-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
[quote name='Bestia']Jak dotąd był jeden telefon. Pan zainteresowany zadzwonił wczoraj do Roberta, wypytywał o psa, zapowiedział, że zadzwoni jeszcze i umówi się na oglądanie psa. I to wszystko. Zastanawiam się, jak zapewnić sobie gwarancję, że pies pójdzie w tak zwane "dobre ręce"? Nie mam doświadczenia - czy można taką osobę poprosić o dokument?[/QUOTE] [B][SIZE=4]taka osobe [COLOR=Black][U]trzeba[/U][/COLOR] prosic o dokument bo nalezy podpisac umowe adopcyjna[/SIZE];[/B] jak chcesz to poszukam jakiejs umowy w necie, ale dziweczyny maja na pewno dostep do tych najlepszych, ktore uwzgledniaja wszsytkie aspekty niezbedne do egzekwowania postawionych przez ciebie warunkow
-
kocio ty tez łap tego swojego cipka ;) i sie stawiaj na posterunku
-
ok napisalam ci adres do doroty; koniecznie mapisz do niej - moze bedziecie mogly razem jezdzic - byloby naprawde fajnie :)
-
juz wyslalam smsa, jak dostane odpowiedz to ci podam jej nr na pw :)
-
guffi juz nie BEZDOMNY - pojechal do nowego domku :)
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
mam nadzieje, ze sie spodoba bo jakby inaczej; to kochany piesek tylko troche zmaltretowany przez los; psy go gryza, ludzie sie od niego odwrocili; ale mam nadzieje, ze w doskonalych warunkach jakie na niego czekaja rozkwitnie na nowo :loveu: -
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
kakadu replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
dodawac nie trzeba, ze bedziemy molestowac o zdjecia :) duuuuuuuuuzo zdjec ;)- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
giga dziecko, czyli Tarpan LABRA-DOG... wraca z adopcji...
kakadu replied to mru's topic in Już w nowym domu
czekamy na wiesci :) oby byly jak najlepsze -
dzis ciocia aasii jedzie na dwie wizyty przedadopcyjne; sprawdzi dom dla jednego z dwoch duzych bo to bedzie dom z ogrodem i pies bedzie mieszkal w budzie, ale oczywiscie zero uwiazania; wydaje mi sie, ze porzadna buda plus takiez jedzenie plus kontakt z dobrym czlowiekiem to nie sa zle warunki zwlaszcza, ze psy teraz tez mieszkaja w budach praktycznie na malym skrawku kojca; druga wizyta to domek dla malej lotki z jozefowa; ale w domku sa dziecie wiec trzeba skontrolowac jakie sa i jaki maja stosunek do zwierzat; czujne oko cioci wychwyci kazda nieprawidlowosc ;)
-
[quote name='Kociabanda2']eh... byłam u weta pod pracą. Tabletkę mi sprzeda jakby co, ale żelu nie ma ponieważ podobno żelu już od jakiegoś czasu nie ma w hurtowniach :/ Czyli kicha trochę, bo tabletka działa dopiero po około 45 minutach :/ Natomiast dzisiejsza akcja łapania cipaka w klatkę pułapkę niestety nie doszła do skutku, bo Kamil nie mógł go dziś nigdzie zlokalizować :( Co gorsza ja i mój TZ od przyjazdu z pracy też nie mozemy go nigdzie spotkać :( Kurcze trochę się martwię... Mam nadzieję, że schował się tylko i jutro się znajdzie.[/QUOTE] ja chyba wiem czemu on sie schowal; ty go po prostu obrazilas; paluchi ci lataja po tej klawiaturze, raz ci wyszedl "cipek" teaz "cipak" a on jest [B]ciapek[/B] przeciez; kazdy by sie obrazil :obrazic: :evil_lol:
-
[quote name='Nemi']Mam żel. Termin przydatności 11.2011. Jęzor wsadziłam :roll: Na początek bez smaku, później gorycz, jak piołun najgorszy rozeszła się po jamie ustnej - fuj :huh:[/QUOTE] o matko, dobrze, ze nie "odjechalas" po tych organoleptycznych probach :evil_lol:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
kakadu replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
marzena do cholery! nie widzialas, ze piesek chcial patyczka?!?!? sam sobie biedulek musial ulamac z drzewka bo pancia sie bawila w operatora kamery :evil_lol: a co do pako - gratulacje :) udana akcja; szybka i sprawna; "moj" guffi tez w weekend jedzie do domku :loveu: jeszcze mi dwa zostana...:roll:, wlasciwie to nawet trzy... :cool3:- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
guffi juz nie BEZDOMNY - pojechal do nowego domku :)
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
mam nadzieje, ze maly w weekend pojedzie juz do domku; ale napisze jak juz bedzie po wszystkim, zeby nie zapeszyc :) -
giga dziecko, czyli Tarpan LABRA-DOG... wraca z adopcji...
kakadu replied to mru's topic in Już w nowym domu
mru, ty jakiegos mniejszego bys nie mogla znalezc? ;) od razu musi byc 50 kilo psa? swoja droga - wiadomo ile on wazy? -
[quote name='Kociabanda2']Kakadu, tak sobie jeszcze myślę, że w warto by było nagrać z Twoimi psiakami jakieś filmiki ze spacerków. Ja w ogłoszeniach swoich podopiecznych staram się zawsze podać link do filmiku na youtube. Ludzie z całą pewnością je oglądają. Może taki filmik przysporzyłby chłopcom większej oglądalności :D Póki nie złapię Ciapka to się raczej do schronu nie ruszę... ehhh... no i mam znowu masę pracy na weekendy z bazarkami (jeden się kończy, a drugi muszę przygotować :/ ) ... ale jak już Ciapek będzie bezpieczny to postaramy się może umówić w schronie na spacerki i ponagrywamy trochę filmików, co?[/QUOTE] a to jest bardzo dobry pomysl akurat :) nie przyszlo mi to do glowy, a przeciez filmy lepiej oddaja zachowanie psa i jego wyglad; no i nie umiem wstawiac... :roll: dla wtorka lub piatka zapalilo sie swiatelko w tunelu; pewien pan ma w czwartek zadecydowac czy chce wziac ktoregos z nich; na razie szczegolow nie znam, ale maczala w tym palce aasiaa, a wlasciwie jej ciocia, ktora znalazla dom dla guffiego, wiec moze akurat by sie tez udalo...? na wszelki wypadek trzymajcie kciuki; niechby chociaz jeden pojechal do domku...
-
no ja niestety tez nie z wawy... a szkoda - byloby fajnie; ale czekaj, jedna dziewczyna przyjezdza z wawy, mieszka na targowku, a potem zabiera sie z inna wolontariuszka; wiec moze jakbys chciala to chociaz czasem moglabys wpasc - wreszcie bysmy sie poznaly ;)
-
moze po prostu zadzwon pod ktorys z podanych numerow, bedzie szybciej [EMAIL="[email protected]"] [/EMAIL]
-
guffi juz nie BEZDOMNY - pojechal do nowego domku :)
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
no nie wiem, wlasnie jest maly klopot z transportem :roll: -
to chociaz tyle... :)
-
guffi juz nie BEZDOMNY - pojechal do nowego domku :)
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][COLOR=Red]dziewczyny, nie wiem czy ktos tu jeszcze zaglada, ale guffi podobno na 100% ma dom!!! pisze podobno bo dopoki on nie pojedzie do plocka dopoty ja nie uwierze!!! :multi::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::cunao::laola:[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]:cunao:[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::multi: [/COLOR][/SIZE] -
a ktos jezor w to wkladal? jaki to ma smak? bo jak slodkawy to tez mozna zmieszac z mielonym miesem; tego sie daje ociupinke to moze nie poczuje ciapek jeden ;) tylko cos mi sie widzi, ze tu trzeba bedzie jakies mielone ekstra wolowe nabyc, bo grymasny egzemplarz sie trafil ;) a dasz rade (jesli spozyje oczwiscie) gnac za nim tak zeby widziec kiedy to zacznie dzialac? bo strach go samego wtedy zostawic jak go zetnie...
-
wszystkie piekne ale ten na ostatnim zdjeciu w 2. poscie to juz prawdziwy rarytas :) to suczka?
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
kakadu replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
oj jak ci dobrze, ja bym tez sobie poszla z moimi ogonami, a musze tu siedziec jak jakis jeleń :cool3: slonko za oknem - milego spacerku :)- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with: