-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
wielkie uklony dla kasi i jej narzeczonego alexa ktorzy jezdzili swoim samochodem gdzie bylo trzeba, chocmieli na dzis calkiem inne plany :kiss_2: to byla prawdziwa przyjemnosc ich poznac; co do suni jest calkie sparalizowana ze strachu, nawet nie potrafila mnie ugryzc ze strachu... malutka, sliczna, mlodziutka, chudziutka, choc marek u ktorego jest teraz stwierdzil, ze widzial gorsze przypadki; nie wiem czy umie chodzic na smyczy; nam na myczy tlko wpelzla pod samochod, jak chcielismy ja odsikac po drodze; dopoki sie nie uspokoi i nie zaufa czlowiekowi to nie za wiele mozna bedzie o niej powiedziec bo ona sie po porstu kuli, albo przewraca na plecy tak ze jej nie mozna odwrocic na brzuszek zeby podniesc; calkiem biedna sunieczka...
-
[IMG]http://i55.tinypic.com/65a1b4.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2lxcxgl.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/8x8t9k.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2rxv0vc.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/332v7uf.jpg[/IMG]
-
no juz, zara...;-) z takim netem jak ja mam to sie moge wczolgac najwyzej... szczeniaczki jeszcze sa slepe; moze latwo pisac o ich uspieniu jak sie ich nie widzialo... [IMG]http://i53.tinypic.com/ta3dht.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/34jdiye.jpg[/IMG]
-
a jednak jednasie skusila :) a o wtorku nikt nie pamieta... wisi u mamy mojej kolezanki w gabinecie obok informacji o cytologii i innych usg - moze w koncu ktos go wypatrzy...?
-
nie bede sie wtracac, ale dziewczyny zaraz ci podesla najlepsza z mozliwych umowe adopcyjna; koniecznosc jej podpisania i warunki w niej zawarte od razu wyeliminuja czesc ewentualnych chetnych i pozwola wybrac tych najlepszych; ale widze z ekudlacz juz gdzies jedzie i teraz trzeba go tylko przenocowac do srody, tak? czy ten nocleg musi byc na mazurach? oj sorry juz sie doczytalam ze w wawie...
-
czyli, ze trzeba bedzie poczekac kilka dni do 20 pazdziernika, tak? da rade go przetrzymac do tego czasu? dla mnie to brzmi calkiem niezle, ale i ewkaa tez w niczym nie ustepuje :) tak cos czulam, ze taki cudny olbrzym zwroci powszechna uwage - powodzenia w dalszych dzialaniach!
-
mały kundelek Misio szuka domu- potrzebna pomoc w ogloszeniach
kakadu replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
o, jeszcze w piatek taka beznadzieja wialo, a tu juz jeden prawie w dt ;) was to z oczu spuscic na chwile... -
mały kundelek Misio szuka domu- potrzebna pomoc w ogloszeniach
kakadu replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
fajnie - dziekujemy bardzo; jamniczko-sznupciowaty to brzmi bardzo dobrze :) -
kochani jesli macie jakies fanty na bazarek to bardzo prosze o pomoc; ja bazarek zrobie, wystarcza mi zdjecia przedmiotow; nie wiem juz sama jak to wszystko zorganizowac, zeby uzbierac 180 zlotych; juz mam troche dosc tego zebrania powiem szczerze; po firmie chodze z puszka i prosze o wplaty na zarcie dla kotow/kastracje kotow, tutaj o cokolwiek na kastracje piatka; jakos mi z tym zle zaczelo byc :-(
-
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
kakadu replied to Awit's topic in Już w nowym domu
nikt sie jeszcze nie odezwal... moze odpisza chociaz -
guffi juz nie BEZDOMNY - pojechal do nowego domku :)
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
odetchne ja bedzie w domku :) a tymczasem zapraszam na bazarek na kastracje piatka; wystawilam wode toaletowa anais anais, moze ktos sie skusi? [URL="http://www.dogomania.194170-anais-anais-cacharela-na-kastracje-piatka-do-15.10?p=15509867#post15509867"]http://www.dogomania.pl/threads/194170-anais-anais-cacharela-na-kastracje-piatka-do-15.10?p=15509867#post15509867 [/URL] -
zapraszam na bazarek na kastracje piatka; wystawilam wode toaletowa anais anais, moze ktos sie skusi? [url]http://www.dogomania.pl/threads/194170-anais-anais-cacharela-na-kastracje-piatka-do-15.10?p=15509867#post15509867[/url]
-
guffi juz nie BEZDOMNY - pojechal do nowego domku :)
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
domek na melgo juz czeka; sa 3 dziewczynki w wieku 12, 14 i 16 lat wiec juz madre panny; wiedza, ze guffi po przejsciach, czekaja zeby go glaskac i przytulac bez konca :) chyba sie zaraz poplacze; tylko ze tam jest kilka kotow w tym jeden mieszka w domu, ale mysle ze maly sie przyzwyczai do ich obecnosci; on mojego troche ganial ale to dlatego ze moj uciekal; u sasiada podszedl do kota i chcial sie bawic, ale jak tamten go olal to spokojnie odszedl wiec nie ma zadnego morderczego zamiaru; w sumie to dobrze, ze tych kotow jest kilka to sie rozporszy guffiowa uwaga i nie bedzie wiadomo ktorego zaczepiac ;) -
moze ja jestem krolowa zawracania dupy, ale w tekscie ogloszenia kontrola rozrodu wystepuje po tej samej stronie barykady co glodzenie i bicie, a przeciwstawia sie jej opieke i milosc; to chyba nie wyglada najlepiej;
-
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
kakadu replied to Awit's topic in Już w nowym domu
wyslalam, a nuz, widelec... -
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
kakadu replied to Awit's topic in Już w nowym domu
cholera, te bezowe lapki i mordka nawet by pasowaly! czy ktos juz im wyslal zdjecie? bo jesli nie to ja zaraz wysle; nie ma co czekac! -
kaja oprocz domku to czego teraz brakuje filipkowi najbardziej? on jest teraz ciagle u grazyny? na karme trzeba? lekarza? bo ogloszen ma chyba multum...? jak sie uporam z moimi to podesle ciotce tej mojej kolezanki filipka; ona dokonuje rzeczy niemozliwych, moze jej sie uda...? dla guffiego przeciez znalazla dom; trzeba probowac... zwlaszcza, ze jak czytam, filipek jest absolunie idealny;
-
mały kundelek Misio szuka domu- potrzebna pomoc w ogloszeniach
kakadu replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
gdyby kudlaczko ostrzyc, to bylby przeciez prawie sznupcio, prawda? :) -
mały kundelek Misio szuka domu- potrzebna pomoc w ogloszeniach
kakadu replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
wyslalam do malawaszki pw ze zdjeciem chlopaka -moze bedzie miala jakis pomysl... -
mały kundelek Misio szuka domu- potrzebna pomoc w ogloszeniach
kakadu replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
ten kudlacz ma cos ze sznaucerka chyba - te oczka, pyszczek, broda kolor siersci; moze go podrzuce malawaszce...