-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
czyli jednak swiat sie nie konczy ;) to dobrze :)
-
hmmmm, mam nadzieje, ze delph wszystko sprawdzi i przemysli sprawe... :roll:
-
wyslalam do niej pw, moze zajrzy i cos podpowie
-
kurcze, teraz to mnie powaznie wystraszylas...:-(
-
jak pod halinowem to moze dif by cos wiedziala, ona z halinowa
-
mały kundelek Misio szuka domu- potrzebna pomoc w ogloszeniach
kakadu replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
a wojtek, jak tylko dorwe sie do telefonu mojego meza (mnie zostaly 3 minutki wiec nie da rady) bedzie mial telefon do was obu oraz adres odbioru i przeznaczenia; o rany, co sie bedzie dzialo... :crazyeye: i to juz jutro ;) -
mały kundelek Misio szuka domu- potrzebna pomoc w ogloszeniach
kakadu replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
prawde mowiac to ja bym sie lepiej czula jakby ona mogla pojechac; wtedy wojtek tez nie czulby sie jak kurier ;) a po prostu kierowca :evil_lol: -
niby tak... kola sznaucerka wpiernicza suchy chleb jak najwiekszy przysmak... chyba sie zglosze na policje... ;)
-
mały kundelek Misio szuka domu- potrzebna pomoc w ogloszeniach
kakadu replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
fantastycznie :lol: -
napisala do mnie norel; szuka jakiegos dobrego lekarza/kliniki, ale takiej co robi operacje na nfz bo sa okropnie drogie; zacytuje jej list, nie bede sie pocic nad streszczeniem; obiecalam rozpuscic wici, moze ktos z was moglby pomoc? zna jakas klinike... [COLOR=RoyalBlue][I]"niby mam bark przy sobie ale jakby urwany.... ogólnie to sie nazywa zerwanie więzozrostu barkowo-obojczykowego-tak w karcie opisali-a wzrokowo obojczyk tak sobie sterczy w góre a ramie zwisa w dół.. u nas zrobili tego mało(drutami sie spaja) i po wszystkich mieli niestety jako skutek uboczny brak czesciowy ruchomosci reki-a ja chciałabyj jednakże móc wykonywac nią wszelkie ruchy..... wiec zalezy mi na opiniach ludziów co są pacjentami udanymi a nie kalekami...."[/I][/COLOR]
-
mały kundelek Misio szuka domu- potrzebna pomoc w ogloszeniach
kakadu replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
andzike dawaj tem telefon i adres ;) wojtek pyta czy nie byloby bezpieczniej gdyby ta dziewczyna z komorowa podjechala z nim i psem do ciebie, on potem by ja odwiozl z powrotem do komorowa bo i tak bedzie wracal po zone i dopiero potem gdzies jada dalej; -
pewnie takie wieksze srednie.. bardzo przydalyby sie zdjecia
-
mały kundelek Misio szuka domu- potrzebna pomoc w ogloszeniach
kakadu replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
czy ktos ma kontakt z andzike? bo nie odpowiada na pw, a ja mam transport tyle, ze na 7 rano (albo wczesniej) i trzeba to potwierdzic bo ta osoba czeka na info - musi sobie zapalnowac wszystko, a to juz jutro przeciez -
mały kundelek Misio szuka domu- potrzebna pomoc w ogloszeniach
kakadu replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
cholera, to niedaleko; w sumie to wkd-ka by mozna bylo... ja calkiem z drugiej strony wawy i tz sie raczej nie da namowic, zreszta strasznie duzo w weekend do zrobienia :roll: moze by tak do mru uderzyc? ale tak ja eksplowatowac z drugiej strony...? czy ona tu byla na watku? moze by tak za zwrot kosztow za benzyne? daloby rade w ten sposob? to bysmy moze uzbieraly po prostu te pare zlotych...? -
strasznie mi go szkoda... jemu by sie przydal kontakt z czlowiekiem...
-
no i mielismy transport w niedziele, ale sie okazalo, ze ci ludzie co prawda przygotowali juz bude dla piatka, ale nie spodziewali sie, ze tak predko bedzie ta kastracja i moziwosc adopcji i okazalo, sie, ze wyjezdzaja na przedluony weekend; jesli nie uda sie zalatwic transportu na 23/24 to bedzie czarna dupa za oknem, bo potem wszystkich swietych i dopiero kolo 7 by mozna sprobowac cos zorganizowac, a to za caly miesiac :-(
-
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
kakadu replied to Awit's topic in Już w nowym domu
alekssandra tu daj zdjecia tez -
coraz wiecej tych psow w typie rasy; ludziom sie w d...pach poprzewracalo; kiedys w budach mieszkaly zaprawione w bojach kundelki, od szczeniaka przebywajace na dworze; teraz po tych zasranych wsiach na lancuchach sa spaniele, jamniki i tym podobne... :angryy::angryy::angryy:
-
giga dziecko, czyli Tarpan LABRA-DOG... wraca z adopcji...
kakadu replied to mru's topic in Już w nowym domu
cierpliwie czekamy ;) -
mały kundelek Misio szuka domu- potrzebna pomoc w ogloszeniach
kakadu replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
skad dokad trzeba przewiezc? moze wrzuc sobie w podpis - wiecej osob zobaczy -
[quote name='magda222']Nie chcę obiecywać, bo mam ostatnio problemy z czasem, ale postaram się zrobić jak najszybciej Filipkowi allegro.[/QUOTE] byloby naprawde fantastycznie...
-
dziewczyny, niescie zatem oswiaty kaganek; nie ma sie co denerwowac; ci ludzie maja potencjal - zaopiekowali sie suka, nie wyrzucili jej kiedy sie okazalo ze jest szczenna; teraz trzeba tylko uswiadomic im koniecznosc sterylizacji i pomoc znalezc domy dla maluchow; (latwo powiedziec..., wiem) sterylizacja aborcyjna, ktorej jestem absolutnym zwolennikiem, nie jest jeszcze tak popularna, nie wszyscy o niej slyszeli, a niktorzy sikaja w majltki ze strachu jak slysza slowo aborcja (bez wzgledu na to w jakim kontekscie ono wystapilo); tu widze bardzo duza role ola18; olu - nie ma sie co cieszyc ze 10 szczeniakow zasuwa po domu; trzeba sie zamartwic nad ich dalszym losem...
-
dostalam info od mtf zalesie, ze bedziesz jechala w niedziele do plocka; czy to prawda? czy moglabys zabrac duzego psa...? :roll: piatek ma domek, ale w ten weekend kiedy mielismy transport ci ludzie akurat wyjezdzaja, a jak nie pojedzie w przyszly to spedzi w schronie jeszcze miesiac... edit: oj , ale ta niedziela odpada przeciez... no nic, trudno... ale jakbys jechala w przyszla... ;)
-
[quote name='Lulka']w tym artykule jest wzmianka o tym "schronisku" [url]http://ulubiency.wp.pl/kat,89794,title,Opieka-nad-psem-czyli-zarobic-na-eksterminacji,wid,12681385,wiadomosc.html?ticaid=1b0af[/url][/QUOTE] o masz... i wedlug pani urzedniczki w jozefowie jest gorzej?!?!