-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
[quote name='Atomowka']Czyli Suzi już domek znalazła? I być może jeszcze jedna sunia znajdzie u jakiś znajomych tak? A co z małym ogierem? Jest nim zainteresowanie? On sika po domku bo nie może wytrzymać, nie jest nauczony załatwiania na dworze czy znaczy teren ?[/QUOTE] nie, on znaczy teren, sika kropelkami, bardzo śmierdzącymi, skondensowany mocz. Tak zawsze samce robią kiedy w domu jest suka i inne samce. Z Nikusiem miałam to samo. Maluch na razie nie do adopcji, bo musimy go zdiagnozować, te jego łapki. AA i dobre wieści mam. Ta suczka od Kenny - Charlotta będzie miała domek u znajomych Grosziwo ;) Czyli na razie mamy do adopcji tylko tą mix yorczkę.
-
[quote name='Grosziwo'][url]http://img26.imageshack.us/img26/6914/dsc05791p.jpg[/url] najazd gremlinów :diabloti:[/QUOTE] nooo rudy ojciec, rudy dziadek :D
-
[IMG]http://img703.imageshack.us/img703/3802/dsc05798e.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5061/dsc05800s.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6185/dsc05804y.jpg[/IMG] jeszcze jedno zdjecie cudnej Suzy :) [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7528/dsc05705c.jpg[/IMG] no i władca "m[B]Ó[/B]ch" [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/7506/dsc05806l.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2466/dsc05733cr.jpg[/IMG] nikuś oczywiście pierwszy do zdjęć... [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4949/dsc05754c.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/4422/dsc05790k.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/6914/dsc05791p.jpg[/IMG] śmiejący się histerycznie Hiltonek :D [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/9316/dsc05779k.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img840.imageshack.us/img840/5627/dsc05706a.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/6377/dsc05724v.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/1662/dsc05726v.jpg[/IMG] [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/9387/dsc05730n.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/8985/dsc05731f.jpg[/IMG]
-
[url]http://www.dogomania.pl/threads/210982-Mini-bazarek-dla-mam-i-maluszków-dla-Mary-Szopka-i-Fada-do-18.07?p=17235930[/url] bazarek dzieciowy ;)
-
no to ja się pochwalę, że obcięliśmy wreszcie Kacperskiego.. wygląda oookropnie :roll: jednak jak się człowiek przyzwyczaja do jakiejś fryzury to potem ciężko zadowolić go inną :D poważny jak nie on :D [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn181/asior13/DSC05744.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn181/asior13/DSC05743.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn181/asior13/DSC05742.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn181/asior13/DSC05737.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn181/asior13/DSC05736.jpg[/IMG]
-
no takie cudeńka to nie dziwota
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
Asior replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
nie ma za co... byle by się tylko sprzedały :roll: -
[quote name='kacha_wawa']Większość dzieci z ASD, które znam sama się "naprawiła" ;-)[/QUOTE] oczywiście, mój Grzesiek tez miał i mu zarosło wszystko pięknie
-
[quote name='Grosziwo']Cudnie by było, gdyby któraś z tych perełek ukradła serce Jurkowi i jego rodzinie. Trzymam za to kciuki.[/QUOTE] osobiście doradzała bym im tą sunie mixa, mimo, ze nie jest tak maleńka jak ta suczka od Kenny, ona pilniej potrzebuje domku i to dobrego PEWNEGO domku, bo Kenny powiedziała, ze przetrzyma tą "swoją" ile będzie trzeba.
-
została by tylko czarnuszka mix yorczka ale wtedy Kenny by ją przejęła jak by poszła ta jej sunia.
-
drugi domek da znać jutro na jakiego pieska się decyduje (ten od Grosziwo ;) )
-
[quote name='zusa']Co do rasy raczej nie ma wątpliwości- to jest cane corso i to porządne cane corso! Jak na moje oko suczka może spokojnie dojść do jakiś 47 kg- jest dość wysoka, zdjęcia nie oddają tego. Kościec jeśli oblepi się mięsniami też będzie porządny. Ogon, z tego, co pamiętam, przycięty na 4 kręgu tak jak to się prawidłowo robi u corsiaków. Gosia siedzi w caniakach to policzy i potwierdzi. ja bardziej mastinowiec- retrieverowiec jestem ( stąd to wyczulenie na pracę myśliwską psa) ale z mocnym zaciągiem w stronę cc ( toż to w swej wyjściowej formie prawie to samo ale stjuningowane hodowlanie w dwie różne strony- sportowe w typie, mało wyskórzone mastino i potężniejsze, skórowe cc w starszym typie bo teraz preferuje się lekko inny typ głowy caniakowej, są praktycznie nie do odróznienia). Brakuje mi w wyrazie jej głowy tego charakterystycznego rysu dogo canario choć oczywiście nie można wykluczyć, że takowa wlewa jest w suni. Widziałam dogi kanaryjskie bardzo zblizone w wyrazie do cc. Jedno i drugie to podobny typ pressy. CC są zróżnicowane w typie i dla mnie ta suczka jest caniakiem. Oczy są na 100% caniakowe! takie oczy mają tylko caniaki! [url]http://www.reygladiador.com/presa-cc.htm[/url][/QUOTE] zusa, a zerkniesz na tego psiaka?? To możliwe, ze to mix z dogo canario??? [url]http://img442.imageshack.us/img442/4440/dsc00430.jpg[/url] [url]http://img35.imageshack.us/img35/9105/dsc00422pfg.jpg[/url] [url]http://i390.photobucket.com/albums/oo348/psykrakow/Tiger/DSC08202.jpg[/url] [url]http://i390.photobucket.com/albums/oo348/psykrakow/Tiger/DSC08206.jpg[/url] [url]http://i390.photobucket.com/albums/oo348/psykrakow/Tiger/DSC08208.jpg[/url]
-
no pewno, spotykam ją co chwile na spacerze ;) Mieszkamy blok w blok ;) No u niej wszystko OK, chodzi już ładnie bez smyczy, Państwo zakochani po uszy no i ona nadal jest bardzo nieufna do obcych, ale to jej na pewno tak zostanie
-
Suzy jedzie do przyjaciół rodziny Ani z poznania, właśnie z nią rozmawiałam, więc asia300 musieli byście zdecydować się na jakąś inną sunię (są jeszcze dwie krótkowłose mini suczki w warszawie na DT)
-
wklejam zdjecia: Suczka mix yorka: [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/4623/dsc05637b.jpg[/IMG] Hilton, mini buhaj rozpłodowy :) [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/4827/dsc05665z.jpg[/IMG] suczka długowłosa Suzy: [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4503/dsc05645y.jpg[/IMG] Charlotta u Keny na DT: [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/5232/zdjcie0382j.jpg[/IMG]
-
oojoj, to rzeczywiście upasiona... no ale ma czas, po ciąży teraz dojść do siebie...
-
no i trzeba dodać, że charlotta waży 2 kg 8 gr :D grubaska :p
-
no coty, jaką reklamację :) kocham gnojka :loveu:
-
Nikuś to taki patyczak straszny , i ma półdługą sierść a nie długą ;) Suzi wygląda jak by naprawdę była z "rodziny" Za to zakochałam się z tym małym buhaju :)