-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
kakadu replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
zeby sie tylko znalazl... -
[quote name='maggiejan']Cieszę się, że tak Wam się szczęśliwie żyje, Martusiu :-) Też długo nie mogłam wątku znaleźć...[/QUOTE] hej maggie :) juz myslalam ze o nas zapomnialas ;) czasami wydaje mi sie ze juz powinnam dac spokoj z tymi wpisami bo wam tylko zawracam glowe, a w sumie nic waznego nie mam do powiedzenia; to nie zadne krygowanie sie - naprawde mi glupio; ale lubie czasem wstawic jakies zdjatka, a poza tym to tez jest poniekad watek mojego kota rysia i w podpisie mam odsylacz do niego wiec watek musi byc ciagle aktywny; dzis w nocy minie dwa lata jak rynio umarl..., nie wiem czy byl taki dzien, zebym o nim nie pomyslala choc przec ulamek sekundy; musze znalezc jakis ladny kamien i polozyc w miejscu gdzie jest pochowany, zeby bylo wiadomo po latach; bardzo mi ciezko z tą śmiercią...
-
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
kakadu replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
mrowka to wcale nie babcia; 9 lat to dla takiego małego pieska po prostu pikus; moja sznupcia jest w tym samym wieku i powiedziec o niej babcia to by byl zart ;) a zeby ma mroweczka sliczne wiec i ogolna kondycja pewnie dobra; jesli po 2 latach w schronie to mozliwe...... lezy mi na sercu los takich mikrusow (sama mam dwa) wiec chociaz podrzuce... -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
kakadu replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='olga7']A ja nadal wyczekuję wieści ,że Hero jednak żyje i da się go uratować ....Byle tylko byly to dobre wieści ...[/QUOTE] oj tak..., tez trzymam kciuki :thumbs: to juz tak strasznie dlugo trwa... -
Potrącony przez samochód Burek!Wrócił do DOMU:):)
kakadu replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
oj ciezka widze sprawa z bidulkiem; zdjecia by sie przydaly faktycznie... -
Mała terierkowata sunia bez oczka, gryziona w boksie - MA ZAPEWNIONY DS!
kakadu replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
dam na wstepie 10 zlotych, moze uda mi sie pociagnac dalej 10 zl miesiecznie... prosze tylko o numer konta jezu, zeby tylko nie bylo za pozno :-( -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
kakadu replied to Tola's topic in Już w nowym domu
mialam nadzieje, ze po weekendzie przeczytam, ze sie maluch znalazl, a tu nic... :roll: -
ja tez dziekuje; przede wszystkim za to, ze otworzyliscie mi oczy na problem starych psow wegetujacych w schroniskach czasem az do samego smutnego konca; jesli powstaloby cos na ksztalt hospicjum to zawsze wspomoge przynajmniej drobna wplata; prosze to potraktowac jako powazna deklaracje; morisowa - daj znac jesli bedziesz potrzebowala wsparcia;
-
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
kakadu replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Jutro sobota imieniny kota ,moze odwiedzę Hero .[/QUOTE] trzymam kciuki zeby sie znalazł/pokazał :thumbs: -
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
kakadu replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
wbrew pozorom ludzie czasem chetniej adoptuja kalekie psy; na mojego frodka bylo sporo chetnych jak byl u mnie na dt, niestety zaden dom nie byl dosc dobry :evil_lol:;) i frodzio zostal; moze i do tego malutka los sie usmiechnie? -
[quote name='morisowa']Po Florianie pozostały pieniądze: 210 zł. Ciężko wybrać jeden cel, na który miałyby pójść te pieniądze, tyle tych psiaków w potrzebie :( Wybrałam trzy cele, każdy dostałby po 70 zł. -Siwa i Dakota z "kojca Borysa", czyli hospicjum dla kaukazów; dlaczego? - bo to dwie schorowane staruszki, które dzięki Biafrze dostały szanse na godne dożycie. Dokładnie jak z Florciem. Tylko, że toną w długach... -Kręcioł, czyli "rejonowy" kolega Florka. Dlaczego? - starszy pies po wielu przejściach i 7 latach na Paluchu od kilku miesięcy czeka na DS w hoteliku. Nie ma pełnych deklaracji, co miesiąc trzeba łatać dziurę. -Buba "stara i brzydka"; dlaczego? - kolejna niechciana staruszka z Palucha. Udało się odmienić jej los, ale pojechała do hotelu bez nawet połowy deklaracji Czekam na opinie. Oczywiście, myślałam o Diance. Ale te psiaki już zostały wyciągnięte i już mają mniejsze lub większe braki finansowe. Na Diankę najpierw musi być pomysł :/ akceptuje w całej rozciągłości
-
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
kakadu replied to Tola's topic in Już w nowym domu
do mnie najwyzej do pracy wleziesz :evil_lol: -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
kakadu replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']No to właśnie to miałam na myśli ,nie wiedziałam ze będziecie tak dociekać .Dobra więc jak to nazwać półskarpetki ?,a moze francuski manicure ? Czy koncówki łapki w kolorze białym .Jak by nie było ja go poznam jak wyjdzie . Szarotko ja wiem ,ze ty byś przekopała schron jak byś tu była . Ale uwierz ,ze nie byłoby to takie proste .Wczoraj tak jak czytamy znowu był kwas w schronie .Oni po prostu zrobia wszystko ,zeby nam dokopac . A jak ja wparuję z " nakazem przeszukania boksów'' to moze mieć skutek odwrotny niestety :roll:[/QUOTE] a nie moglabys tam wejsc z dyktafonem chocazby? zeby nagrac to, jak sie do wolontariuszy czy po prostu do innych ludzi zwracaja pracownicy schroniska z kierownikiem na czele, bo jak czytam co piszesz to... :angryy: -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
kakadu replied to Tola's topic in Już w nowym domu
skarpetek faktycznie nie ma, tylko przy pazurkach na lewej lapce ma troche bialego... -
MA DOM!!!///PUMA-młoda szlachetna klacz tuczona na rzeż!!!
kakadu replied to Norel's topic in Już w nowym domu
cieszymy sie, ze konik juz bezpieczny i czekamy na zdjecia :) fryzy tez chetnie obejrzymy ;) -
[quote name='Kociabanda2']a jak to wszystko jednak nie pomoże to ja wyciągnę z piwnicy piłę do metalu i idę w nocy połazić po wysokich partiach rusztowań[/QUOTE] no i jednak mialam racje, ze z ciebie bandzior (koci) :evil_lol:
-
MA DOM!!!///PUMA-młoda szlachetna klacz tuczona na rzeż!!!
kakadu replied to Norel's topic in Już w nowym domu
mam obiecane zdjecia pumci na dzisiaj :) -
ojej, nie da sie tego kla zachowac? kazdy zab na wage zlota przeciez...:roll: