Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. wystarczy jeden mały donosik ;) oni zawsze takie rzeczy sprawdzają ;)
  2. dwa mają DS juz tylko na transport czekaja a ten najmniejszy mikrus na razie zostaje u mnie bo trzeba go zdiagnozować... Została tylko ta suczka mix yorka
  3. [quote name='Atomowka']Czyli Suzi już domek znalazła? I być może jeszcze jedna sunia znajdzie u jakiś znajomych tak? A co z małym ogierem? Jest nim zainteresowanie? On sika po domku bo nie może wytrzymać, nie jest nauczony załatwiania na dworze czy znaczy teren ?[/QUOTE] nie, on znaczy teren, sika kropelkami, bardzo śmierdzącymi, skondensowany mocz. Tak zawsze samce robią kiedy w domu jest suka i inne samce. Z Nikusiem miałam to samo. Maluch na razie nie do adopcji, bo musimy go zdiagnozować, te jego łapki. AA i dobre wieści mam. Ta suczka od Kenny - Charlotta będzie miała domek u znajomych Grosziwo ;) Czyli na razie mamy do adopcji tylko tą mix yorczkę.
  4. [quote name='Grosziwo'][url]http://img26.imageshack.us/img26/6914/dsc05791p.jpg[/url] najazd gremlinów :diabloti:[/QUOTE] nooo rudy ojciec, rudy dziadek :D
  5. [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/3802/dsc05798e.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5061/dsc05800s.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6185/dsc05804y.jpg[/IMG] jeszcze jedno zdjecie cudnej Suzy :) [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7528/dsc05705c.jpg[/IMG] no i władca "m[B]Ó[/B]ch" [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/7506/dsc05806l.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2466/dsc05733cr.jpg[/IMG] nikuś oczywiście pierwszy do zdjęć... [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4949/dsc05754c.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/4422/dsc05790k.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/6914/dsc05791p.jpg[/IMG] śmiejący się histerycznie Hiltonek :D [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/9316/dsc05779k.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/5627/dsc05706a.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/6377/dsc05724v.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/1662/dsc05726v.jpg[/IMG] [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/9387/dsc05730n.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/8985/dsc05731f.jpg[/IMG]
  8. [url]http://www.dogomania.pl/threads/210982-Mini-bazarek-dla-mam-i-maluszków-dla-Mary-Szopka-i-Fada-do-18.07?p=17235930[/url] bazarek dzieciowy ;)
  9. no to ja się pochwalę, że obcięliśmy wreszcie Kacperskiego.. wygląda oookropnie :roll: jednak jak się człowiek przyzwyczaja do jakiejś fryzury to potem ciężko zadowolić go inną :D poważny jak nie on :D [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn181/asior13/DSC05744.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn181/asior13/DSC05743.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn181/asior13/DSC05742.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn181/asior13/DSC05737.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn181/asior13/DSC05736.jpg[/IMG]
  10. no takie cudeńka to nie dziwota
  11. nie ma za co... byle by się tylko sprzedały :roll:
  12. [quote name='kacha_wawa']Większość dzieci z ASD, które znam sama się "naprawiła" ;-)[/QUOTE] oczywiście, mój Grzesiek tez miał i mu zarosło wszystko pięknie
  13. [quote name='Grosziwo']Cudnie by było, gdyby któraś z tych perełek ukradła serce Jurkowi i jego rodzinie. Trzymam za to kciuki.[/QUOTE] osobiście doradzała bym im tą sunie mixa, mimo, ze nie jest tak maleńka jak ta suczka od Kenny, ona pilniej potrzebuje domku i to dobrego PEWNEGO domku, bo Kenny powiedziała, ze przetrzyma tą "swoją" ile będzie trzeba.
  14. została by tylko czarnuszka mix yorczka ale wtedy Kenny by ją przejęła jak by poszła ta jej sunia.
