-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
kakadu replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']A teraz dla poprawienia nastroju na tym smutnym wątku napiszę wam jak mi pan kierownik powiedział w lecie jak przyszłam do schronu i ćmokałam do psów. PROSZĘ PRZESTAĆ ĆMOKAĆ <BO JAK PANI ĆMOKA TO SIĘ PSY GRYZĄ > [COLOR=Red]JA NA TO- A JAK INNI ĆMOKAJĄ TO SIĘ NIE GRYZĄ ???[/COLOR] PADA ODPOWIEDZ INNI> ĆMOKAJĄ TAK <ZE PSY SIĘ NIE GRYZĄ . Wogóle psy najbardziej się gryzły w historii schronu jak ja przychodze .To jest zdanie specjalisty[/QUOTE] boze, co za idiota!!! :crazyeye: -
jego to chyba zycie nauczylo... wydaje mi sie ze on sobie musial dlugo radzic sam; to prawdziwy cud, ze przezyl; ze nikt go nie przejechal, nie otrul - wczoraj widzialam na tvn24 reportaz o otrutych bezdomnych psach; ludzie odkopali ze sniegu; nikt sie nie przyznaje; dobrze, ze sie o tym glosno mowi - przynajmniej wiadomo ze na to nie ma przyzwolenia spolecznego - kiedys bylo gorzej; moze za kilka lat bedzie jeszcze lepiej; ludzie zaczynaja reagowac - to dobrrze wróży; wiadomo, ze zwyrodnialcy wszedzie i zawsze sie trafia, ale nie bedzie obojetnosci innych, a to juz duzo;
-
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
kakadu replied to Tola's topic in Już w nowym domu
a czy mozna ustalic kiedy ostatnio hero byl widziany? bo pamietam post ze bronil jeszcze jakiegos innego psa (nie pamietam imienia) wiec ktos go jeszcze po zabraniu fabiana widzial w klatce; potem byly wiesci od tego kierownika od siedmiu bolesci ze zostal "sprzedany 3 miesiace temu" to sie kupy nie trzyma.... -
[quote name='urwisek']Wiadomość od Greven : Transport: Chojna - Szczecinek (nie Chojny). A w kwestii ludzi u których pies jest chwilowo pod opieką - powinniśmy sobie odpuścić nieprzychylne komentarze, ponieważ nie znamy całej sprawy, a psiak [B] nie może [/B] tam zostać. Ostatnia wiadomość od Greven : ktoś zawiezie go w czwartek.[/QUOTE] jesli chodzi o rodzine u ktorej teraz jest pies to komentarz moze byc tylko przychylny - daleka rodzina, a zajela sie psem ratujac mu zycie; wypada im tylko dziekowac...
-
dziekujemy :) a z frodziowym oczkiem juz lepiej ale ciagle zakraplamy lekarstwa; pani doktor łobaczewska za ostatnia wizyte nic nie policzyla, wiec zaoszczedzilismy 60 zl ktore od razu poszly na szkolenie oneczki (bylismy u pana Grzegorza Dudy z pomocnej łapy :) teraz z vegusia cwiczymy "nieciagniecie na smyczy" a frodzik znakomicie sobie radzi w glebokim sniegu; wczoraj dokopal sie do myszki i zanim zauwazylam chyba prawie cala zeżarł... chyba ze znalazl juz taka nadjedzona... no paskudny jest i tyle ;)
-
[quote name='Emigrantka'][CENTER][COLOR=Red][B]Bardzo prosze zajrzyjcie tu:[/B][/COLOR] [COLOR=Red][/COLOR] [COLOR=Red][B] Kto zajrzy/poradzi/pomoze?[/B][/COLOR] [/CENTER] [COLOR=Red][/COLOR][CENTER][COLOR=Red][B] [SIZE=3][COLOR=Blue]Wlasciciel psa umarl wczoraj w nocy i rodzinka oczywiscie chce psa uspic.....[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR] [SIZE=3] [/SIZE][/CENTER] [URL="http://www.dogomania.pl/../179922-CYGAN-owczarek-niemiecki-jego-pan-umarA-wczoraj-Pilnie-DT-oraz-deklaracje-na-hotel"]http://www.dogomania.pl/threads/179922-CYGAN-owczarek-niemiecki-jego-pan-umarA-wczoraj-Pilnie-DT-oraz-deklaracje-na-hotel[/URL] [CENTER]:-( [/CENTER][/QUOTE] nie otwiera sie :(
-
Dog przekroczył Tęczowy Most.. Żegnaj Kochany Psiaku. :-(
kakadu replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jedyne co moge to marne 10 zl jednorazowo... nie moge nic zadeklarowac na stale :shake: poprosze o nr rach na pw - dzieki -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
kakadu replied to Tola's topic in Już w nowym domu
