-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
bardzo pilnie proszę o pomoc.. Musimy gdzieś na CITO umieścić 3 a może nawet 5 szczeniaków. Oba domy tymczasowe mają duże problemy z partnerami. Nie chcieli byśmy, aby obie dziewczyny nie miały przez to świąt.. Błagam, kto może pomóc. Skoro uratowaliśmy im życie nie pozwólmy tego zaprzepaścić :( Błagam o pomoc...
-
Krk Szczeniaczki sunieczki!!! - potrzebują super pillnie DT/DS!!
Asior replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img269.imageshack.us/img269/2681/dsc06249l.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/8362/dsc06252bb.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4927/dsc06253fv.jpg[/IMG] -
Krk Szczeniaczki sunieczki!!! - potrzebują super pillnie DT/DS!!
Asior replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img838.imageshack.us/img838/6453/dsc06188ng.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/3605/dsc06206r.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/7927/dsc06221ts.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4070/dsc06222q.jpg[/IMG] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/4024/dsc06236xb.jpg[/IMG] -
Krk Szczeniaczki sunieczki!!! - potrzebują super pillnie DT/DS!!
Asior replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8849/dsc06119e.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/9423/dsc06133cs.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/4889/dsc06163a.jpg[/IMG] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/2195/dsc06176m.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/8852/dsc06183sc.jpg[/IMG] -
Krk Szczeniaczki sunieczki!!! - potrzebują super pillnie DT/DS!!
Asior replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
no moje zdjęcia są niestety słabej jakości bo mam do bani aparat. No ale coś tam widać.. Chciałam ogromnie podziękować Bahlsie za pomoc!! Dzięki że na Ciebie zawsze można liczyć!! Oba maluchy "moje" mocno podziębione, mała czarna ma gorączkę, co chwile w domu mi dyszy :( Oba dostały "od wypadku" surowice, nie będę ryzykować na święta jakiegoś świństwa. Bahlsa przejęła ode mnie rudego-pręgowanego chłopaka no i teraz szukamy im domów!!! AGATA jesteś wielka, wiesz???? Ty wiesz za co ;) Powiem tylko tyle, że została tam reszta szczeniąt na kwarantannie i.... nie widzę szans na ich przeżycie tych świąt... reszta na pw.... [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/6405/dsc0345ta.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/1922/dsc0374yp.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8504/dsc06124pi.jpg[/IMG] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/3492/dsc06126x.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/3931/dsc06127su.jpg[/IMG] aaa i waży 800 gr :) rudy chłopak 1,2 kg -
Krk Szczeniaczki sunieczki!!! - potrzebują super pillnie DT/DS!!
Asior replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
moja mała pojechała do nowego domu do Jeleniej Góry :) pokochali ją taką mimo nie zdiagnozowanej jeszcze choroby (jednak pojawiały się nowe plamki na nogach).. Jutro już będzie na miejscu. A u mnie nowe dwa szczeniaki :/ -
pilnie czy ktoś by mnie mógł zawieść do szpeyera z dwom szczeniakami???????????????????
-
3 miesięczny z ropnym zapaleniem skóry maluch W NOWYM WSPANIAŁYM DOMKU
Asior replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
aaa idź, ja nie o tym :p PANI AMOGOOOOOO -
3 miesięczny z ropnym zapaleniem skóry maluch W NOWYM WSPANIAŁYM DOMKU
Asior replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
"Pani Amigoooo " też się dołączam do pochwał :P Oluś jesteś wielka!!! -
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
Asior replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnes_Jot']jeżeli te zdjęcia byłyby ok to wystarczy sobie je skopiować - na obrazku prawy przycisk i zapisz jako i już. ale warto byłoby prześledzić wszystkie stronki bo zdjęć było sporo dodawanych.[/QUOTE] muszę mieć w większym formacie do rzutników w szkołach..... Dzięki Kajetan za zdjecia :* -
Krk Szczeniaczki sunieczki!!! - potrzebują super pillnie DT/DS!!
Asior replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
a u nas żadnych więcej wyłysień nie ma :) chyba advocat zadziałał ;) -
Ank@ skontaktujcie się z Panią Ewą tyburą ze schroniska, ona cos napewno poradzi
-
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
Asior replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
Mam ogromną prośbę. Ponieważ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami prowadzi "pogadanki" w szkołach, uświadamiające młodzież o okrucieństwie wobec zwierząt, uczymy dzieciaki empatii, bardzo przydały by nam się zdjęcia w dobrej rozdzielczości psów zabranych z tej pseudo. Chodzi mi o zdjęcia tych wychudzonych najbardziej, oraz martwych bokserów. Czy była by szansa żebyście podesłali mi jakieś zdjęcia na maila, które mogli byśmy pokazywać w szkołach??? Jeśli tak to bardzo proszę o podesłanie ich na mojego maila : [email][email protected][/email] -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
Asior replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Jagienka, dawaj zdjęcia kociaków -
czy była by szansa na duże zdjęcia Willego?? Potrzebuję ich , bo KTOZ przeprowadza akcje edukacyjne w szkołach i masa z tej bandy różnych dzieciaków często wyskakuje z tekstem " a ja to se kupię amstafa" i chcemy im pokazać jak kończy się fascynacja astami...... do czego doprowadzają ich ludzie
-
tak myślałam właśnie, ze Ci o eko chodzi :P
-
[quote name='Florentynka']Ma któraś jakieś doświadczenie z pieluchami wielorazowymi i chustami do noszenia dziecia? Przymierzam się powolutku do jakiegoś wstępnego opracowania projektu "wyprawka".[/QUOTE] z chustami ja mam :) jak chcesz to się mogły byśmy jakoś spiknąć ;) wprowadzę Cię w "tajniki" chusto mam ;) [quote name='agaga21']a ja mam od 2 dni problem z lenką :( zaczęła bardzo mocno ulewać, wręcz z niej chlusta mleko! i to nieraz po długim czasie od ostatniego karmienia(karmię nadal piersią). dzisiaj kilka razy musiałam przebierać i ją i siebie a właśnie przed chwilą "chlusnęło" z niej gdy karmiłam ją przed spaniem tak, że musiałam zmieniać jej całe ubranie, kocyk, pieluszkę tetrową którą miała pod buzią i poszewkę z kołderki. CZY TO NIE JEST DZIWNE, ŻE ULEWA [B]PODCZAS[/B] KARMIENIA??? dodam, że nie karmiłam jej całkiem na płasko, tylko była w pozycji półsiedzącej prawie.[/QUOTE] niestety to mi się kojarzy tylko z alergią na coś, u nas tak było przy alergii na mleko :( no i ta wysypka... obserwuj ją i spróbuj za jakiś czas z tym ananasem, zeby mieć pewność [quote name='agaga21']dokładnie! do tego służą pieluszki tetrowe :) i są niezastąpione. a na pupkę to tylko jednorazowe ;) [/QUOTE] ale nie wiem czy Florentynka nie pisała o eko pieluchach a nie o tetrowych ;) Florentynka, gratki :)
-
kasia, spokojnie, ja doskonale wiem kto to i czemu jest tak dobrze poinformowana we wszystkim....