  15. drugi domek da znać jutro na jakiego pieska się decyduje (ten od Grosziwo ;) )
  16. [quote name='zusa']Co do rasy raczej nie ma wątpliwości- to jest cane corso i to porządne cane corso! Jak na moje oko suczka może spokojnie dojść do jakiś 47 kg- jest dość wysoka, zdjęcia nie oddają tego. Kościec jeśli oblepi się mięsniami też będzie porządny. Ogon, z tego, co pamiętam, przycięty na 4 kręgu tak jak to się prawidłowo robi u corsiaków. Gosia siedzi w caniakach to policzy i potwierdzi. ja bardziej mastinowiec- retrieverowiec jestem ( stąd to wyczulenie na pracę myśliwską psa) ale z mocnym zaciągiem w stronę cc ( toż to w swej wyjściowej formie prawie to samo ale stjuningowane hodowlanie w dwie różne strony- sportowe w typie, mało wyskórzone mastino i potężniejsze, skórowe cc w starszym typie bo teraz preferuje się lekko inny typ głowy caniakowej, są praktycznie nie do odróznienia). Brakuje mi w wyrazie jej głowy tego charakterystycznego rysu dogo canario choć oczywiście nie można wykluczyć, że takowa wlewa jest w suni. Widziałam dogi kanaryjskie bardzo zblizone w wyrazie do cc. Jedno i drugie to podobny typ pressy. CC są zróżnicowane w typie i dla mnie ta suczka jest caniakiem. Oczy są na 100% caniakowe! takie oczy mają tylko caniaki! [url]http://www.reygladiador.com/presa-cc.htm[/url][/QUOTE] zusa, a zerkniesz na tego psiaka?? To możliwe, ze to mix z dogo canario??? [url]http://img442.imageshack.us/img442/4440/dsc00430.jpg[/url] [url]http://img35.imageshack.us/img35/9105/dsc00422pfg.jpg[/url] [url]http://i390.photobucket.com/albums/oo348/psykrakow/Tiger/DSC08202.jpg[/url] [url]http://i390.photobucket.com/albums/oo348/psykrakow/Tiger/DSC08206.jpg[/url] [url]http://i390.photobucket.com/albums/oo348/psykrakow/Tiger/DSC08208.jpg[/url]
  17. no pewno, spotykam ją co chwile na spacerze ;) Mieszkamy blok w blok ;) No u niej wszystko OK, chodzi już ładnie bez smyczy, Państwo zakochani po uszy no i ona nadal jest bardzo nieufna do obcych, ale to jej na pewno tak zostanie
  18. [video=youtube;sY4CZLwV1cM]http://www.youtube.com/watch?v=sY4CZLwV1cM&feature=player_embedded[/video] tak sie nabijać z biednego pieseczka :)
  19. [video=youtube;sY4CZLwV1cM]http://www.youtube.com/watch?v=sY4CZLwV1cM&feature=player_embedded[/video] tak sie nabijać z biednego pieseczka :)
  20. Suzy jedzie do przyjaciół rodziny Ani z poznania, właśnie z nią rozmawiałam, więc asia300 musieli byście zdecydować się na jakąś inną sunię (są jeszcze dwie krótkowłose mini suczki w warszawie na DT)
  21. wklejam zdjecia: Suczka mix yorka: [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/4623/dsc05637b.jpg[/IMG] Hilton, mini buhaj rozpłodowy :) [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/4827/dsc05665z.jpg[/IMG] suczka długowłosa Suzy: [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4503/dsc05645y.jpg[/IMG] Charlotta u Keny na DT: [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/5232/zdjcie0382j.jpg[/IMG]
  22. oojoj, to rzeczywiście upasiona... no ale ma czas, po ciąży teraz dojść do siebie...
  23. no i trzeba dodać, że charlotta waży 2 kg 8 gr :D grubaska :p
  24. no coty, jaką reklamację :) kocham gnojka :loveu:
  25. Nikuś to taki patyczak straszny , i ma półdługą sierść a nie długą ;) Suzi wygląda jak by naprawdę była z "rodziny" Za to zakochałam się z tym małym buhaju :)
×
×
  • Create New...