Jump to content
Dogomania

seramarias

Members
  • Posts

    1480
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by seramarias

  1. Laik jestem więc spytam wprost jaki jest koszt pobytu takiego brzdąca w dt? ( nie licząc oczywiście leczenia)
  2. Każdego psiaka żal, ale przy psich dzieciach i staruszkach serce jeszcze bardziej boli, to nie tak powino być :( Szczylki powinny kokosić się, rozrabiać, beztrosko dorastać. Żadne maleństwo nie powinno nigdy znaleźć się w takim miejscu.... Wiadomo co z pozostałymi szczeniaczki? Czy pozostałe opuszczą wkrótce Radysy Ktoś próbuje zabrać je z tego miejsca?
  3. Zaglądam do małej misi, biedactwo może kiedyś da ludziom szansę i zaufa całym psim sercem bez cienia lęku.
  4. Jaka ona ładna, wygląda na bardzo młodą sunię.
  5. Zaglądam, a tu takie wieści, wreszcie się doczekała Mufcia, super wiadomość :)
  6. Cieszę się, że czocherek już w swoim domku :)
  7. Biedne psiątko :( Na starość potraktowany jak śmieć. Całe szczęście, że jednak przyprowadzili go do schroniska, tu jeszcze jest dla niego szansa na odmianę losu, w lesie odszedł by w samotności.
  8. To niedobre wieści :( Czy jest jakaś szansa, żeby jednak z kociastym się dogadała? Może Daszka ją nakręca na te koty?
  9. Biedna psinka za dużo, wrażeń, stresu, organizm nie dał rady. To cud, że jest tu z nami i że dała radę przetrwać w schronie . Widać jakiś psi anioł nad nią czuwał.
  10. Maleńka jeszcze troszkę niepewna, ale jeszcze chwila, a pokocha swoją rodzinę, tak jak i oni ją pokochali :)
  11. No szkoda :( Sunia śliczna, mam nadzieję, że szybko domek znajdzie. Pokażę siostrze Roxi może też zaiskrzy.
  12. Moja siostra szuka niewielkiego pieska, pokazałam jej zdjęcia Daszki i sunia się spodobała. Nie wiem tylko czy procedury nie przerażą ,my to już wprawieni w adopcjach i wizytach PA, ale dla siostry pierwszy raz. No i czy to taki domek jakiego szukacie dla suni, bo wiadomo że domek musi być szyty na miarę pieska. Sunia byłaby jedynaczką, domek bez zwierząt, ale rodzice mają koty i ja mam i dalsza rodzina. .., a siostra planuje pieska zabierać ze sobą w gościnę, więc dobrze, żeby nie bardzo interesował się kotami, no i dobrze znosił jazdę autem. Nie żeby siostra była jakimś oblatywaczem, ale na wakację do zakoconej rodziny, albo niedzielny obiad u rodziców to zawsze lepiej z psem pacyfistą ;)
  13. Znam osobę zainteresowaną Daszką, czy sunia ma już ogłoszenia i jest gotowa do adopcji? Wiadomo jak reaguje na koty?
  14. Zaglądam po dłużej nieobecności i co widzę...Mufcia ciągle domku swojego jedynego nie ma :( No nie wiem jak to możliwe, taka śliczna, mądra sunia, a nikt nie chce domku dać.
  15. Cieszę się że wpłata doszła, już troszkę martwiłam się czy dobrze nr konta wpisałam . Nie masz, za co przepraszać wśród tylu wpłat zawsze coś się może zapodziać ;)
  16. Sorki, że tak się upominam na watku , ale w poniedziałek wyszła moja stała na kwiecień dla Mufci, nie zależy mi na wpisach, ale chciałabym wiedzieć czy doszła bo nie chciałabym wyjść na osobę niesłowną w razie gdyby coś poszło nie tak. Pisałam wcześniej na pw, ale tyle problemów było z dogo , że nie wiem czy dostałaś wiadomość.
  17. Wygląda na mniej niż rok, takie dziecko z niej jeszcze.
  18. Zupełnie jakbym widziała moją sunię, też taka 2 kg malizna. Sunia bardzo szybko znajdzie domek, dobrze, że została wypatrzona.
  19. Niestety ja też, a że zazwyczaj korzystam z tel. wogóle nie mogę zmienić strony wątku :(
×
×
  • Create New...