Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. kaja, jak sie skonczy to ogloszenie na allegro to daj znac - zasponsoruje malej wyroznienie; a nuz ktos ja zauwazy...; trzeba malej dac szanse;
  2. [quote name='Greven']Rozumiem, że jestem postrzegana jako osoba, która nie ma pojęcia, jak rozmawiać z ludźmi i pojęcia nie ma o negocjacjach. Trudno. [/QUOTE] greven - jesli tak to zrozumialas to przepraszam; wcale nie mialam niczego takiego na mysli; czasem po prostu inna osoba podejdzie do tematu w inny sposob i dlatego odniesie sukces; stad nasze sugestie co to teresy, ktora sama przeciez chciala pomoc;
  3. dubel :cool3:
  4. pomysl dobry; i choc wiedzialam ze to prowokacja (znalazlam na owczarkach) to serce mi stanelo ze strachu, ze to moze byc prawda; ze to czesto bywa prawda...
  5. hop hop! co u malenstwa? czy ktos bedzie u niej w weekend?
  6. malwi jak tak tylko napisalam - twoj banrerek jest bardzo dobry, tylko ze to zdjecie jest na osmej i nikt o nim nie pamieta, a "ruszajace" jest bardzo :roll:
  7. tyle ze nie mam rachunku :(
  8. szkoda ze ona z kotami na bakier bo mi jeden potencjalny dom odpadl, tam dwa kociszonki sa... to zdjecie by sie nadalo na banerek i do ogloszen - taka biedniutka na nim jest :roll: [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/8580/mrowka.jpg[/IMG]
  9. widze, ze sie dla tych rozmnazaczy zrobil interes zycia - tyle psow poszlo za pieniadze; nie zdziwie sie jezeli przy nastepnej cieczce znowu beda szczeniaki mix onka i husky :angryy:
  10. moja "dychą" jak tylko dojdzie dysponujcie dowolnie
  11. do cholery z ta akropachią! :placz: posprawdzalam ja sobie w necie przy okazji florka, zapisalam na kartce i pomyslalam - po co zapisuje, przeciez to takie rzadkie schorzenie, juz wiecej sie nie trafi... a tu masz... :placz: chyba wyrzuce te notatki, bo pecha przynosza... moze teraz by pomyslec o trocoxilu?
  12. no i co? cos sie dzieje? tereska bedzie dzwonic?
  13. wazne ze sie ludzie interesuja - moze sie uda wybrac dobrych opiekunow; trzymam kciuki; w razie czego sie zrobi zrzutke na wyroznienie i wtedy moze da rade;
  14. ok ladyS, to ja sie juz przenosze na bezposredni watek zuzanki z watku jednookiej sunieczki, ktora ma domek; tak jak pisalam tam - postaram sie wplacac regularnie, ale nie moge sie zadeklarowac na stale; 10 zlotych przesle jak przyjdzie lutowa pensja czyli najpozniej w poniedzialek; bede wdzieczna za nr rach na pw - dziekuje
  15. przepraszam ze juz tutaj a nie na pw, ale potwierdzam moja deklaracje poki co jednorazowej wplaty na zuzanke (10 zl); nie chce nic deklarowac na stale, ale bede sledzic watek i jesli tylko moja sytuacja na to pozwoli to postaram sie aby wplaty mialy charakter regularny (na ile to mozliwe) poprosze nr rach na pw - dziekuje
  16. o rany chita, ale dalas czadu :crazyeye: dzieki wielkie :buzi: musze sie chyba wziac w garsc i nauczyc robic te ogloszenia...
  17. a, jeszcze jedno - bo bede szukac po znajomych - czy sunia lubi dzieci? czy jest spokojna? duzo szczeka? jaki ma stosunek do kotow? mozna to jakos sprawdzic?
  18. na ósmej stronie sa cudne zdjecia, moze sie nadadza do ogloszen...?
  19. [quote name='chita'][SIZE=1]jestem;)[/SIZE] zaraz zrobie kilka ogloszen, takie mikrusy mi leza na sercu:loveu:moja suczka dozyla ponad 16lat wiec mysle ze i przed Mroweczka jeszcze sporo czasu...:lol: czy ona szuka dt albo hoteliku...przepraszam ale watek doslownie przelecialam:oops:[/QUOTE] dzieki, ze jestes :loveu: zaczynam wierzyc, ze moze sie udac... :roll: tfu tfu odpukac, zeby nie zapeszyc
  20. daga, wydaje mi sie ze ick pytala czy zrobic malej banerek, a nie bazarek banerek sie przyda, bo zwroci uwage na malenstwo; sytuacja jest na tyle tragiczna, zeby zaczac dzialac pilnie; wiem co czujesz - roznica wielkosci do tej pory spedza mi sen z powiek; zreszta mowilysmy juz o tym nie raz...
  21. moze zasugeruje jakąś diete, bo to tez bardzo wazne w takich przypadkach... ponawiam pytanie czy obowiazuje nr rach florka?
  22. [quote name='kaja555']allegro Mrówencji: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=935014652[/URL][/QUOTE] dzieki :loveu:
  23. ok, czyli namiary sa; teraz sprobuje uderzyc do chity o inne ogloszenia - moze po starej znajomosci uda mi sie ja uprosic ;)
×
×
  • Create New...