-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
nikt nie rozwieje?
-
jablonniacy sie obraza za te wies ;) a slome kup w ogrodniczym - sa maty slomiane do ocieplania w ogrodach - 1,80 na 1,50 za 15 zlotych
-
wszyscy odradzacie sedalin, a ja przeczytalam dzis gdzies na dogo, ze strzela sie tez sedalinem, czy to mozliwe? edit: o znalazlam, koosiek pisala: [I]Z palmera o ile wiem strzela się sedalinem, więc efekt chyba ten sam jak w innej postaci, nie działa od razu... No i jest huk, który może psa wystraszyć, poleci przed siebie i zaśnie w krzakach..[/I].
-
Rambo w BDT u Piromanki- PILNIE SZUKAMY TRANSPORTU Z W-WY DO GRÓJCA !!!
kakadu replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
i co? nikt nie przyszedl z 200 zaproszonych? na razie podrzuce rambolka... -
[quote name='Kociabanda2'] No mogę zrobić tej kobitce plakacik - może uda jej się zebrać kasę na hotel dla tych sierot jak porozwiesza w swojej okolicy. Może ludzie na "swojego" miejscowego psa coś dadzą?[/QUOTE] kociu, juz widze jak leca z pieniedzmi... jesli do tej pory nikt sie nie zainteresowal oprocz tej pani to nie liczylabym na zadna pomoc miejscowych...
-
Szczeniaczek On-ka.JUŻ W NOWYM KOCHAJĄCYM DOMKU !!!
kakadu replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
same sie rozmnazaja? to mile, ze im jeszcze w tym nie pomagaja chociaz :angryy: a gdyby uzbierac troche pieniedzy i zaplacic za ten zabieg? zaraz swieta, od cholery niepotrzebnych dupereli sie znajdzie pod choinka, moze innym sie przydadza - mozna wystawic na bazarku; czy oni sa chetni do wspolpracy w ogole? bo, ze im szkoda pieniedzy na sterylizacje to rozumiem (choc potepiam), ale moze samemu zabiegowi nie beda przeciwni; szukanie domu dla tego pieska jest konieczne, ale na tym jednym sie nie skonczy przeciez jak widac... -
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
cala przyjemnosc po mojej - oby tylko jakis skutek przyniosly... -
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']Kakadu zagląda zagląda własnie wysłałąm PW do nikky z tekstem i prośba o ogłoszenia . Przepraszam ze teraz odpisuje ale strasznie dużo tego ostatnio .[/QUOTE] spoko ;) ja tez nie ogarniam, dlatego chcialabym juz te ogloszenia zakonczyc, zeby miec mniej na glowie -
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
czy ktos tu zaglada? bo jak nie to dam te ogloszenia komu innemu - szkoda, zby sie zmarnowaly... -
czy moglybyscie rozwiac moje obawy przed "domkami w niemczech"? tyle sie naczytalam na dogo o tym, ze biora tam spy do laboratoriow, ze teraz sie trzese na samo wspomnienie niemiec...
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
kakadu replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Doszło, już zapisałam i podziękowałam :) Idę na wątki.[/QUOTE] przepraszam cie, nie zuwazylam :oops:; nie chodzi mi o podziekowania tylko, ze nie chce zeby sie ktos przyczepil, ze nie wiadomo gdzie sa te pieniadze z bazarku; 50 zl poszlo na sterylkowy fundusz, 20 zl dla ciebie, jeszcze mi pare zlotych zostalo, ale musze poczekac na ostatnia wplate ;) -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
kakadu replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
mala, czy doszlo 20 zlotych z mojego bazarku? jesli tak to daj prosze znac o tym na watku bazarkowym i watku esti/misi - dziekuje tu masz linki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/104349-Horror-nie-zblizy%C5%82-sie-po-raz-trzeci.-Miniaturowa-Misia-uratowana-i-ma-DOM/page43[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/195389-koniec!-WSZYSTKO-OD-2-Z%C5%81OTYCH!-na-esti-w-dt-u-kany-do-6-11/page12[/url] dziekuje -
w razie czego to sie zorganizuje transport to nie jest daleka droga
-
sluchajcie, moge odstapis pakiet 40 ogloszen dla naszych dzadziow; bo szczeniaczki juz praktycznie znalazly domki, a maja wypasione allegro - moze wystarczy; dajcie znac to napisze do dziewczyny ktora bedzie to robila w ramach bazarku
-
zobaczcie co napisala renata: [COLOR=Blue][I]Do tej pory adoptowały się 3 szczeniaczki, 2 dzisiaj trafią do nowych domków, [/I][/COLOR] [COLOR=Blue][I]a 3 pozostałe na tymczas do Kasi:-)[/I][/COLOR] [COLOR=Blue][I]Do Kasi tylko na kilka dni awaryjnie, po odrobaczeniu przejmie je kolejny domek tymczasowy ( o ile w ogóle będzie potrzebny)[/I][/COLOR] [COLOR=Blue][I]Na Tili też czeka dom:-)))))))[/I][/COLOR]
-
kaja nie martw sie - ten piesek o ktorym wczesniej pisalam byl wielkosci jamnika miniaturowego, mial krociutka siersc, mieszkal w jakiejs lekko oslonietej wiacie pod deskami przez dwa tygodnie, albo i dluzej (w wytworni papierow wrtosciowych za galeria mokotow - moze ktos go pamieta ;)) a mroz byl wtedy ponad 20 stopni; dlatego w takiej opanice go probowalam lapac; dostawal puchy do jedzenia (juz nawet nie pamietam, ale ktoras z dogomaniaczek mi pomagala i tez przynosila jedzenie) i przezyl, nawet nie mial odmrozen... lenka sobie poradzi;
-
ciekawe jakiego rodzaju bylo to zainteresowanie; czy ktos po prostu zapytal o kilka szczegolow, czy tez wyrazil chec adopcji... no nic, czekamy dalej i trzymamy kciuki...
-
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
marlenko kontaktowala sie z nikky w spr. ogloszen dla suni? -
[quote name='Julia84']Dziewczyny przepraszam za off topa,ale jeżeli znalazłybyście odrobinę czasu - wyślijcie proszę list (wystarczy przekopiować) do polskiej formy odzieżowej SIPMLE, która stosuje naturalne futra... : [url]http://www.antyfutro.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=31&Itemid=45[/url][/QUOTE] wyslalam....
-
i co, wykroilo sie...?