Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. moze w poniedzialek czegos sie dowiemy...?
  2. [quote name='Nevada']wiadomo coś?[/QUOTE] chyba nie.....
  3. gratuluje udanej akcji; kiedys jeden zlapany tez w taki mroz zasnal mi przy wchodzeniu do kociego kontenera tak, ze mu tylne nogi zostaly na zwewnatrz i spal tak calutka noc - wreszcie w cieple i bezpieczny, ten tez sie musi wyspac i odreagowac ten straszny stres :)
  4. jakos nie jestem zdziwiona, ze straz dla zwierzat umyla raczki :cool3: czy cos sie wyjasnilo z pieskiem? znalezli go...?
  5. po prostu nie wierze...:shake:
  6. tez sie obsmialam :) ogony mam cztery wiec w sumie nieduzo, ale samotnym byc sie z nimi nie sposob ;) moze sobie ten wierszyk w podpisie dam :eviltong: tak czy owak trzymam kciuki za powodzenie akcji :kciuki:
  7. [quote name='marlenka']Hmmm ... myślę że połowe niech nam dołożą jeśli jest taka możliwość. To zostaną pieniądze na szczepienia dla małej ...co myśłisz Kakadu ??? W sumie będziemy mieć na cala sterylkę ale póxniej znowu będą dogo zebry[/QUOTE] racja - do tego trzeba bedzie zaplacic za utrzymanie psa w sensie karmy w dt, opieka pooperacyjna, szczepienia, ogloszenia; to niech moze bedzie tak, ze nam dadza, nie wiem 75%, a jak cos zostanie to przeciez merlenka tego nie przepije - wybierze sie jakas psia bide i sie na niego wplaci, albo wrecz na sterylkowa skarbonke - niech bedzie na sterylkowy cel; moze tak?
  8. i, sorry, ale co to za facet? tak sie nagle pojawil w watku, czy ja cos przeoczylam?
  9. a moze w takim razie sie wycofac z tej kolejki? bo my juz jakos podolamy... chyba, ze trzeba bedzie cos jeszcze sfinansowac dla dziewczynki? to moze 50% niech nam sfinansuja po prostu? no nie wiem, nie mam calego obrazu potrzeb; marlenka - zadecyduj, ty najlepiej to ocenisz;
  10. dziewczyny tylko sie cieplo ubierzcie, jakies narciarki na spodnie najlepiej bo zamarzniecie tam... tak bez ruchu siedziec, a ma byc bardzo zimno; szlag, ze sie na takie zadupie przeprowadzilam..., to znaczy w sumie dobrze, ale pomoc wam nie moge bo daleko strasznie mam...
  11. "moje" firmowe dzikusy tez byly po kilka dni w lecznicy po zabiegu; kastracje talonowe rzadza sie swoimi prawami - wiadomo, ze to zwierzeta w wiekszosci bezdomne, wiec nie mozna ich tak po prostu wypuscic zaraz po...
  12. a moze jakiegos gerberka by zjadla? :roll:
  13. jeszcze co do starylkowej skarbonki to mam dobre wiesci - wpisali nas na liste :)
  14. [quote name='kaja555']niestety akcja z jamniczkiem odwołana, bo nie toleruje samców :([/QUOTE] szkoda... a co do lenki, to te drzwi tez nie moga byc za lekkie, bo trzeba, zeby sie szybko zamknely...
  15. [quote name='Kana']Pamietaj tylko że jak jasiek przestanie dzialać a niunka się obudzi w pelni to się w koncu zainteresuje szwami :)[/QUOTE] a za pare dni jak sie zacznie goic i swedziec to juz na bank bedzie podgryzanie zabkami ;)
  16. tak to za stresnal ;) a co do sterylki aborcyjnej to to ma znaczenie jeszcze w tym sensie, ze ja finansuje skarbonka bez kolejki jak pilna sprawe
  17. i co? i co? moim zdaniem powinni uwzglednic bo sie przeciez soema nie rozlicza z vatu, tylko po prostu jej potrzebny dowod wydania pieniedzy ;)
  18. no to trudno - przeciez uzbieramy na ten zabieg - bedzie dobrze ;)
  19. [quote name='asiaf1']potwierdzam wpłatę 50 pln na moje konto na Hugo. Dziękuję bardzo :-)[/QUOTE] bardzo dziekuje, czyli sprawe bazarku uwazam za zamknieta; jesli ktos bedzie mial jakies pytania czy uwagi to bardzo prosze na pw - dziekiuje i pozdrawiam
  20. no to wielkie szczescie, bo zazwyczaj roznica w cenie jest spora... jak juz sie dogadasz z wetem to po prostu daj znac (cena, termin itd) - wtedy sie bede dobijac o refundacje; tylko pamietaj, ze niezbedna bedzie faktura... wkleje moze z watku sterylizacyjnego: [SIZE=5][COLOR=Blue][B]Procedura sterylkowo - fakturowa[/B][/COLOR][/SIZE][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/diablotin.gif[/IMG] - jeśli są pieniądze, nie obowiązuje kolejka - ciachacie sunie - jeśli wet zgodzi się czekać na przelew, wystawiacie fakturę na Stowarzyszenie Sandomierskie (dane wyżej) i podajecie konto lecznicy, fakturę ślecie do mnie - jeśli wet chce gotówkę, zakładacie pieniądze, to wysyłając do mnie (adres niżej) oryginał faktury dołączacie kartkę z numerem konta tej osoby, która wyłożyła pieniądze - jeśli refundacja jest 75% to zaraz po otrzymaniu zwrotu na konto za zabieg, Wy odsyłacie te 25% na konto SSPZ [SIZE=4] [/SIZE] [COLOR=DarkGreen][SIZE=4][B]Zgłaszający sukę muszą podać koszt i miejsce zabiegu, oraz wstawić link do wątku. Faktura musi być wystawiona na Stowarzyszenie. Przesłana ma być wraz z kartką z numerem konta na mój adres: [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=DarkGreen][SIZE=4]Karina Gajek[/SIZE][/COLOR] [COLOR=DarkGreen][SIZE=4]ul. Gołębicka 47[/SIZE][/COLOR] [COLOR=DarkGreen][SIZE=4]27-600 Sandomierz[/SIZE][/COLOR]
  21. [quote name='kaskadaffik']Podczytuję cały czas, bo nic tu pomóc nijak ...[/QUOTE] jak to nijak? ploty rozpuszczaj! ;)
  22. prostuje sie? co u was slychac?
  23. kurcze, to szkoda, bo sie sprawa odwlecze... potem swieta, sylwester, nowy rok... naprawde nikt nie da rady pojechac z mala? :roll:
×
×
  • Create New...