Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. ja troche moze pozno, ale wplacilam dzis za masaz z bazarku piromanki 30 zlotych na chopinka; powinny byc wieczorkiem na jego rachunku; trzymaj sie chlopaku - z takimi ludzmi przy boku nic ci juz nie grozi :)
  2. tu jest link do strony na ktorej koncu jest mrowcia; figuruje tam jako "stara znajoma" jest wysterylizowana; mysle ze jesli ktos zadzwoni do schroniska i spyta o mrowke to nie bedzie problemu z identyfikacja psa [URL]http://www.ostrowschronisko.pl/galeria-suki.html[/URL]
  3. hop hop dziewczyny, na kogo namiary podac? czy po prostu na schronisko?
  4. ja po kazdym weekendzie zagladam z nadzieja, ze moze tym razem sie znalazl... :-(
  5. widze, ze to cos wiecej niz martwy punkt... to czarna d... po prostu; napisze do kaja555 i poprosze o zrobienie allegro, albo jakiegos ogloszenia; mam nadzieje, ze znajdzie chwile, zeby nam pomoc;
  6. wplace swoje 20 zlotych jak tylko przyjdzie lutowa pensja; konto florkowe tak?
  7. [quote name='Klaudus__']Do mnie dzwonił mężczyzna. Po głosie widać,że młody... I taki... Hm... Niezdecydowany... Ale na wizytę się zgodził i powiedział,że czeka na telefon.[/QUOTE] najwazniejsze, ze jest zainteresowanie; w koncu ktos sie sensowny trafi przeciez...
  8. nie, no jak juz jest zainteresowanie to bez sensu wyrozniac, faktycznie
  9. to jest mysl! wykupic cygana od dziadka! uczciwie z nim porozmawiac, powiedziec ze stary pies to baaaardzo duze koszty, przedstawic mozliwosci mieszkaniowe jakie sie roztaczaja przed cyganem i dobre warunki jakie na niego czekaja i zaproponowac ze dwie stowy; moze sie skusi; o ile nie zwyciezy lojalnosc wzgledem rodziny... :cool3: i tu bym miala nadzieje, ze nie bedzie lojalny, choc mi troche wstyd... :oops:
  10. [quote name='kaja555']allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=929174954[/URL][/QUOTE] czesc kajeczko :) super, ze zrobilas im to allegro ile teraz kosztuje wyroznienie?
  11. boje sie zapytac..., co sie stalo z dwoma?
  12. ja mysle, ze trzeba poprosic kogos o zrobienie ogloszen, bo tak to utknelismy w martwym punkcie...
  13. [quote name='Dzika_Figa']A za miesiąc, dwa, może pół roku znowu zaczną prosić o pomoc w szukaniu domu... Jak się okaże że stary pies źle znosi mieszkanie na zewnątrz, że dopadł go reumatyzm... [/QUOTE] figa mysle, ze to zbyt optymistyczne podejscie - nie zaczna prosic o pomoc bo nikt nie zauwazy, ze pies potrzebuje pomocy; bedzie gorzej chodzil? - stary pies to i kuleje; przestanie chodzic w ogole? - stary to i nie dziwota, ze ciagle spi; i tak zakonczy sie jego zywot; nie krzywdzic psa to za malo; czasem nawet kochac to za malo; ten przyklad to potwierdza; po prostu trzeba myslec i patrzec dalej poza czubek wlasnego nosa; a to jest trudniejsze niz "wielka milosc"
  14. asiaf to moze jednak by to byl dobry pomysl, zeby mala dac do ronji? zwlaszcza, ze jak piszesz, zostalo jej malo czasu, a jak jest na paluchu kazdy wie...
  15. [quote name='Greven'] Gosia pokochała Cygana, Gosia martwi się że będzie pilnował budowy (AAAAAAAAAAAAA!!!!!!!! jakiej budowy???????????????????), że będzie mu źle, że już nigdy go nie zobaczą, że będą za nim bardzo tęsknić, a tu będzie blisko, będzie miał sianko w komórce, będzie sobie biegał cały dzień po podwórku - przecież każdy pies o tym marzy, Gosia pokochała Cygana, Gosia martwi się że będzie pilnował budowy.[/QUOTE] o boze, faktycznie sie zafiksowaly; jesli mozesz to dzwon do tej dziewczyny, ale cos czuje ze dupa z tego bedzie; one przeciez to robia z milosci do psa :angryy:
  16. dla kogo bedziesz wozila jedzenie? mam nadzieje ze nie dla tych rodowodowych rodzicow? przepraszam, ale ludzie potrafia byc bezczelni :angryy: najpierw powolali do zycia jakies kompletne mieszance spodziewajac sie kokosow, najlepiej pewnie bez zadnych kosztow czyli zero szczepien, zero porzadnej karmy, a teraz jeszcze łaske robia ze oddadza za darmo :angryy:; w sasadzie powinno sie ich zostawic z tymi psami zeby zobaczyli ilu chetnych sie znajdzie (przwdopodobnie zero); ale to by bylo kosztem tych biednych szczeniakow; na to nie pozwolisz wiec bedziesz jezdzila karmic te pieski, a te polmozgi zrobia ci łaske, ze na to pozwolą; szlag mnie trafia, juz sie powinnam zaczac w swoim wieku przyzwyczajac do tego, ze ludzie maja gowno w glowach, a robi mi to coraz to wieksza roznice :pissed:
  17. [quote name='TERESA BORCZ'] JAK CHCĄ PSA NA BUDOWE I DO DOMKU Z PODoWRKIEM SĄ ODPOWIEDNIE ONKI ALE MŁODE I ZDROWE, NIE ZAGROŻONE CHOROBA ZWIĄZANĄ Z WIEKIEM A TYM SAMYM KOSZTAMI. MOGE IM TAKIEGO PIESKA Z ŁATWOŚCIA DOSTARCZYĆ. I NIE TYLKO JA. [/QUOTE] oni nie chca psa na budowe - własnie dlatego nie chca go oddac, ze sie boja, ze pojdzie na budowe; wydaje mi sie ze nalezy im przedstawic ogromne koszty ew. leczenia starego psa oraz przekonac, ze cygan ma szanse na bardzo dobry, cieply dom, gdzie bedzie mial prawidlowa opieke;
  18. nie moge... :angryy: a wiecie jak to sie dalej potoczy? corka bedzie go na poczatku odwiedzac co tydzien, potem "milosc" oslabnie bo sie zmysly oswoja z brakiem psa w najblizszym otoczeniu i wizyty stana sie rzadsze; potem sie calkiem psa przestanie odwiedzac; w koncu sie o nim zapomni; a pies jest juz niemlody, bedzie podupadal na zdrowiu - czy starszy pan bedzie potrafil sie nim odpowiednio zaopiekowac? czy rodzina bedzie placila za leczenie? watpie moze nalezaloby im to w ten sposob przedstawic?
  19. odsprzedala? nie, no blagam..... tak to sie chyba nie stalo? :-o
  20. kurcze, tak to z tego nic nie bedzie :shake:
  21. zeby sie k... nie dorobili na nich majatku - kretyni :angryy:
  22. no to czekamy - wizyta za poltorej godziny :thumbs:
×
×
  • Create New...