ze statystyk na podanej stronie jasno wynika, ze te schroniska to prawdziwe obozy smierci.... hero, wierzymy, ze sie znajdziesz piesku; -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
kakadu replied to Tola's topic in Już w nowym domu
jak sie hero znajdzie to blagam o pw z nrem rach bo moge sie zaplątać... -
Potrącony przez samochód Burek!Wrócił do DOMU:):)
kakadu replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Niestety masz racje, moze domowy Dt by pomogl ?[/QUOTE] pomoc to by pomogl tylko skad go wziac...? -
gdybym mogla sie okazac przydatna w plakatowaniu mojej okolicy to poprosze o plakat na [email][email protected][/email]
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
kakadu replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Jest poniżej kolana ,taki smyk niewielki[/QUOTE] ojej, no to mikrusek z niego! na zdjeciu wyglada jakby byl wielkosci niewyrosnietego onka... -
[quote name='Kociabanda2']Podczas kąpieli Stefana w poprzedni weekend woda ściekała z niego bardzo brudna, ale bardzo ciężko jest domyć taką gęstwinę włosów. Stefan pachnie znacznie lepiej, jednak z tego co widzę potrzebna będzie jeszcze nie jedna kąpiel i nie jedno szczotkowanie zanim doprowadzimy go do porządku. Niedługo po kąpieli Stefan wyglądał jak puszek :D ale na zdjęciach chyba tego za bardzo nie widać :( [/QUOTE] a moze by tak postawic na profesjonalne mycie? w legionowie w koltunku mycie duzego psa kosztuje 50 zlotych a sredniego tylko 35; na pewno go wyczesza ale przede wszystkim porzadnie wykapia; i nie bedzie klopotu z myciem calej lazienki;
-
Mała terierkowata sunia bez oczka, gryziona w boksie - MA ZAPEWNIONY DS!
kakadu replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
ja tez poprosze moje marne 10 zlotych jednorazowo na zuzanke; ma juz dt, dziewczyny sa dobrej mysli, ze uda sie przez miesiac znalezc domek; jaki jest numer rachunku? jesli moge to poprosze na pw, bo mi sie juz troche wszystko plącze...:roll: -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
kakadu replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
najbardziej by sie przydalo takie zdjecie z czlowiekiem, zeby bylo widac jakich rozmierow jest henryczek -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
kakadu replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Deklaracje sa, ze tak powiem ochotnicze, wiec jak sie ktos chce wycofac, to nie ma sily. Jak sie Hero pojawi, to powalcze dalej. :):)[/QUOTE] alez ja to rozumiem, tylko motywacja wydala mi sie dziwna bo dajaca do zrozumienia, ze ktos kreci jakies lody na boku..., ale widze, ze tylko ja to tak zrozumialam wiec EOT -
bandziorku, tak duzo zrobilas dla tego psiaka, az serce sie raduje :loveu: tylko sie za bardzo do niego nie przyzwyczaj bo ci bedzie ciezko sie rozstac.... :roll: zeby nie to, ze gnam do moich upiorow po pracy to juz bym dawno u was byla...
-
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
kakadu replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Emigrantka'][B]Niestety wycofuje moje deklaracje na Hero - pies sie nie znajduje a ja mam (i nadal zbieram) nowe bidy, nie moge mrozic pieniazkow, nie stac mnie na to. Prosze wycofac moja jednorazowa 50zl, i obie stale (moja 10zl i corki 20zl) Mam nadzieje ze psina sie znajdzie - powodzenia.[/B][/QUOTE] czemu az tak drastycznie? a jak sie znajdzie w ten weekend...? przeciez czekamy, az rodzice maciusia pojada do schronu; co innego gdyby sie okazalo, ze psa znowu nie ma, wtedy sie ew. mozna zniecierpliwic, ale poki co mamy nadzieje, ze jednak sie znajdzie; wycofalas 3 swoje deklaracje i to bardzo stanowczo - mysle, ze powod jest jakis inny niz ten o ktorym napisalas, czyli inne deklaracje, (ktore dałas wiedzac przeciez, ze masz jeszcze te na hero); potem piszesz mgliscie o jakim szczegolnym momencie w ktorym pies sie niby ma znalezc - o co chodzi?