-
Krk Szczeniaczki sunieczki!!! - potrzebują super pillnie DT/DS!!
Asior replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
od wczorajszego podania advocata nie pojawiły się nowe wyłysienia.. może będzie dobrze, smaruje tym płynem z antybiotykiem co dostała może też wspomaga.. -
grosziwo.. przecież mogę Ci wysłać normalną umowę po co skanujesz?????
-
tak, z Nowego targu Mam dramatyczny apel o pomoc dla dwóch psów: Pani jest bardzo chora, musi wyjechać gdzieś daleko na leczenie i nie wiadomo czy i kiedy wróci, musi gdzieś oddać dwa psy... Jasny to Brutus. Prawie 10-cio letni pies. Jest nieco nieufny. Świetnie się sprawdzał jako stróż przy domu. Poza tym uwielbia być głaskany i jest towarzyski. Brązowa to Gaja. 12-to letnia sunia po sterylizacji. Łagodna, spokojna, grzeczna. Podobnie jak Brutus uwielbia być głaskana i pieszczona. Kocha dzieci. Obydwa psy wychowywane były razem, więc nie maja kłopotu z przebywaniem z innymi zwierzętami. Obydwa również chowane były z kotem, więc pobyt w domu, gdzie kot już jest nie stanowi problemu. Obydwa psy większość swojego życia spędziły przy domu w ogrodzie pełniąc funkcję właśnie stróży z tym, że absolutnie nie nadają się na łańcuch. Nigdy nie były przeze mnie wiązane do budy. Bardzo proszę o pomoc, gdyż mam coraz mniej czasu na oddanie ich. Z poważaniem Magdalena tel.: 886 027 724
-
Krk Szczeniaczki sunieczki!!! - potrzebują super pillnie DT/DS!!
Asior replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aga-ta']dziwne te plamy...noemik, czy Twoje sunie nie maja takich problemow? Asia, wydaje mi sie, ze ten szczeniaczek, ktory poszedl do Ulki mial na pysiu taka plamke, czy ona mowila cos, ze to sie powieksza? ta jej sunia byla najbardziej zarobaczona chyba ze wszystkich, miala nienaturalnie wielki brzuch i wlasnie taka plamke miedzy oczami. Co to jest???[/QUOTE] nie, rozmawiałam z noemik i mówiła mi, że poza tą różową skórą u tej białej z dłuższym włosem, nic im się nie dzieje. [quote name='Patia']Asior ja bym radziła podnosić odporność , to nie zaszkodzi a myslę , że pomoże . Kupić coś dla małej ? Scanomune na przykład ? U Cymta łysinka nawet była w tym samym miejscu na pysiu , mała jak przyjechał , po odrobaczaniu powiększała się w zastraszającym tempie . To jest właśnie takie przerażające , bo tak szybko te łysinki się powiększają . Czy oprócz pyszczka są gdzieś jeszcze ?[/QUOTE] scanomune zdecydowanie lepiej działa na koty, mam jakieś tabletki na odporność, ale nie wiem czy można ją dawać takim maluchom ( ImmunoDol [url]http://www.kacikpupila.pl/dolfos-immunodol-preparat-stymulujacy-uklad-odpornosciowy-tabl-p-3419.html[/url] ) [quote name='ma-ja']A czy to nie jest przypadkiem grzybica?[/QUOTE] wet powiedział, że ona chyba za młoda na grzybicę.... -
W świecie blokowisk, znalazł sobie miejsce Bąbel, pies wielkości boksera, o pełnym uczuć spojrzeniu. Bąbel doświadczył wiele, podczas swojego pobytu wśród ludzi... bity i krzywdzony , zaczął od nich uciekać i zaszywać się w miejsca coraz bardziej ustronne aczkolwiek dające mu przetrwanie. Już od deszczowego lipca dokarmiany przez dobrych ludzi ,spał w liściach i pod zimnymi balkonami bloków. Dziś , złapany by nie skończył w schronisku, wśród tysiąca innych pokrzywdzonych psów,robimy wszystko by trafił do domu pełnego ciepła i troski o jego los ! Bąbel też potrzebuje miłości ! Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem : (18 ) 266-89-91 oraz 698-353-493
-
spokojnie ciotka wszystkiego dopilnuje, nie Grosziwo :P