Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. [quote name='Ulka18']Matko, dobrze, ze w pore zauwazyliscie, ze cos jest nie tak z Vega. I ze mieszkacie blisko Wawy, to weci jacys madrzejsi niz na prowincji. Moje dziewczyny nosza obroze Kiltix. W ubieglym roku tez nosily obroze i nie zlapaly kleszczy. Polecam.[/QUOTE] ale ona o tyle niedobra, ze w niej pies nie moze nawet zmoknac, o kapieli w rzece nie wspomne...:roll:
  2. [quote name='kaja555']dostałam 12 zł na allegro Mróweczki, dziękuję![/QUOTE] jesli to moje to cala przyjemnosc po mojej stronie :) jesli to od missy87, a moje nie doszlo to daj znac - sprawdze co sie dzieje
  3. dziewczyny zakraplajcie psy przeciw kleszczom! vega zlapala babeszjoze - na szczescie w pore zauwazylismy zmiane zachowania i psa udalo sie uratowac, ale nie ma z tym cholerstwem zartow
  4. moze będzie lepiej, trzeba poczekać; na szczęście nie dzieje jej się krzywda, ma znośne warunki i przyjaciół;
  5. czemu ludzie o tak wielkich sercach tak szybko zabierają się z tego świata... bez nich przecież będzie tu gorzej... żegnaj Talcott [']
  6. ["] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181833-Talcott-odeszA-a-PoA-egnanie-w-piAE-tek-o-14-15-w-Szczecinie-Cmentarz-Centralny[/URL]
  7. [quote name='ata']Boję się tu zaglądać:shake: :[/QUOTE] mam to samo - codziennie mam stracha jak wchodze na ten watek :(
  8. ja tez wysle pieniazki na wyroznienie to bedzie juz caly miesiac razem z wyroznieniem od missy - moze wystarczy zeby ktos ja zauwazyl; kajka wyslij mi prosze nr rach bo gdzies mi sie zapodzial...
  9. dianko zegnaj... morisowa, kwl - podziwiam was za sile ktora pozwala wam funkcjonowac mimo takiego ogromu cierpien jakich jestescie swiadkami;
  10. zeby te cholerne łancuchy na psich szyjach szlag trafil wreszcie :angryy:
  11. [quote name='ladySwallow']Tak, to moje - byłabym wdzięczna za wykasowanie nr :) Na Nowodworze pisałam, że wpłata doszła :)[/QUOTE] numer wykasowany watek nowodworski mi zniknal wiec nie wiedzialam (i tak sie w nim nie "łapałam" ;)) dobre fluidy wysyłane w ilościach nieprzyzwoitych kciuki zacisniete i czekamy na dobre wiesci :)
  12. wiesz co, ale ja tez nic nie wiem, zadnych namiarow na nikogo nie mam, glupio tak pisac bez zadnych konkretow; kto ma dane chetnych domkow?
  13. ja do wzruszajacych tekstow talentu nie mam niestety :shake:
  14. no i co? co tam sie dzieje u maluchow?
  15. [quote name='ladySwallow']Ok, więc dziewczyny, napiszcie mi teraz - ile poszło na konto hoteliku bezpośrednio na Nowodworzan? Bo ja nie wiem, ile mam wysyłać, jak dojdą deklaracje?[/QUOTE] moja dycha poszla na to konto: 35 1140 XXXXXXXXXXXXX
  16. to teraz ja... jak sie czuje maleńka? malwi, udalo ci sie do niej wpasc?
  17. troche zdjec frodzikowych, jeszcze zimowych choć z marca :) [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/4329/p2280161.jpg[/IMG] [IMG]http://img532.imageshack.us/img532/5725/p2280165.jpg[/IMG] czasem trudno mi uwierzyc ze to ten sam pies :roll:: [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/8131/schron.jpg[/IMG] tu frodzik przechodzi przez drzwiczki do domku :) [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6749/p1300086.jpg[/IMG] a tu na nowym poslanku [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/3672/p2280167.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9309/p2280169.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/9886/p2280170y.jpg[/IMG]
  18. nie wiem, moze sie myle, ale mam wrazenie ze te chore, stare pieski sie jakos tak rozklejaja po wyciagnieciu ze schronu; nie musza juz walczyc i uspokajaja sie i wtedy jakby ta cholerna choroba zaczyna brac gore; nie chce przez to powiedzie, ze to zle ze sa zabierane do dt, ale najpierw florian, teraz diana... :( :( :(
  19. florianek nie doczekal wiosennego sloneczka..., mam nadzieje, ze dianka bedzie miala szanse wygrzac sie w jego cieplych promieniach :-(
  20. w oczekiwaniu na telefony dot suni odwiedze ja i podrzuce...
  21. weniu, bardzo ci dziekuje za te slowa; ja codziennie rozgladam sie (tylko sie nie pukajcie w czolo) za rysiem; nawet dzis rano jak jechalam samochodem przez rozne wioski to myslalam czy on tam gdzies sie nie blaka... strasznie chcialabym go miec przy sobie :(
  22. hero - pamietamy o tobie piesku i czekamy zebys sie znalazl
  23. dobrze, ze ma apetyt, i ze widac po niej radosc z twojego przyjscia; ma wspanialy dom, a to dla niej teraz najwazniejsze, bo tego jej zawsze brakowalo;
×
×
  • Create New...