym pieprzonym świecie :placz: -
[quote name='irenaka'] To ja Cię kocham jeszcze bardziej:evil_lol:. Dobrze, że mi tych nowin nie przekazywałaś, bo po Hiltonie, mam zbyt dobry humor, żeby sobie go psuć ;)[/QUOTE] no ja myślę, ze mnie Pani kocha bardzo.. myślałam, ze bardziej się nie da... :p mnie się nie d nie kochać, co nie :D
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
Asior replied to dronka's topic in Już w nowym domu
goniu, co to za psiak tak przewieszony przez kraty w oknie ?? na picassie -
BERNARDYNY- adopcje. Przekaż na bernardyny 1 % swojego podatku!
Asior replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/210061-Piękny-bernardyn-o-niesamowitym-charakterze-szuka-domu[/url] krakowski benek: [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/4189/dzieckoh.jpg[/IMG] -
CZAREK pozostawiony sam sobie STARUSZEK- biega za TM.
Asior replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
a jak karma??? je?? Bo mój Lucki usychał z głodu jak miał ją tylko do jedzenia :roll: