-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
cholera... gdzie on sie podziewa...? troche za dlugo go nie ma... a moze wrocil do domu? moze ta panna przestala ciec i juz go u was nic nie trzyma...?
-
mały kundelek Misio szuka domu- potrzebna pomoc w ogloszeniach
kakadu replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
nie ma co mieszac; juz wszystko ustalone; a ja juz sobie znajde jakis bazarek do zrobienia ;) tak jak pan lipski znajdzie sobie jakies swieto o charakterze rodzinnym (patrz killer) -
mały kundelek Misio szuka domu- potrzebna pomoc w ogloszeniach
kakadu replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
to mogl byc czoko, nie pamietam tyle tych psich bied sie tu przewija, pamietam tylko to czekanie na zdjecia ;) -
mały kundelek Misio szuka domu- potrzebna pomoc w ogloszeniach
kakadu replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
a moze i czoko... faktycznie w kadzym razie powodzenia :) -
mały kundelek Misio szuka domu- potrzebna pomoc w ogloszeniach
kakadu replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
no tak do ciebie paskudna ciotko :mad: pamietam dobrze twoj nick bo czekalam i czekalam na te zdjecia; nie pamietam tylko na jakim watku to bylo; ale zalu nie mam - za duzo czasem do ogarniecia; tylko, ze chcialam jakos pomoc, a ze inaczej nie moglam tylko robiac bazarek no to mi sie wrylo w pamiec... czy to nie byl watek niewidomej lusi u budryska? potem lusia umarla i sie temat skonczyl... -
mały kundelek Misio szuka domu- potrzebna pomoc w ogloszeniach
kakadu replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']mam, fanty, mam. kto chce? :)[/QUOTE] juz chcieli na jednym watku, mialam robic bazarek... -
ola pisala ze maja miesiac, wiec juz sa duze;
-
[quote name='Isabel']Biedny, głodzony Frodzio, musi sam pożywienie zdobywać ;) [/QUOTE] wiedzialam, ze ktos zaraz wyleci z glodzonym, biednym frodzikiem :mad: ;)
-
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
kakadu replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit']Kakadu i cisza? Nawet jeśli to nie są jego ludzie to mogliby odpisać, koszt smsa niecałe 20gr.[/QUOTE] odpisali - dziekuja za zainteresowanie ale to nie ich piesek... :shake: -
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
kakadu replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
oj to juz dobrze, ze dobrze :) to wszystkiego najlepszego dla leosia i panciostwa ;)- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
giga dziecko, czyli Tarpan LABRA-DOG... wraca z adopcji...
kakadu replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='NadziejaA']Przepraszam ze się nie odzywałam... W piątek miałam awaryjny wyjazd, nie zdążyłam spisac numerów telefonu... I niestety nie miała bym nawet możliwość sprawdzenia tego domku... Nie miałam czasu usiaść na spokojnie echh :( Przperaszam Was bardzo :([/QUOTE] wszystkiego nie przewidzisz i wszystkich przeszkod nie przeskoczysz takie zycie niestety ;) -
giga dziecko, czyli Tarpan LABRA-DOG... wraca z adopcji...
kakadu replied to mru's topic in Już w nowym domu
w czwartek czyli dzis! to czekamy na wiadomosci - oby domek zdal egzamin -
muszelek - zaraz napisze maila ;)
-
ja wiem, tez mam takie mysli; nie zazdroszcze osobie ktora podejmie te decyzje; ja bym nie potrafila, choc wiem, ze jest sluszna... ale wiesz co? jak rozmawialam z markiem to on powiedzial, ze nie martwi sie o los tych szczeniakow, bo male pieski szybko znajduja domy; ze renata wspolpracuje z dwiema fundacjami i jest bardzo efektywna w szukaniu domow; wiec moze nie bedzie tak zle...? taka fundacja moze sledzic losy wyadoptowanych przez siebie psow i ma wiecej narzedzi aby egzekwowac warunki zawarte w umowie;
-
chcialam tylko powiedziec, ze wczoraj na spacerze frodek blyskawicznie zapolowal na bogu ducha winna myszke na lace i pozarl ja w ulamku sekundy... to bylo naprawde okropne; ten dran ma taki instynkl lowiecki, ze niejeden kot by sie zawstydzil...
-
giga dziecko, czyli Tarpan LABRA-DOG... wraca z adopcji...
kakadu replied to mru's topic in Już w nowym domu
chyba by trzeba te dziewczyne poprosic bo czasu szkoda... -
sparaliżowany Lisek - już biega na 4 łapkach za TM :( [']
kakadu replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mialam nadzieje, ze jednak bedzie dobrze... bubu - bardzo mi przykro... zegnaj lisiu... -
o przepraszam, to ja nie w temacie jestem... :oops:
-
ojej, a wiesz, ze ze ja juz sie nie lapie? cos mi sie tam obija po glowie, ale to chyba nic nie wyszlo z tego...
-
wrozka to nie, raczej czarodziejka; ci sie kochana pomylily branze magiczne ;) a jest taka ciocia jedna ktora pracuje w pewnym um i jezdzi z prelekcjami i szkoleniami po okolicy i sobie wrzucila zdjecia paru psow w prezentacje i oglasza je w ten sposob; na zasadzie "chetni proszeni w przerwie"; potem sprawdza te domy; znalazla dom dla tego mojego toffika/guffiego i piatka lysego; ale, ze nie wciska psow na sile to fakt - byla na wizycie przedadopcyjnej dla jednej takiej malej suczki, ale stwierdzila, ze dom sie nie nadaje chociaz pani domu byla bardzo chetna do adopcji; ciocia uznala, ze niebezpieczenstwo meczenia psa przez maloletnie dzieci jest zbyt prawdopodobne i nie zdali egzaminu ;)
-
[quote name='sosnowieckie schronisko']To ile płacicie za tę kastracje? A ten ludź co chce go adoptować coś dokłada?[/QUOTE] za kastracje 180 zlotych; a za tego ludzia mama asii dala 100 zlotych; mam nadzieje, ze sie da wynegocjowac zeby te 180 zlotych to byly wszystkie koszty zwiazane z adopcja; bo jak nie to sprawa sie przeciagnie znowu; trzeba bedzie uzbierac z bazarkow...
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
kakadu replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
zdjecia beda?- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
cos tam slychac?
-
a w ogole to tak mysle, ze skoro masz jakas karme i koce i mialabys chec pojechac do tluszcza w nastepny weekend to ja sie chetnie zabiore ;)
-
buda niepotrzebna... gdybym mogla ja dac na zwsze to tak, ale pozyczyc marek nie chce bo cos tam skrecil na miejscu wiec mala nie ma zle - napchal jej duzo slomy i jakos sobie radza; ja budy dac na zawsze nie moge bo juz ja obiecalam eli z "przytul psa"... ale mam zdjecia ktore mi renata przyslala :) [IMG]http://i54.tinypic.com/amvajl.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/122dy6p.jpg[/IMG]