Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. cholera, czy to przed swietami taki zastoj? a potem bedzie zastoj bo bedzie po swietach; a potem ze wzgledu na zblizajace sie wakacje... szlag by to trafil; taka mala sunieczka i nie moze znalezc domku... jak dlugo ona bedzie mogla zostac w jablonnie?
  2. nie wierze! przed chwila przeczytalam o jamnikowatym witusiu z palucha, a teraz milek! niech to beda najlepsze domki na swiecie :) :happy1:
  3. z poniedzialku takie dobre wiesci :loveu:
  4. selengo, wyslalam ci zdjecia na maila; podzielilam szczeniaki mnie wiecej na kolory (oprocz tych dwoch brazowych bo jeden z nich ma przepukline wiec sa oddzielnie) przepraszam ze tak na sucho wyslalam bez zadnego listu, ale musialam sie uwijac bardzo; a tekst to moze taki: 3 suczki biszkoptowe, 2 brazowe pieski (jeden z przepuklina mosznowa) 1 czarny podpalany piesek 1 czarna podpalana suczka; mamusia Tila brazowa suczka wazy ok. 4-5 kg zostala zpalana na dzialkach nad zegrzem gdzie urodzila 7 szczeniakow; byla makabrycznie zaglodzona; jest bardo kochana i wystraszona, ale powoli sie otwiera; absolutnie nieagresywna; przed wydaniem do nowego domu zostanie wysterylizowana; teraz razem ze szczeniaczkami przebywa w tluszczu szukamy odpowiedzialnych domow dla niej i jej dzieci; pomozemy w transporcie; tel. w spr. adopcji: Renata 784 865 822 jesli jest tu ktos z talentem do pisania wzruszajacych tekstow to zapraszam do wspolpracy :)
  5. narazie chociaz podrzuce z rana...
  6. widze, ze neske vel sabe vel diane nielatwo okielznac? powiedz panu, zeby sie nie denerwowal, tylko po prostu odwracal do niej tylem jak tak bedzie skakala - widac, ze ona pojetna, wiec szybko zalapie o co chodzi, i ze takie skakanie nie przynosi efektow; dzieki za djecia :) trzeba bedzie tylko faktycznie uwazac, zeby piatek za bardzo nie przytyl juz moze, bo to tez nie bedzie dla niego dobre;
  7. my tez czekamy...; oby wszystko bylo w porządku...
  8. [quote name='marlenka']Sonia ma sie dobrze , cieczka się skończyła . Malutka ładnie chodzi na smyczy , jeździ samochodem tylko wsadzić ja do auta to jest nielada wyczyn. Poprosze przyjaciółke o nowe zdjecia Soni bo ja niestety mam ostatnio ciągle awarie samochodu włąsciwie dwa razy w tygodniu łapię gumę :) ja nie wiem czy to ja jestem taka zdolna czy złośliwośc losu . Co do sterylki to odczekamy jeszcze myślę z tydzień , półtora i ciachamy ją ... a później na gwałt szukamy domku .[/QUOTE] nie znam sie na tym za bardzo, ale czytalam gdzies, ze zbyt szybko po cieczce wykonana sterylka jest niewskazana; nie pamietam szczegolow, wiec nie bede sie madrzyc, ale uwazajcie na to prosze...
  9. no i jak? dzwonil ktos? :roll:
  10. dzis piatek - moze dzis zadzwoni; trzeba byc dobrej mysli; a te pieski to jeszcze troche urosna na moje oko ;)
  11. w sobote aasiaa jedzie do lobuzow i bedzie filmowac; mam nadzieje, ze tam wszystko gra :) zresztą jakby nie gralo, to juz bysmy wiedzieli bo z tym panem jest staly kontakt;
  12. [quote name='kaja555']to niech się nie pcha :)[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: albo potem niech spi grzecznie jak juz sie wepchnie gdzie go nie prosili ;)
  13. pewnie dlatego, ze to jednak bedzie strzelanie wiec zeby jakis czlowiek sie na linie strzalu nie dostal...
  14. zachwalaj, zachwalaj koniecznie; jesli szukaja malego pieska, a nie chca szczeniaczka to witus by byl idealny :)
  15. aasiaa dzwonila do mnie wczoraj po wymiary sojki; daga zmierzyla ja kartka papieru w kratke (bo sie gdzie zawieruszyla linijka) i wyszlo, ze ma 30 cm w klebie, a wazy ok 6-7 kg; piotr ze swej strony dodal, ze jak sie dobrze rozciagnie to bedzie z pol metra dlugosci jakby ktos chcial psa na metry brac :evil_lol: wiec kto wie...? moze cos sie swieci...? :kciuki:
  16. [quote name='Selenga']ja mogę całej ósemce zrobić allegro, full wypas co prawda Dom Tymianka ma swoje allegro, ale od przybytku głowa nie boli :) a póki co zabieram się za bazarek dla suni i maluchów[/QUOTE] oj to by bylo cudownie selengo :loveu: mozesz mi podac na pw swoj mail? wyslalabym zdjecia bo mam najswiezsze od renatki :) [quote name='Mośka']Ja tez zgłaszam się do ogłaszania. Jak będą fotki + opis - wrzuccie prosze na : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] MOże ktoś umie robić ladne plakaciki? Wtedy można by było podlinkowac i każdy mógłby sobie drukować.[/QUOTE] co do dogloszen to maja byc 2 komplety po 40 wiec nie wiem czy nie szkoda twojej pracy i czasu? ponizej jest link do bazarku ogloszeniowego to sobie zobaczysz jakie tam sa strony i zadecydujesz czy cos jeszcze jest do zrobienia: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196010-40-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82otych%21%21-na-koszatniczki-do-21.XI.2010r"]http://www.dogomania.pl/threads/196010-40-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82otych!!-na-koszatniczki-do-21.XI.2010r[/URL]!
