-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
[quote name='Ulka18']Matko, dobrze, ze w pore zauwazyliscie, ze cos jest nie tak z Vega. I ze mieszkacie blisko Wawy, to weci jacys madrzejsi niz na prowincji. Moje dziewczyny nosza obroze Kiltix. W ubieglym roku tez nosily obroze i nie zlapaly kleszczy. Polecam.[/QUOTE] ale ona o tyle niedobra, ze w niej pies nie moze nawet zmoknac, o kapieli w rzece nie wspomne...:roll:
-
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
kakadu replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja555']dostałam 12 zł na allegro Mróweczki, dziękuję![/QUOTE] jesli to moje to cala przyjemnosc po mojej stronie :) jesli to od missy87, a moje nie doszlo to daj znac - sprawdze co sie dzieje -
dziewczyny zakraplajcie psy przeciw kleszczom! vega zlapala babeszjoze - na szczescie w pore zauwazylismy zmiane zachowania i psa udalo sie uratowac, ale nie ma z tym cholerstwem zartow
-
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
kakadu replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
moze będzie lepiej, trzeba poczekać; na szczęście nie dzieje jej się krzywda, ma znośne warunki i przyjaciół; -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
kakadu replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
["] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181833-Talcott-odeszA-a-PoA-egnanie-w-piAE-tek-o-14-15-w-Szczecinie-Cmentarz-Centralny[/URL] -
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
kakadu replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
cudne allegro :) -
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
kakadu replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
ja tez wysle pieniazki na wyroznienie to bedzie juz caly miesiac razem z wyroznieniem od missy - moze wystarczy zeby ktos ja zauwazyl; kajka wyslij mi prosze nr rach bo gdzies mi sie zapodzial... -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
kakadu replied to Tola's topic in Już w nowym domu
czyli dalej nic... :( -
Szczeniaki z kotłowni rozdane do nowych domów...
kakadu replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
zeby te cholerne łancuchy na psich szyjach szlag trafil wreszcie :angryy: -
[quote name='ladySwallow']Tak, to moje - byłabym wdzięczna za wykasowanie nr :) Na Nowodworze pisałam, że wpłata doszła :)[/QUOTE] numer wykasowany watek nowodworski mi zniknal wiec nie wiedzialam (i tak sie w nim nie "łapałam" ;)) dobre fluidy wysyłane w ilościach nieprzyzwoitych kciuki zacisniete i czekamy na dobre wiesci :)
-
Szczeniaki z kotłowni rozdane do nowych domów...
kakadu replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
wiesz co, ale ja tez nic nie wiem, zadnych namiarow na nikogo nie mam, glupio tak pisac bez zadnych konkretow; kto ma dane chetnych domkow? -
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
kakadu replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
ja do wzruszajacych tekstow talentu nie mam niestety :shake: -
Szczeniaki z kotłowni rozdane do nowych domów...
kakadu replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
no i co? co tam sie dzieje u maluchow? -
[quote name='ladySwallow']Ok, więc dziewczyny, napiszcie mi teraz - ile poszło na konto hoteliku bezpośrednio na Nowodworzan? Bo ja nie wiem, ile mam wysyłać, jak dojdą deklaracje?[/QUOTE] moja dycha poszla na to konto: 35 1140 XXXXXXXXXXXXX
-
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
kakadu replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
to teraz ja... jak sie czuje maleńka? malwi, udalo ci sie do niej wpasc? -
troche zdjec frodzikowych, jeszcze zimowych choć z marca :) [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/4329/p2280161.jpg[/IMG] [IMG]http://img532.imageshack.us/img532/5725/p2280165.jpg[/IMG] czasem trudno mi uwierzyc ze to ten sam pies :roll:: [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/8131/schron.jpg[/IMG] tu frodzik przechodzi przez drzwiczki do domku :) [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6749/p1300086.jpg[/IMG] a tu na nowym poslanku [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/3672/p2280167.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9309/p2280169.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/9886/p2280170y.jpg[/IMG]
-
nie wiem, moze sie myle, ale mam wrazenie ze te chore, stare pieski sie jakos tak rozklejaja po wyciagnieciu ze schronu; nie musza juz walczyc i uspokajaja sie i wtedy jakby ta cholerna choroba zaczyna brac gore; nie chce przez to powiedzie, ze to zle ze sa zabierane do dt, ale najpierw florian, teraz diana... :( :( :(
-
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
kakadu replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
w oczekiwaniu na telefony dot suni odwiedze ja i podrzuce... -
weniu, bardzo ci dziekuje za te slowa; ja codziennie rozgladam sie (tylko sie nie pukajcie w czolo) za rysiem; nawet dzis rano jak jechalam samochodem przez rozne wioski to myslalam czy on tam gdzies sie nie blaka... strasznie chcialabym go miec przy sobie :(
-
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
kakadu replied to Tola's topic in Już w nowym domu
hero - pamietamy o tobie piesku i czekamy zebys sie znalazl