-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
nie wiem jaka jest roznica miedzy drugim i trzecim, ale oba mi sie podobaja; w pierwszym, tym bardziej rozbudowanym zmienilabym "maz wspomnianej wolontariuszki" na "jej maz" (ale tu sie czepiam zapewne ;)), a poza tym to on sie opiekuje nie tylko sojka i duza suka, ale [B]dwiema[/B] duzymi sukami i kilkunastoma konmi (o ile o koniach mazna by zmilczec to o tym ze suki sa dwie mozna napisac :)
-
[quote name='Kociabanda2']co być wycięła? Mogę jeszcze coś usunąć. Moim zdaniem wyczerpujące ogłoszenia (ale bez dłużyzn - takie konkretne) się sprawdzają. Przynajmniej tak wynika z moich doświadczeń. Ludzie, którzy zgłaszali się do mnie po Stefanka (miał odrobinkę dłuższe ogłoszenie niż to tutaj) mówili, że spodobało im się, że tak dużo info o nim było już w ogłoszeniu, a umieszczenie kilku zdań o historii i sytuacji psiaka chyba sprawiało, że psiak wydawał się od razu ludziom bliższy. Dzwonili z bardzo konkretnymi już pytaniami (praktycznie nie miałam telefonów takich bez sensu - jak już ktoś dzwonił to dowiedzieć o coś bardzo konkretnego). No i byli też jakoś tam przejęci historią psa, komentowali zachowanie niektórych ludzi itp. :D Z Lennoxem zresztą miałam podobnie. Jak już ktoś zadzwonił to rozmowa była rzeczowa i na temat :) ale może ja mam taki fart. [/QUOTE] mam nadzieje, ze twoj fart rozciagnie sie na inne psy; po zastanowieniu zgodzam sie ze im wiecej informacji tym lepiej; zaraz przejrze te propozycje :) o rany - przypomnialo mi sie jak stefanek szukal domku; jak na tej budowie wegetowal, wpadl pod samochod, jak mu szukalam palety pod bude... jakie stare czasy... myslalam, ze w koncu u ciebie zostal ;) (w avatarze ciagle chyba masz jego piekniejszy koniec?)
-
aaaa, to ja nie rozpoznalam tego uczucia - bardzo przepraszam :loveu:
-
norel napisal do mnie; mala sojka miala wypadek; kon kopnal ja w glowe; zacytuje slowa norel: [COLOR=Blue][I]Sojka ostatnio zarobiła kopa w łeb od konia-za któryms razem nie przezyje-ale jak to małe kundle-niereformowalne bydle i co jakis czas dopadnie ze szczekotem jak głupia. Jest obolała i podpuchieta ale je wiec wraca do zdrowia.[/I][/COLOR] cala norel - nie piesci sie tylko prosto z mostu wali; ale to dobrze; z histerycznymi zapedami pewnie nie dalaby rady po wypadku; moglby sie jakis spokojny domek trafic, bo sojka igra z ogniem codziennie :roll:
-
[quote name='Kociabanda2']wrr... Kakadu nie możesz tam do kogoś zadzwonić, zapytać? Masz numer do którejś z wolontariuszek?[/QUOTE] o jezusie, ja tu cala w strachu i nerwach, a ta mnie jeszcze zwarczała :placz: pytam sie za co? :placz: wyslalam smsa do doroty, ale nic nie odpisala :shake:
-
guffi juz nie BEZDOMNY - pojechal do nowego domku :)
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
guffiniu nie wiem jak ci jeszcze moge pomoc, co zrobic, zeby poprawic twoj zakichany zywot :( zebys sie chociaz dal zabrac na spacerek w nastepny weekend... -
a w czym ta pogoda zla dla kleszczy? nawet zima jak nie ma sniegu i jest powyzej zera to mozna zlapac; teraz sa wyjatkowo aktywne scierwa; ostatni dzwonek zeby sie nazrec do syta;
-
czekamy, czekamy, czekamy....
