-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
ktos pisal o kojcu - mysle ze kojec wcale nie bylby lepszy... taka mala klatka to jak wiezienie :( ten pies potrzebuje ruchu; ale odebrac go nie bedzie latwo - zobaczcie jaka ma wypasiona byde; lancuch dlugi... jesyna sznasa to zakaz trzymania psow na lancuchach w ogole, ale tego to nawet my nie doczekamy, znajac nasze piekne prawo...
-
Duży, czarny elegant - Pucuś:) MA PIEKNĄ DZIEWCZYNĘ I SUPER DOM:)
kakadu replied to megii1's topic in Już w nowym domu
dziewczynki, ja tez mam czarnego, na razie jest w lesie, ale sprobuje go oswoic, pewnie dalby sie zlapac... on jest mniejszy od pucusia, bardzo ladny... moze i dla niego znalazlby sie chetny, bo ja go nie wezme, moge tylko dokarmiac, ew. wykąpac i przewiezc w jakies miejsce; czwarty pies w domu wykluczony :shake:; tz sie wyprowadzi z miejsca dopiero co mu zalozylam watek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/185853-czarny-wtorek-(w-typie-ON)-na-rondzie-pod-legionowem?p=14699479#post14699479[/url] moze zajrzycie...? :placz: -
[LEFT][SIZE=3]pierwszy raz zobaczylam go we wtorek o 6:15 rano, w drodze do pracy; spieszylismy sie wiec obiecalam sobie, ze zatrzymamy sie po poludniu jesli bedzie; nie bylo go; pomyslalam, ze byl "przejazdem" i polecial do domu; dzis rano znowu czekal; awaryjne puszki wozone w bagazniku przydaly sie; tz zawrocil i zaparkowal na przystanku, a pies od razu podbiegl do samochodu; jakby czekal, ze jednak ktos po niego wroci; [/SIZE] [SIZE=3]nakarmilam go - zjadl ale bardzo dystyngowanie, nie pozarl torebki foliowej pod karma, choc byl wyraznie bardzo glodny; jest wystraszony; kiedy tz robil mu zdjecia telefonem - uciekal; wolany podchodzil znowu;[/SIZE] [B][SIZE=3]jest duzy, troche mniejszy od owczarka; bardzo ladny; wiek ok 2-3 lata; zaniedbany;[/SIZE][/B] [SIZE=3]juz jednego psa (tamten nie dal sie zlapac) rozjechal na tym rondzie samochod; nie chce, zeby tego spotkalo to samo; [U][B][COLOR=DarkRed]uaktualnienie z 27.05[/COLOR][/B]:[/U] wtorek zostal przewieziony do schroniska w jozefowie kolo legionowa; pobecnie przebywa na kwarantannie, pozniej zostanie przeniesiony do boksu z innymi psami; [B]jest przyjaznym i radosnym mlodym, duzym psem; [COLOR=DarkRed][U]uaktualnienie z 07.05[/U]: [/COLOR][/B][COLOR=DarkRed][COLOR=Black]dzis wtorek [B]zostal[/B] [B]wykastrowany[/B][/COLOR][/COLOR] w lecznicy kado w łajskach za fundusze zebrane na dogomanii - dziekujemy wszystkim uczestnikom bazarku :) drogie ciotki, oto [B]wtorek: [COLOR=Red](wiecej zdjec na stronie 21 i 22) [/COLOR] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9535/piesczarny01.jpg[/IMG] [/B] pies przebywa praktycznie w lesie, to jest rondo [B]legionowo - dębe - nowy dwor mazowiecki [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/2818/wtorek1.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9318/wtorek2.jpg[/IMG] [/B] [/SIZE][/LEFT]
-
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
kakadu replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
z fotki to wyglada, ze zdjecia z taka zielona trawka byly robione na poczatku lutego 2007 r. :evil_lol: trzeba by chyba datownik podreperowac ;) -
BAGUŚ-cudem URATOWANY z BAGIEN kosmita-ZNALAZŁ DOM !
kakadu replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
jak sie troche ogarne to na poczatku maja wplace jakis grosik; zapisuje sobie watek i bede zagladac; -
[quote name='demi']po ostatniej operacji nic sie nie rozłazi. odbytu nie ruszali, była szyta w środku, 1,5 cm od odbytu, jelito było wycinane i przesuwane i zabieg wyglądał TRAGICZNIE, bo przecież ściągneli jej CAŁA pupcie, zeby tam dojść. Ale Nicpoń to jednak Magik:D Ani pół szwa i dupcia jak ta lata:D Potem tylko trzeba bedzie zrobic to oddzielenie sromu od odbytu, aby tylko mała bardziej kontrolowała załatwianie sie. Ale nie powiem, bo robi DUZE postępy :D[/QUOTE] a, to dobrze, bo mam w pamieci ten goly tyleczek bez skorki :( obie jestescie dzielne dziewczyny, mala, ze sie nie poddaje i ty, ze dajesz rade z takimi strasznymi zabiegami - sciskam was mocno od siebie i moich czterech ogonow :calus:
-
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
kakadu replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
nie moge wprost uwierzyc, ze sie udalo!!!! :multi: troche tracilam nadzieje; co do splaty dlugu to bede mogla pomoc niewielka kwota, ale dopiero po pensji czyli na przelomie kwietnia i maja; prosze o info kolo 29. kwietnia jesli sprawa bedzie aktualna; -
mnie sie tez krecia podoba - i z imienia i z nowego wizerunku :)
-
no to bardzo dobre wiesci :multi: - przesle 10 zlotych, poprosze o numer konta na pw - dziekuje :)
-
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
kakadu replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja555']dopiero dzisiaj odnowię jej allegro, niestety nie miałam komputera przez prawie 2 tygodnie do kogo miałam wysłać PW?[/QUOTE] do missy87 -
[quote name='mysza 1']Morisowa ma zapchaną skrzynkę. A kikou? Pod Wrocławiem chyba, wiem, ze ma tymczas dla staruszków.[/QUOTE] tak, ma zapchana, ale napisalam do KWL, oni dzialaja jakby razem wiec jesli on dostal to jej przekaze na pewno; wiem, ze ona dziala na paluchu, ale doswiadczenie ma i intuicje - moze pomoze; zwlaszcza, ze to taki malenki pieseczek... w kazdym razie zawsze warto probowac
-
dubel......
-
[quote name='marta23t']dom tymczasowy bardzo pilnie potrzebny bo w schronie długo nie pociągnie maluszek. w razie pytań będę pytać schronu i Was informować. mamy hotel w okolicy ale to taki kojcowy na większe psy raczej i 15 zł na dobę:( przydałby się tymczas bezpłatny w zamian za karmę i pokrycie kosztów weta - jedzonko i część kosztów weterynarza mogę pokryć.[/QUOTE] dobrze by bylo to napisac gdzies w jednym z pierwszych postow...
-
[quote name='Akrum']pytam wszędzie, gdzie możliwe, ale większość znajomych już obstawiona pieskami inni znów nie, bo małe dzieci w domu...ah, czuje się taka bezradna...[/QUOTE] zapisze sobie ten watek, bede sledzic co sie dzieje; mysle, ze dam rade cos chociaz jednorazowo wplacic jakby sie znalazl platny tymczas... on juz naprawde potrzebuje czegos na dozycie....... sprobuje zaprosic morisowa, ona sie zajmowala takimi starenkimi bidami, moze cos jej wpadnie do glowy...
-
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
kakadu replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita']odnowie malej kilka ogloszen ale tak pomyslalm ze Mrowcia nadaje sie dla osoby straszej jakoze sama jest w kwiecie wieku;)takie osoby rzadko korzystaja z internetu wiec moze jakies plakaty ogloszenia etc przynioslyby lepszy skutek??martwi mnie ta malizna....:-([/QUOTE] tak, to jest pomysl - sprobuje tak zrobic; tylko musze sklecic to ogloszenie ze zdjeciem, a to z moimi talentami nie bedzie latwe..., wiec gdyby ktos mial gotowy do wydrukowania....:roll: -
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
kakadu replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
hop hoooooop! -
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
kakadu replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
czy mala ma juz drugie wyroznienie? -
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
kakadu replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
kiedy sie konczy wyroznione allegro? czy missy87 wplacila swoja deklaracje? jesli nie to trzeba sie chyba bedzie przypomniec; -
Nieśmiała Dusia z Psiego Anioła wreszcie w DOMU
kakadu replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
podniose te mala pięknisię, potem przejrze watek; widze ze pierwszy wpis z 2008! :crazyeye: