-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
no to idealna była by sunia mix yorka ;)
-
[quote name='Liwia8']weszłam z myślą, że może pomogę - skoro takie maluchy to się zmieszczą, ale potem przyszło opamiętanie :oops: Przecież taki mój 10 kilowy kocur-dresiarz to tylko raz zębami kłapnie, dwa razy machnie łapą i po psinie :roll:[/QUOTE] eeno może nie było by tak źle :) [quote name='Liwia8']Grom jest żywym dowodem na to, że nie liczy się wielkość :evil_lol:[/QUOTE] noo .. wiesz... jak by Ci to powiedzieć.. jego "przyrodzenie" jest chyba dłuższe od jego łapki :D, więc w jego przypadku wielkość też ma znaczenie ;) a napalony jest jak młody buchaj.....
-
No i sunia nazwałam ją SUZY :loveu: [IMG]http://img803.imageshack.us/img803/3116/dsc05631.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/4954/dsc05642s.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4503/dsc05645y.jpg[/IMG] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/7662/dsc05650l.jpg[/IMG] pierwsze nieśmiałe prośby o pieszczoty [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/5063/dsc05676u.jpg[/IMG]
-
tego nazwałam HILTON, pasuje jak ulał :D, ale ma też przydomek GROM, bo bzykał by wszystko co się rusza no i mam podsikany cały dom :roll:.. a no i on jest wnętrem :roll: No więc to jest Hilton vel Grom :) [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/2544/dsc05673x.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/7199/dsc05661.jpg[/IMG] [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/4827/dsc05665z.jpg[/IMG] a tu z Mimi [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/7549/dsc05663jt.jpg[/IMG] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/8584/dsc05663r.jpg[/IMG]
-
tu z moim Nikusiem :) [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/5183/dsc05640ot.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/5446/dsc05638x.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/4623/dsc05637b.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/9202/dsc05660q.jpg[/IMG]
-
DOBRA ODZYSKAŁAM ZDJĘCIA :) są kiepskie bo robiłam wieczorem, ale dobre i to ;) Sunia mix yorka, nazwałam ją roboczo Mimi: [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/7130/dsc05697l.jpg[/IMG] tu widać jej wielkość: [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/6173/dsc05696e.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/4407/dsc05691n.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/5628/dsc05687k.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/2940/dsc05672e.jpg[/IMG]
-
Były, ale tą sunie mix Yorka wzięła na tydzień sylwiaso na płatny DT, Irenka sponsoruje jej pobyt :oops: Myślałam wcześniej, że to długowłose cudo jest chłopakiem, bo wszystkie jak jeden mąż sikają podnosząc nogę do góry. Okazało się, że tylko jeden chłopak był. A jak ona do psów Twoich???
-
PILNIE SZUKAM POMOCY dla 4 mini piesków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/210942-KRAKÓW-4-mikropsiaki-PILNIE-szukają-DT-i-wsparcia-finansowego?p=17231655[/url] DT, bądź stałego, ale tylko takiego ze złotymi klamkami!!!!
-
Dziś miałam niezły hardcore... Przyjechał do mnie "transport" z mikro pieskami, odebranymi z pseudo....miały wszystkie zaklepane domki... Ale niestety tuz przed ich przyjazdem, dowiaduje się, że jeden domek to chciał takiego naprawdę mini mini a 3 kg piesek to jest duuuuuży, a drugi domek wyjeżdża na wczasy za granicę i mógłby dopiero po powrocie odebrać psiaka... No a trzeci domek niestety nie odbiera ode mnie telefonów od rana, mimo, że wczoraj się umówiliśmy na odbiór psa. Dlatego szukam pomocy wśród Was... Zdjęć nie mam bo mów aparat a raczej karta pamięci właśnie dziś postanowiła się "spsuć" i wyskakuje mi komunikat, że karta jest uszkodzona AKURAT DZIŚ!!!!!!! Więc na razie może opiszę psiaki a zdjęcia na dniach kogoś poproszę, żeby zrobił.... Do adopcji, ale wcześniej szukam DT, bo jak wiadomo na takie psiaki się mnóstwo oszołomów rzuci a psy na razie są nie kastrowane/sterylizowane, są: - suczka mix yorka z ponoć maltańczykiem, koloru czarnego ze srebrnym włosem przeplatanym, wiek ok 3 lata bardzo fajniutka nauczona w miarę