-
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
kakadu replied to Awit's topic in Już w nowym domu
tak naprawde to wystarczy napisac oswiadczenie, ze sie wlasnie tego psa zgubilo (maja specjalne druki) wiec gdyby ktos bardzo chcial to nie ma problemu tylko ze musi sie znalezc ktos, kto by chcial... :roll: -
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
kakadu replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
jak to nie chcial pomoc?!?!?! to tak wyglada wspolpraca policji ze spoleczenstwem? przeciez to co robicie to jest zapobieganie bezdomnosci zwierzat!!! nie chcialo sie leniowi i tyle; ja bym zglosil sprawe do jego przelozonych; albo napisala pismo na ktore musza odpowiedziec; moze jakas organizacja prozwierzeca by wam pomogla? bo nie wiem od ktorej strony to ugryzc; to nie jest kwestia dobrej woli jakiegos gliniarza; to jego zasrany obowiazek zeby z wami wspolpracowac! nie, no w glowie sie nie miesci :angryy::angryy::angryy: sprobuje sobie przypomniec nick dziewczyny ktora jest prawnikiem - moze ona by pomogla; ok, napisalam do aneczka&sultan moze bedzie miala jakis pomysl...- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
kakadu replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
ja trzymam nieustajaco :kciuki::kciuki::kciuki:- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
o tu jest kawalek z allegro: Jest to mała czarna psina z białym krawatem. Wystające dolne zęby wyglądają jakby się uśmiechała - a jak się bardzo cieszy to naprawdę uśmiecha się na całego!!! Sojka jest bojaźliwa, ale jest spokojna, lubi się przytulać, nie jest zbytnio szczekliwa, na pewno była w przeszłości bita. Mimo to sunieczka jest bardzo ufna, absolutnie nie agresywna, nie jest agresywna w stosunku do innych psów bez względu na ich wielkość. Sojka nauczyła się już czystości w domu i bardzo sobie ceni domowe ciepełko. [B]Potrzebuje łagodnego właściciela, gdyż obawia się gwałtownych ruchów. [/B]Daje się każdemu głaskać, choć przy obcych początkowo jest skulona-obawia się bicia... Uwielbia się bawić i reaguje na zachęty wręcz ekstatcznym zachwytem. Suczka jest zaszczepiona, odrobaczona. Sojka jest w tej chwili na wsi pod Lublinem, opiekun obiecał, że w granicach 100 km od Lublina może sunie dowieźć. [B]numer telefonu do wolontariuszki pilotujacej adopcje: 607 605 048[/B] a tu masz linkdo tego ogloszenia: (selenga zrobila) [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1156830365[/URL] a tu link do strony z watku na ktorej jest ogloszenie bico w dzienniu wschodnim [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189012-dogomaniaczka-w-%C5%9Bpi%C4%85czce-pom%C3%B3%C5%BCcie-wyadoptowac-jej-tymczasowiczke-SOJK%C4%98%21/page24"]http://www.dogomania.pl/threads/189012-dogomaniaczka-w-%C5%9Bpi%C4%85czce-pom%C3%B3%C5%BCcie-wyadoptowac-jej-tymczasowiczke-SOJK%C4%98!/page24[/URL] [SIZE=3][B]bico [/B][/SIZE]czy mozna w ogloszeniach podac twoj numer telefonu? bo jestes blisko i w sumie to wiecej wiesz o sojce, ja jej nawet nie widzialam na oczy... :roll:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
kakadu replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
oj koniecznie lec do weta! moja vega gasla w oczach z godziny na godzine, okazalo sie ze to babeszjoza; udalo sie ja uratowac, ale jeszcze jeden dzien zwloki i byloby bardzo zle...- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
no to nic, to czekamy dalej :roll:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
kakadu replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
nie wszyscy tak w sieci siedza jeszcze, nawet nie wiedza, ze mozna tam szukac, nie kazdy ma internet... czyli dzis bedziesz szla z kolezanka po pracy, tak? mam ndzieje, ze wam sie uda czegos dowiedziec- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
no i co? wiadomo juz co tam sie dzieje na tym fejsbuku? ;)
-
[quote name='Baski_Kropka']Ja rozważałam sama kiedyś obrożę antyszczekową bo moja Kropa niemiłosiernie szczeka, ale ona szczeka w większości na tle lękowym, a podobno takie wynalazki mogą tylko pogłębić sprawę...więc się nie zdecydowałam... Chociaż gdyby skutkowała to miała bym mniej problemów, bo mam upierdliwa sąsiadkę.... Plakacik ze zdjęciem Sojki był by fajny, może mnie się uda coś jutro ładnego zrobić :) Porozwieszała bym na tablicach na osiedlu :)[/QUOTE] dzieki :loveu: