Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. [quote name='Bestia']Jak dotąd był jeden telefon. Pan zainteresowany zadzwonił wczoraj do Roberta, wypytywał o psa, zapowiedział, że zadzwoni jeszcze i umówi się na oglądanie psa. I to wszystko. Zastanawiam się, jak zapewnić sobie gwarancję, że pies pójdzie w tak zwane "dobre ręce"? Nie mam doświadczenia - czy można taką osobę poprosić o dokument?[/QUOTE] [B][SIZE=4]taka osobe [COLOR=Black][U]trzeba[/U][/COLOR] prosic o dokument bo nalezy podpisac umowe adopcyjna[/SIZE];[/B] jak chcesz to poszukam jakiejs umowy w necie, ale dziweczyny maja na pewno dostep do tych najlepszych, ktore uwzgledniaja wszsytkie aspekty niezbedne do egzekwowania postawionych przez ciebie warunkow
  2. kocio ty tez łap tego swojego cipka ;) i sie stawiaj na posterunku
  3. ok napisalam ci adres do doroty; koniecznie mapisz do niej - moze bedziecie mogly razem jezdzic - byloby naprawde fajnie :)
  4. juz wyslalam smsa, jak dostane odpowiedz to ci podam jej nr na pw :)
  5. mam nadzieje, ze sie spodoba bo jakby inaczej; to kochany piesek tylko troche zmaltretowany przez los; psy go gryza, ludzie sie od niego odwrocili; ale mam nadzieje, ze w doskonalych warunkach jakie na niego czekaja rozkwitnie na nowo :loveu:
  6. dodawac nie trzeba, ze bedziemy molestowac o zdjecia :) duuuuuuuuuzo zdjec ;)
  7. czekamy na wiesci :) oby byly jak najlepsze
  8. basiu odezwij sie bo tu ciotki juz zniosly cala gore jajek ;)
  9. dzis ciocia aasii jedzie na dwie wizyty przedadopcyjne; sprawdzi dom dla jednego z dwoch duzych bo to bedzie dom z ogrodem i pies bedzie mieszkal w budzie, ale oczywiscie zero uwiazania; wydaje mi sie, ze porzadna buda plus takiez jedzenie plus kontakt z dobrym czlowiekiem to nie sa zle warunki zwlaszcza, ze psy teraz tez mieszkaja w budach praktycznie na malym skrawku kojca; druga wizyta to domek dla malej lotki z jozefowa; ale w domku sa dziecie wiec trzeba skontrolowac jakie sa i jaki maja stosunek do zwierzat; czujne oko cioci wychwyci kazda nieprawidlowosc ;)
  10. [quote name='Kociabanda2']eh... byłam u weta pod pracą. Tabletkę mi sprzeda jakby co, ale żelu nie ma ponieważ podobno żelu już od jakiegoś czasu nie ma w hurtowniach :/ Czyli kicha trochę, bo tabletka działa dopiero po około 45 minutach :/ Natomiast dzisiejsza akcja łapania cipaka w klatkę pułapkę niestety nie doszła do skutku, bo Kamil nie mógł go dziś nigdzie zlokalizować :( Co gorsza ja i mój TZ od przyjazdu z pracy też nie mozemy go nigdzie spotkać :( Kurcze trochę się martwię... Mam nadzieję, że schował się tylko i jutro się znajdzie.[/QUOTE] ja chyba wiem czemu on sie schowal; ty go po prostu obrazilas; paluchi ci lataja po tej klawiaturze, raz ci wyszedl "cipek" teaz "cipak" a on jest [B]ciapek[/B] przeciez; kazdy by sie obrazil :obrazic: :evil_lol:
  11. [quote name='Nemi']Mam żel. Termin przydatności 11.2011. Jęzor wsadziłam :roll: Na początek bez smaku, później gorycz, jak piołun najgorszy rozeszła się po jamie ustnej - fuj :huh:[/QUOTE] o matko, dobrze, ze nie "odjechalas" po tych organoleptycznych probach :evil_lol:
  12. marzena do cholery! nie widzialas, ze piesek chcial patyczka?!?!? sam sobie biedulek musial ulamac z drzewka bo pancia sie bawila w operatora kamery :evil_lol: a co do pako - gratulacje :) udana akcja; szybka i sprawna; "moj" guffi tez w weekend jedzie do domku :loveu: jeszcze mi dwa zostana...:roll:, wlasciwie to nawet trzy... :cool3:
  13. mam nadzieje, ze maly w weekend pojedzie juz do domku; ale napisze jak juz bedzie po wszystkim, zeby nie zapeszyc :)
  14. mru, ty jakiegos mniejszego bys nie mogla znalezc? ;) od razu musi byc 50 kilo psa? swoja droga - wiadomo ile on wazy?
  15. [quote name='Kociabanda2']Kakadu, tak sobie jeszcze myślę, że w warto by było nagrać z Twoimi psiakami jakieś filmiki ze spacerków. Ja w ogłoszeniach swoich podopiecznych staram się zawsze podać link do filmiku na youtube. Ludzie z całą pewnością je oglądają. Może taki filmik przysporzyłby chłopcom większej oglądalności :D Póki nie złapię Ciapka to się raczej do schronu nie ruszę... ehhh... no i mam znowu masę pracy na weekendy z bazarkami (jeden się kończy, a drugi muszę przygotować :/ ) ... ale jak już Ciapek będzie bezpieczny to postaramy się może umówić w schronie na spacerki i ponagrywamy trochę filmików, co?[/QUOTE] a to jest bardzo dobry pomysl akurat :) nie przyszlo mi to do glowy, a przeciez filmy lepiej oddaja zachowanie psa i jego wyglad; no i nie umiem wstawiac... :roll: dla wtorka lub piatka zapalilo sie swiatelko w tunelu; pewien pan ma w czwartek zadecydowac czy chce wziac ktoregos z nich; na razie szczegolow nie znam, ale maczala w tym palce aasiaa, a wlasciwie jej ciocia, ktora znalazla dom dla guffiego, wiec moze akurat by sie tez udalo...? na wszelki wypadek trzymajcie kciuki; niechby chociaz jeden pojechal do domku...
  16. no ja niestety tez nie z wawy... a szkoda - byloby fajnie; ale czekaj, jedna dziewczyna przyjezdza z wawy, mieszka na targowku, a potem zabiera sie z inna wolontariuszka; wiec moze jakbys chciala to chociaz czasem moglabys wpasc - wreszcie bysmy sie poznaly ;)
  17. moze po prostu zadzwon pod ktorys z podanych numerow, bedzie szybciej [EMAIL="[email protected]"] [/EMAIL]
  18. ok nadam to kierowniczce :) dzieki na pewno bedzie chciala wziac szczegolnie te wykladziny i dywan
  19. no nie wiem, wlasnie jest maly klopot z transportem :roll:
  20. to chociaz tyle... :)
  21. a powiedz mi kochana ile tego jest? jak to wyglada? ja przekaze kierowniczce, a jak ona zadecyduje ze to jej sie przyda to podjedzie swoim samochodem, albo przysle kogos; i skad by to trzeba bylo zabrac?
  22. [SIZE=4][COLOR=Red]dziewczyny, nie wiem czy ktos tu jeszcze zaglada, ale guffi podobno na 100% ma dom!!! pisze podobno bo dopoki on nie pojedzie do plocka dopoty ja nie uwierze!!! :multi::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::cunao::laola:[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]:cunao:[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::multi: [/COLOR][/SIZE]
  23. a ktos jezor w to wkladal? jaki to ma smak? bo jak slodkawy to tez mozna zmieszac z mielonym miesem; tego sie daje ociupinke to moze nie poczuje ciapek jeden ;) tylko cos mi sie widzi, ze tu trzeba bedzie jakies mielone ekstra wolowe nabyc, bo grymasny egzemplarz sie trafil ;) a dasz rade (jesli spozyje oczwiscie) gnac za nim tak zeby widziec kiedy to zacznie dzialac? bo strach go samego wtedy zostawic jak go zetnie...
  24. wszystkie piekne ale ten na ostatnim zdjeciu w 2. poscie to juz prawdziwy rarytas :) to suczka?
  25. oj jak ci dobrze, ja bym tez sobie poszla z moimi ogonami, a musze tu siedziec jak jakis jeleń :cool3: slonko za oknem - milego spacerku :)
×
×
  • Create New...