czystości, choć na poczatku jej się może zdarzyć wpadka. Dogaduje się z innymi zwierzakami. Sunia niewielka, wielkości normalnego yorka, nie takiego mini mini, jest baaardzo upasiona (albo w ciąży jest ), waży z jakieś 4 kg, ale jest mała, myślę, że tak z połowę mniejsza niż sznaucer miniatura, kamień nazębny bardzo duży. w awaryjnym DT u sylwiaso, do niedzieli, potem nie mamy się gdzie podziać - suczka chihuahua długowłosa, ruda z czarnymi trochę na plecach włosami, wiek ok 2 lata , zęby zakamienione na maxa. Bardzo wystraszona, ale po godzinie nie odstępuje mnie już na krok. Łagodna, dogaduje się z innymi zwierzętami. Ma dłuższy trochę pysk niż standardowy "cziłek" bo ma dość duży tyło zgryz , Nie sterylizowana U mnie na DT, PILNIE SZUKAM INNEGO DT - Suczka ruda chihuahua, krótkowłosa maluśka, myślę, ze z 2,5 kg waży, bardzo wystraszona, ale po chwili tuli się do człowieka, dogaduje się z innymi psami. Na DT u Kenny, nie sterylizowana - samiec chihuahua, mini mini z 1,5 kg waży, krótkowłosy, bardzo bardzo kochany, napalony na wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka, oznaczył mi już chyba całe mieszkanie Ma coś z tylnymi łapami, prawdopodobnie mu rzepki wypadły/wypadają, bo bardzo źle chodzi na tylne łapki i stawia je tak na zewnątrz jak by zaraz miał przykucnąć do kupska. U mnie na DT, zostaje na razie nie do adopcji bo MUSIMY go zdiagnozować.... nie kastrowany zęby TRAGEDIA, mało co widać białego zęba taki kamień na całości... POTRZEBUJE NA GWAŁT DOMU DLA SUCZKI TEJ MIX YORKA i SUCZKI TEJ CO JEST U MNIE DŁUGOWŁOSEJ CZIŁKI. Bo ja mam swoje trzy psy plus te dwa dodatkowe plus dwójka dzieci, w tym jedno ze zmutowanym ADHD a wszystko to w 27 metrach POTRZEBNA NAM JEST KARMA, dla wszystkich, jakaś drobna, bo na razie Sylwii dałam karmę mojej Majki light dla tej mix yorczki... NO I KASA na sterylki/kastracje i diagnozę tego maleństwa BŁAGAM POMÓŻCIE bo ja jestem przerażona.... trzy domy zanim psy zobaczyły się mi wykruszyły.... zrobiłam tak dla poglądu zdjęcie komórką tym co są u mnie, ale są bardzo kiepskie, spróbuję skądś pożyczyć aparatu chłopak mini: [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3212/dsc00318yj.jpg[/IMG] dziewczynka długowłosa: [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/2782/dsc00312qj.jpg[/IMG] wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/210942-KRAKÓW-4-mikropsiaki-PILNIE-szukają-DT-i-wsparcia-finansowego?p=17231655[/url]
-
pstryknęłam zdjęcie komórką, więc jest maaaarne bardzo, tym dwóm co są u mnie w domu, tak tylko dla poglądu jak one wyglądają [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3212/dsc00318yj.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/3904/dsc00316h.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/8527/dsc00314d.jpg[/IMG] [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/2782/dsc00312qj.jpg[/IMG]
-
Dziś miałam niezły hardcore... Przyjechał do mnie "transport" z mikro pieskami, odebranymi z pseudo....miały wszystkie zaklepane domki... Ale niestety tuz przed ich przyjazdem, dowiaduje się, że jeden domek to chciał takiego naprawdę mini mini a 3 kg piesek to jest duuuuuży, a drugi domek wyjeżdża na wczasy za granicę i mógłby dopiero po powrocie odebrać psiaka... No a trzeci domek niestety nie odbiera ode mnie telefonów od rana, mimo, że wczoraj się umówiliśmy na odbiór psa. Dlatego szukam pomocy wśród Was... Zdjęć nie mam bo mów aparat a raczej karta pamięci właśnie dziś postanowiła się "spsuć" i wyskakuje mi komunikat, że karta jest uszkodzona :angryy: AKURAT DZIŚ!!!!!!! Więc na razie może opiszę psiaki a zdjęcia na dniach kogoś poproszę, żeby zrobił.... Do adopcji, ale wcześniej szukam DT, bo jak wiadomo na takie psiaki się mnóstwo oszołomów rzuci a psy na razie są nie kastrowane/sterylizowane, są: - suczka mix yorka z ponoć maltańczykiem, koloru czarnego ze srebrnym włosem przeplatanym, wiek ok 3 lata bardzo fajniutka nauczona w miarę czystości, choć na poczatku jej się może zdarzyć wpadka. Dogaduje się z innymi zwierzakami. Sunia niewielka, wielkości normalnego yorka, nie takiego mini mini, jest baaardzo upasiona (albo w ciąży jest :roll:), waży z jakieś 4 kg, ale jest mała, myślę, że tak z połowę mniejsza niż sznaucer miniatura, kamień nazębny bardzo duży. w awaryjnym DT u sylwiaso, do niedzieli, potem nie mamy się gdzie podziać - suczka chihuahua długowłosa, ruda z czarnymi trochę na plecach włosami, wiek ok 2 lata , zęby zakamienione na maxa. Bardzo wystraszona, ale po godzinie nie odstępuje mnie już na krok. Łagodna, dogaduje się z innymi zwierzętami. Ma dłuższy trochę pysk niż standardowy "cziłek" bo ma dość duży tyło zgryz , Nie sterylizowana :( U mnie na DT, PILNIE SZUKAM INNEGO DT - Suczka ruda chihuahua, krótkowłosa maluśka, myślę, ze z 2,5 kg waży, bardzo wystraszona, ale po chwili tuli się do człowieka, dogaduje się z innymi psami. Na DT u Kenny, nie sterylizowana :( - samiec chihuahua, mini mini z 1,5 kg waży, krótkowłosy, bardzo bardzo kochany, napalony na wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka, oznaczył mi już chyba całe mieszkanie :roll: Ma coś z tylnymi łapami, prawdopodobnie mu rzepki wypadły/wypadają, bo bardzo źle chodzi na tylne łapki i stawia je tak na zewnątrz jak by zaraz miał przykucnąć do kupska. U mnie na DT, zostaje na razie nie do adopcji bo MUSIMY go zdiagnozować.... nie kastrowany :( zęby TRAGEDIA, mało co widać białego zęba taki kamień na całości... [B]POTRZEBUJE NA GWAŁT DOMU DLA SUCZKI TEJ MIX YORKA i SUCZKI TEJ CO JEST U MNIE DŁUGOWŁOSEJ CZIŁKI[/B]. Bo ja mam swoje trzy psy plus te dwa dodatkowe plus dwójka dzieci, w tym jedno ze zmutowanym ADHD :D a wszystko to w 27 metrach :roll: [B]POTRZEBNA NAM JEST KARMA[/B], dla wszystkich, jakaś drobna, bo na razie Sylwii dałam karmę mojej Majki light dla tej mix yorczki... [B]NO I KASA [/B]na sterylki/kastracje i diagnozę tego maleństwa :roll: BŁAGAM POMÓŻCIE bo ja jestem przerażona.... trzy domy zanim psy zobaczyły się mi wykruszyły.... EDIT: [B]Charlotta[/B] w nowym domku [B]Suzy[/B] w nowym domku [B]Mimi[/B] czeka nadal w DT [B]Hilton[/B] przed nim poważna operacja w DT
-
mnie też bardziej na PON-a wygląda
-
PILNIE Szukam kogoś kto jest chętny na chihuahue na DT lub DS, więcej info na pw
-
[IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8255/0000002tn.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/9355/00000021m.jpg[/IMG] psiak "Anetka83" śliczny rzeczywiście, nie wygląda na bezdomnego
-
wyślij do mnie, ja wrzucę
-
Feluś, sory, ze na wątku, ale pw się nie dało do Ciebie wysłać.... Masz u mnie swoje gadżety , pamiętasz????
-
[quote name='furciaczek']Dzieki juz wsio dogadane, wstepny plan jest. Jak nic sie nie pokomplikuje to sucz w niedziele pojedzie do DT. Zaraz wysle pieniazki na karme, kupimy Husse z ryba dla aktywych 15kg zeby sucz troszke doprowadzic do stanu uzywalnosci, wiec te 3tyg jakos zapezpieczone beda pod wzgledem wyzywienia. W pierwszym tygodniu morfologie trzeba zrobic, jak sie dowiem jaki to koszt to dam znac. Odrobalic porzadnie bedzie trzeba i zabezpieczyc p. kleszczowo wiec torszke wydatkow nas czeka ale mysle ze wspolnymi silami damy rade to wszystko jakos zorganizowac.[/QUOTE] dziewczyny, mogę polecić wspaniałego weta w Krakowie, My z nim współpracujemy (KTOZ), jak się umówię z nim to będzie Was "załatwiał" po naprawde niskich cenach, jak dla nas ;) Jesteście zainteresowani??
-
Jak dla mnie rewelacja!!!!!!!!!!!
-
niestety nie...Miasto kazało oddać zwierzęta a policja umorzyła, bo stwierdziła, ze czyn nie nosił znamion czynu zabronionego.... [url]http://krakow.naszemiasto.pl/serwisy/kundel/971471,rzucanie-kotem-o-sciane-ma-http://krakow.naszemiasto.pl/serwisy/kundel/971471,rzucanie-kotem-o-sciane-ma-kolejna-odslone-dramatu-zwierzat,id,t.html[/url]
-
to ja poproszę o podpisanie petycji w sprawie tego, że nakazano nam oddać zwierzęta do tego domu w którym dzieciak rzucał kotem o ścianę....: [url]http://www.petycje.pl/petycja/7531/petycja_w_sprawie_odebrania_zwierzst_i_ukarania_winnych_maltretowania_jednego_z_nich.html[/url]
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
Asior replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Jaguś, ja myślałam, ze ktoś jeszcze by się zaangażował w pomoc Wam.... Wiem, ze Wy z Karusiap macie masę pracy :(