  17. [quote name='Rodzice Maciusia :)']tematow szczeniaczkow i ich usypiania bylo juz na dogo mnóstwo; niestety, ciágle sporo osób wierzy, ze szczeniaczkom bédzie dobrze i nie usypiajá miotów. Ja tego nie zrozumiem nigdy i z bólem serca patrzé na Wasz optymizm. Ktos tam ma duze wyniki w znajdowaniu domkow ktos napisal - i co z tego - malo to doswiadczonych dogomanek wyadoptowalo psiaki do wspanialych domkow skád psiaki wracaly nawet po kilku latach?? Blagam, dziewczyny, uspijcie te szczeniaczki póki jeszcze mozna, przeciez one tego nawet nie poczujá. W przeciwnym razie to jest po prostu walka z wiatrakami. Co z tego ze pojda wszystkie, bédziecie przez ich cale zycie, czyli ok.16 lat monitorowac co z nimi?? Nie mam juz slow :([/QUOTE] to nie do nas nalezala decyzja co z psami sie stanie; my z muszelkiem tylko zlapalysmy sunie i odwiozlysmy do tluszcza; ja sie tu wymadrzalam na temat usypiania badz nie, oraz dylematow z tym zwiazanych (choc zdanie na ten temat mam dokladnie takie jak ty, takie same obawy i refleksje), ale nie decydowalam; teraz na uspienie jest juz grubo za pozno; psy sa prawie samodzielne, brakuje im moze kilka dni, aby byly gotowe do oddzielenia od matki; nietety musimy isc dalej w tym kierunku co do tej pory; muszelek znalazl jeszcze prawdopodobnie dwa domy, wiec zostanie 5 maluchow; tez sie martwie co bedzie sie dzialo z nimi potem; czy beda mialy do konca zycia dobre domy, czy ich ktos nie rozmnozy..., ale nie da skontrolowac wszystkiego; nawet wlasnego zycia na 16 lat do przodu nie zaplanujesz...
  18. czyli teraz tylko lenka musi dopisac; a ile czasu potrzebuje ten facet ze strzelba, zeby przybyc na miejsce? da sie to jakos ogarnac? jak ona przychodzi tylko po pracy (w sensie twojej) to jak ty to zorganizujesz...?
  19. nie ma sprawy - pozostaniemy zatem w trojmiescie ;) juz lece na bazarek
  20. oprocz kocow rower jakis wez kaja bo mozesz jej nie dogonic ;) przepraszam za te glupie zarty... :oops: ale jak sobie ciebie wyobraze w akcji i do tego mam swiadomosc jak bardzo jestes zdeterminowana to... zycze ci z calego serca powodzenia; byle tylko lenka sie dala podejsc na odleglosc strzalu...
  21. [quote name='danka1234']potwierdzam wpłynięcie 128 zł z bazarku Kakadu-yunona na konto Jamniczej Skarpety.[/QUOTE] bardzo dziekuje za potwierdzenie; dzis powinny wplynac ostanie wplaty z bazarku dwuzlotowego; oblicze wtedy wszystko i wplace... jeszcze nie wiem na co, chyba rzuce moneta, bo tyle psow potrzebujacych; czesc kwoty na pewno pojdzie na akcje sterylkowa; poinformuje o podjetej decyzji jak najszybciej;
  22. a ja tam sobie ogladam i jestem bardzo szczesliwa; a jak beda inne filmy to sobie wstawimy z asia i bedziemy sobie tez ogladac, a jak wy sie nie chcecie cieszyc razem z nami to wasza strata :eviltong:
  23. [quote name='Awit']Wiesz...Ja moją Fredzię też kupiłam pod stadionem ponad 5 lat temu. U chłopaka, co ciągle miał szczeniaki małych ras. [/QUOTE] a moja kola to niby skad jest? z gieldy w lazienkach krolewskich :cool3: kupiona tak dawno, ze chyba jeszcze nie bylo wtedy internetu; najpierw pojechalismy z mezem na paluch - chcielismy malutka suczke bo mieszkanie malutkie; nikt nam nie pomogl, poszwedalismy sie troche, do 3/4 psow pewnie nawet nie dotarlismy; byly same duze egzemplarze wiec wyszlismy z niczym; (teraz trudno mi w to uwierzyc) potem, poniewaz marzyl mi sie sznaucer miniaturowy, szukalam pomocy po znajomych i oni mi doradzali, zeby zadzwonic do hodowcow bo maja zwyczaj jakies wybrakowane egzemplarze nienadajace sie do hodowli sprzedawac za male pieniadze, albo wrecz oddawac za darmo; pojechalam do zwiazku kynologicznego, chyba na bagatela, wzielam numery telefonow, podzwonilam i jak mnie za piatym razem wysmiali to pojechalam do lazienek i nabylam szczeniaka za 400 zlotych od kobity, ktora miala suczke z dwoma szczeniakami; rozmnozyla, zeby suczka raz miala dzieci, no dla zdrowia po prostu... teraz w zyciu bym czegos takiego nie zrobila; moze uda mi sie jeszcze kogos nawrocic;
  24. [quote name='kaja555']a mówiłam że się mają powąchać? he he :evil_lol: :) :)[/QUOTE] :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
×
×
  • Create New...