-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
cholera, czy to przed swietami taki zastoj? a potem bedzie zastoj bo bedzie po swietach; a potem ze wzgledu na zblizajace sie wakacje... szlag by to trafil; taka mala sunieczka i nie moze znalezc domku... jak dlugo ona bedzie mogla zostac w jablonnie?
-
nie wierze! przed chwila przeczytalam o jamnikowatym witusiu z palucha, a teraz milek! niech to beda najlepsze domki na swiecie :) :happy1:
-
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
kakadu replied to Awit's topic in Już w nowym domu
z poniedzialku takie dobre wiesci :loveu: -
selengo, wyslalam ci zdjecia na maila; podzielilam szczeniaki mnie wiecej na kolory (oprocz tych dwoch brazowych bo jeden z nich ma przepukline wiec sa oddzielnie) przepraszam ze tak na sucho wyslalam bez zadnego listu, ale musialam sie uwijac bardzo; a tekst to moze taki: 3 suczki biszkoptowe, 2 brazowe pieski (jeden z przepuklina mosznowa) 1 czarny podpalany piesek 1 czarna podpalana suczka; mamusia Tila brazowa suczka wazy ok. 4-5 kg zostala zpalana na dzialkach nad zegrzem gdzie urodzila 7 szczeniakow; byla makabrycznie zaglodzona; jest bardo kochana i wystraszona, ale powoli sie otwiera; absolutnie nieagresywna; przed wydaniem do nowego domu zostanie wysterylizowana; teraz razem ze szczeniaczkami przebywa w tluszczu szukamy odpowiedzialnych domow dla niej i jej dzieci; pomozemy w transporcie; tel. w spr. adopcji: Renata 784 865 822 jesli jest tu ktos z talentem do pisania wzruszajacych tekstow to zapraszam do wspolpracy :)
-
narazie chociaz podrzuce z rana...
-
widze, ze neske vel sabe vel diane nielatwo okielznac? powiedz panu, zeby sie nie denerwowal, tylko po prostu odwracal do niej tylem jak tak bedzie skakala - widac, ze ona pojetna, wiec szybko zalapie o co chodzi, i ze takie skakanie nie przynosi efektow; dzieki za djecia :) trzeba bedzie tylko faktycznie uwazac, zeby piatek za bardzo nie przytyl juz moze, bo to tez nie bedzie dla niego dobre;
-
Jamnikowata sunia i 4 szczeniąt - już w NOWYM DOMU :)
kakadu replied to Delph's topic in Już w nowym domu
my tez czekamy...; oby wszystko bylo w porządku... -
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']Sonia ma sie dobrze , cieczka się skończyła . Malutka ładnie chodzi na smyczy , jeździ samochodem tylko wsadzić ja do auta to jest nielada wyczyn. Poprosze przyjaciółke o nowe zdjecia Soni bo ja niestety mam ostatnio ciągle awarie samochodu włąsciwie dwa razy w tygodniu łapię gumę :) ja nie wiem czy to ja jestem taka zdolna czy złośliwośc losu . Co do sterylki to odczekamy jeszcze myślę z tydzień , półtora i ciachamy ją ... a później na gwałt szukamy domku .[/QUOTE] nie znam sie na tym za bardzo, ale czytalam gdzies, ze zbyt szybko po cieczce wykonana sterylka jest niewskazana; nie pamietam szczegolow, wiec nie bede sie madrzyc, ale uwazajcie na to prosze... -
no i jak? dzwonil ktos? :roll:
-
dzis piatek - moze dzis zadzwoni; trzeba byc dobrej mysli; a te pieski to jeszcze troche urosna na moje oko ;)
-
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
kakadu replied to Awit's topic in Już w nowym domu
zachwalaj, zachwalaj koniecznie; jesli szukaja malego pieska, a nie chca szczeniaczka to witus by byl idealny :) -
aasiaa dzwonila do mnie wczoraj po wymiary sojki; daga zmierzyla ja kartka papieru w kratke (bo sie gdzie zawieruszyla linijka) i wyszlo, ze ma 30 cm w klebie, a wazy ok 6-7 kg; piotr ze swej strony dodal, ze jak sie dobrze rozciagnie to bedzie z pol metra dlugosci jakby ktos chcial psa na metry brac :evil_lol: wiec kto wie...? moze cos sie swieci...? :kciuki:
-
[quote name='Selenga']ja mogę całej ósemce zrobić allegro, full wypas co prawda Dom Tymianka ma swoje allegro, ale od przybytku głowa nie boli :) a póki co zabieram się za bazarek dla suni i maluchów[/QUOTE] oj to by bylo cudownie selengo :loveu: mozesz mi podac na pw swoj mail? wyslalabym zdjecia bo mam najswiezsze od renatki :) [quote name='Mośka']Ja tez zgłaszam się do ogłaszania. Jak będą fotki + opis - wrzuccie prosze na : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] MOże ktoś umie robić ladne plakaciki? Wtedy można by było podlinkowac i każdy mógłby sobie drukować.[/QUOTE] co do dogloszen to maja byc 2 komplety po 40 wiec nie wiem czy nie szkoda twojej pracy i czasu? ponizej jest link do bazarku ogloszeniowego to sobie zobaczysz jakie tam sa strony i zadecydujesz czy cos jeszcze jest do zrobienia: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196010-40-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82otych%21%21-na-koszatniczki-do-21.XI.2010r"]http://www.dogomania.pl/threads/196010-40-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82otych!!-na-koszatniczki-do-21.XI.2010r[/URL]!
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']tematow szczeniaczkow i ich usypiania bylo juz na dogo mnóstwo; niestety, ciágle sporo osób wierzy, ze szczeniaczkom bédzie dobrze i nie usypiajá miotów. Ja tego nie zrozumiem nigdy i z bólem serca patrzé na Wasz optymizm. Ktos tam ma duze wyniki w znajdowaniu domkow ktos napisal - i co z tego - malo to doswiadczonych dogomanek wyadoptowalo psiaki do wspanialych domkow skád psiaki wracaly nawet po kilku latach?? Blagam, dziewczyny, uspijcie te szczeniaczki póki jeszcze mozna, przeciez one tego nawet nie poczujá. W przeciwnym razie to jest po prostu walka z wiatrakami. Co z tego ze pojda wszystkie, bédziecie przez ich cale zycie, czyli ok.16 lat monitorowac co z nimi?? Nie mam juz slow :([/QUOTE] to nie do nas nalezala decyzja co z psami sie stanie; my z muszelkiem tylko zlapalysmy sunie i odwiozlysmy do tluszcza; ja sie tu wymadrzalam na temat usypiania badz nie, oraz dylematow z tym zwiazanych (choc zdanie na ten temat mam dokladnie takie jak ty, takie same obawy i refleksje), ale nie decydowalam; teraz na uspienie jest juz grubo za pozno; psy sa prawie samodzielne, brakuje im moze kilka dni, aby byly gotowe do oddzielenia od matki; nietety musimy isc dalej w tym kierunku co do tej pory; muszelek znalazl jeszcze prawdopodobnie dwa domy, wiec zostanie 5 maluchow; tez sie martwie co bedzie sie dzialo z nimi potem; czy beda mialy do konca zycia dobre domy, czy ich ktos nie rozmnozy..., ale nie da skontrolowac wszystkiego; nawet wlasnego zycia na 16 lat do przodu nie zaplanujesz...
-
[quote name='danka1234']potwierdzam wpłynięcie 128 zł z bazarku Kakadu-yunona na konto Jamniczej Skarpety.[/QUOTE] bardzo dziekuje za potwierdzenie; dzis powinny wplynac ostanie wplaty z bazarku dwuzlotowego; oblicze wtedy wszystko i wplace... jeszcze nie wiem na co, chyba rzuce moneta, bo tyle psow potrzebujacych; czesc kwoty na pewno pojdzie na akcje sterylkowa; poinformuje o podjetej decyzji jak najszybciej;
-
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
kakadu replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit']Wiesz...Ja moją Fredzię też kupiłam pod stadionem ponad 5 lat temu. U chłopaka, co ciągle miał szczeniaki małych ras. [/QUOTE] a moja kola to niby skad jest? z gieldy w lazienkach krolewskich :cool3: kupiona tak dawno, ze chyba jeszcze nie bylo wtedy internetu; najpierw pojechalismy z mezem na paluch - chcielismy malutka suczke bo mieszkanie malutkie; nikt nam nie pomogl, poszwedalismy sie troche, do 3/4 psow pewnie nawet nie dotarlismy; byly same duze egzemplarze wiec wyszlismy z niczym; (teraz trudno mi w to uwierzyc) potem, poniewaz marzyl mi sie sznaucer miniaturowy, szukalam pomocy po znajomych i oni mi doradzali, zeby zadzwonic do hodowcow bo maja zwyczaj jakies wybrakowane egzemplarze nienadajace sie do hodowli sprzedawac za male pieniadze, albo wrecz oddawac za darmo; pojechalam do zwiazku kynologicznego, chyba na bagatela, wzielam numery telefonow, podzwonilam i jak mnie za piatym razem wysmiali to pojechalam do lazienek i nabylam szczeniaka za 400 zlotych od kobity, ktora miala suczke z dwoma szczeniakami; rozmnozyla, zeby suczka raz miala dzieci, no dla zdrowia po prostu... teraz w zyciu bym czegos takiego nie zrobila; moze uda mi sie jeszcze kogos nawrocic; -
[quote name='kaja555']a mówiłam że się mają powąchać? he he :evil_lol: :) :)[/QUOTE] :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: