-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
KRAKÓW - psy pod opieką KTOZ przebywające w hotelu
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/208982-ANIOŁY-PANI-MARZANNY-i-inne-OBRAZY-do-11.06.-do-23-00-na-psy-pod-opieką-KTOZ?p=17007182[/url] -
[quote name='agaga21']wszystko przed wami ;).bunt 2-latka przychodzi między 2 a 3 rokiem życia. u nas się zaczęło jak miał ze 2,5 [/QUOTE] taaaa u kacperskiego zaczął się jak miał 1,5 roku i trwa do teraz :/ [quote name='agnieszka32']Moja mała koszmarka pozdrawia wszystkie wyrodne matki :evil_lol:[/QUOTE] ale ma śliczny zadarty nochalek :loveu:
-
CZAREK pozostawiony sam sobie STARUSZEK- biega za TM.
Asior replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
mogę pomóc z karmą.. mam zakupioną dla mojego Luckiego ale on nie chce się jej tknąć, to jest royal, musiałam mu zmienić na Hilsa, więc zostało jakieś 5 kg.. Miałam dać Moonowi, ale Czarek w większej potrzebie chyba... -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
Asior replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
w arce sterylizowałaś???? -
[quote name='Soema']Nie ma ktoś ochoty i możliwości wziąć mojej Mollki na 4 dni na DT.. muszę jechać, a nie mam jej gdzie tym razem zostawić :( zazwyczaj zostaje w hotelu albo u Evelki, ale jak na złość oba miejsca w tym tygodniu nie mogą.[/QUOTE] mogę zapytać Klaudii tej co strzygłaś jej sunie ;)
-
raczej psa by woleli, no i coś bliżej musi być
-
dyskusja na temat uśpić czy nie....: [url]http://www.dogomania.pl/threads/207610-Kodi.-Zastrzyk-śmierci-już-na-Niego-czeka.-Pomóżcie-Go-ratować.-Zbieramy-deklaracje[/url].
-
a co z kastracją????
-
Mam dom dla Owczarka niemieckiego u zdaje się sołtysa pobliskiej miejscowości... Tylko musi być bardzo w typie...
-
Sherkan-piękny AST-zdradzony, znowu w hotelu czeka na dom
Asior replied to agamika's topic in Już w nowym domu
ciekawe czy to ci ludzie których skierowałam na agemikę.. bo dzwonili o Sherkana, i odesłałam ich do niej... -
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
czy mogę poprosić na maila zdjecia szafira vel wasyla i króciutki opis.. Mam dom dla Owczarka niemieckiego u zdaje się sołtysa pobliskiej miejscowości... Tylko musi być bardzo w typie... -
zobaczcie jaka zaje..sta rzecz!!!: [url]http://wesolemaluchy.pl/viewpage.php?page_id=2[/url]
-
KRAKÓW-amstafka Arabelka WRESZCIE SIĘ DOCZEKAŁA, MA DOMEK!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ale super!!!!!!!! GRATULUJE :) -
[quote name='Ank@']Uwierzę że jest 400 wolontariuszy na liście, bo kiedyś w niedzielę było ok 30 wolontariuszy.... Co to będzie za umowa na wolontariat? Kiedy coś takiego trzeba będzie podpisać?[/QUOTE] powoli będziemy zapraszać wolontariuszy do biura i będziemy wypisywać umowy. [quote name='greatmadwomen']Łohoho umowa poważnie brzmi ;) Co na niej będzie? No i jak też potrzebuję takie zaświadczonko :oops: przyjdę do Was w poniedziałek prawdopodobnie. Ale ja nie zrezygnuje z wolontariatu, co to to nie :roll:[/QUOTE] co na umowie? No standardowo to co jest na normalnych umowach o wolontariacie... Co do zaświadczenia, ostatnio jakiś wysyp :roll: Niestety nie wydam Ci na miejscu, najpierw musimy sprawdzić w schronisku ile godzin masz "wyrobionych".... A zeszyt jest w schronie, takie zaświadczenie wydajemy po ok 3 dniach od złożenia wniosku [quote name='Ank@'] Podoba mi się pomysł z umową :) W końcu KTOZ płaci ubezpieczenie za wszystkich a tylko część z tych 400 wolontariuszy chodzi regularnie do schroniska.[/QUOTE] Nareszcie musimy zrobić porządek w wolontariacie, bo straszna samowolka się zrobiła....
-
[quote name='greatmadwomen']o tak wiem o czym mówisz... byłam na takiej akcji raz(bo raz do mnie dzwoniono :)) i miało przyjść chyba z 16 osób a przyszło 10, a przecież się deklarowali. Sytuacje losowe ok kumam ale nie możliwe że się to tylu osobom zdarzyło.[/QUOTE] Pewnie byłaś na akcji w carrefourze ;) W drugi dzień przyszło też tyle samo a też miało być ze 20-stu... prawda jest taka, że większość olewa sprawę... Niestety teraz zaczęli się schodzić po zaświadczenia do szkół, przychodzą tylko po to, żeby je dostać, a potem... pa pa wolontariacie.... Na szczęście zostały opracowane porozumienia i każdy wolontariusz (ci dotychczasowi też), będą musieli przyjść podpisać umowę na wolontariat ;) I skończą się wolontariusze figuranci.. uwierzycie, ze jest na liście ze 400 wolontariuszy (albo grubo ponad - muszę dokładnie sprawdzić... ) A jak trzeba na jakąś akcję przyjść, to nikogo nie ma...
-
[quote name='danavas']wszystko ok poza tym że ma 6-7 lat i że teraz pół dogo zna mój prywatny numer...skasuj go plissssss!!!! dlaczego nie pytacie o zgodę w takich sytuacjach...chyba mam prawo do prywatności!!![/QUOTE] no, i teraz sama skopiowałaś ten post wraz ze swoim nr :roll:
-
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
Asior replied to Temida's topic in Już w nowym domu
no to zdjęcie to jest "mistrzostwo świata".... :roll: [IMG]http://www.pgk-radomsko.pl/images/PGK/schronisko/psy/pies003/image019.jpg[/IMG] -
[quote name='Ank@']Do mnie nikt w tej sprawie nie dzwonił, do Mony też nie. Więc nic o tych plakatach nie wiedziałam. Może część wolontariuszy o tym po prostu nie wie.... O plakatach w sprawie marszu zostałam poinformowana więc rozwiesiłam.[/QUOTE] nie sposób powiadomić wszystkich o wszystkim.. wystarczy, że dwa dni załatwialiśmy wolontariuszy na obie imprezy (marsz i koncert)... Niestety większość wolontariuszy olewa sprawę i np na 8 załatwionych na jakąś akcję, przychodzi DWÓCH.
-
Do wszystkich organizacji z Województwa małopolskiego
Asior replied to Agata Balu's topic in Już w nowym domu
[url]http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/916887,dramatyczna-historia-czarka,id,t.html[/url]- 68 replies
-
- bezdomne psy
- hycel
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='coronaaj']Dzialka slicza ale gdzie zdjecie po cudownym obciachaniu trawy.[/QUOTE] :megagrin:, ja też bym chętnie popatrzyła na cudnie przyciętą trawkę.... Ciekawe jak mąż zareaguje :megagrin:
-
jak by były jeszcze jakieś chętne domu, to u Frotki czeka malutka ok 4 letnia suczka: [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/1086/dscf2050dn.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/4654/dscf2033t.jpg[/IMG]
-
Ale cudo!!!!!!
-
cytuję z naszej strony: Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc dla suczki która trafiła niedawno do Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Sunia cierpi na niedowład kości miednicznych, przez to nie kontroluje czynności fizjologicznych. Niestety nie znamy przyczyny niedowładu, jednak weterynarze podejrzewają, że prawdopodobnie miała wypadek lub choruje na dyskopatię. Jednak żeby to stwierdzić, potrzeba wykonać bardzo kosztowne badanie o nazwie mielografia. W tej chwili najpilniejszą potrzebą, są pampersy, dzięki którym łatwiej jest nam utrzymać właściwą higienę. Jeśli ktoś z Państwa ma możliwość zakupu pampersów, byli byśmy bardzo wdzięczni. Pampersy można wysyłać na adres schroniska bądź na adres Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. [IMG]http://imageshack.us/m/191/5170/brandyp5179367.jpg[/IMG]