Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81004
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Na konto Rysia wpłynęły poniższe kwoty: 30,00 od helli - 1.12. 50,00 od Pan Mateusz - 3.12. Bardzo serdecznie dziękuję oraz 30,00 zł od elik deklaracja XII - 1.12.
  2. Bardzo serdecznie dziękuję Wam, ale niestety Rysiu jeszcze nie nadaje się do adopcji. Gdy przyjechał do hotelu był kompletnie dzikim psem. W poprzednim miejscu pobytu uciekał do budy na sam widok człowieka. Zrobił bardzo duże postępy m.in. już nie załatwia się pod siebie przy próbie założenia szelek, czy choćby pogłaskania, ale jeszcze nie wykazuje potrzeby kontaktu z człowiekiem i w tej sytuacji trudno myśleć o adopcji Pani Magda i pracownik hotelu pracują nad tym, ale jeszcze nie prędko będziemy mogli myśleć o adopcji. Gdy Rysiu będzie już gotowy do adopcji, będę Was prosić o jego ogłaszanie, a na razie mogę tylko podziękować Wam za gotowość do tego, co niniejszym czynię
  3. 3 wyróżnione ogłoszenia dają 3 szanse
  4. Rozmawiałam z Martusią i wyjaśniłyśmy co niejasne Wszystko się zgadza. Różnice wzięły się stąd, że ja zapisuję realne pieniądze, które znajdują się na koncie ZEA, a Martusia podała do Twojej wiadomości, że z adopcji wirtualnych jest 200,00 zł. One są dostępne w każdej chwili, ale obecnie nie ma ich na koncie, a ja pomyślałam, że coś przeoczyłam i nie zapisałam
  5. Agatko, na koncie ZEA jest dla Fado 390,00 zł w tym 160,00 z wirtualnych adopcji i 230,00 ze zbiórki chyba na Ratujemy Zwierzaki. Nie wiem czyje te deklaracje, chodzi - 200,00 zł. Jaki jest obecnie koszt miesięcznego pobytu Fado w hotelu?
  6. Witaj Guciu i trzymaj się dzielnie! Dobrze, że już na własnych łapkach i bez pieluch
×
×
  • Create New...