-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Jest w aptece ludzkiej,, tylko na receptę. Mówię Ci, kup to Theracalcium - kosztuje ok. 18 złotych, ja właśnie mam sukę po porodzie (16 dni po) i świetnie na tym sobie radzi.
-
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Enia, a może Ty masz cyfrówkę? Chodzi o to, że obiecałam, że wyślę więcej zdjęć Łapka do Niemand89, ale mogę dopiero w piątek. Może udałoby się wcześniej... Jeśli chodzi o kocyk, to z tego co wiem Łapek załatwia się pod siebie, zresztą ja nic takiego w domu nie mam i niestety nie kupię z powodu pustej kiesy... -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Łapeńku, ciotki odwiedzą Cię w piątek koło 15. Czekaj na nas maleńki. UWAGA! Trudna sytuacja w Psim Losie! Czy ktośmoże wziąć na tymczas którąś z tamtejszych bid? Nie ma miejsca dla nowych psów!!! -
Zółty labkowy...na leczeniu..A CO PO TYM..?? WRÓCI DO SCHRONU;(?
Neris replied to Ewlee's topic in Już w nowym domu
Kciuki załatwione -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Transport zawsze da się zorganizować. Również więcej zdjęć pieska możemy Wam przesłać na maila. Będziecie mogli wyrobić sobie opinie o jego wielkości. Jest jeszcze chwila - Łapek pobędzie parę dni w Psim Losie, proponuję poświęcić ten czas na dyskusje w rodzinie. Całą tę akcję zaczęliśmy mając nadzieję, że znajdzie kochający, bezpieczny dom. Wierzę, że się to uda. Mnie też Łapek zapadł w serce. Myślę, że nie będzie trudno go pokochać... -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam wczoraj na pw z Niemand89. Na początku ustaliliśmy, że poczekamy aż pies będzie u mnie, ale widzę że sytuacja może się rozwiązać szybciej. Łapku, nie chcę zapeszać, ale... -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Buuu, nie pokazali naszej gwiazdy... Czaruś był tylko. Ale pięknie w tym wózeczku maszeruje! -
Prześliczna Gabi (z Łodzi) niestety odeszła.. (*)
Neris replied to bonika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kochana, tak bym chciała żebyś znalazła domek... -
Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!
Neris replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochana Isiunia "zadokumentowana"... Pięknie, pięknie! A daje się grzecznie czesać? -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Nie, no ciotka Neris zagląda, tylko zapomniała napisać! -
Lisek bezdomny od 20 lat - Odszedl za Tęczowy Most <">
Neris replied to azzie5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Lisku, pamietamy Cię. Śpij dobrze. -
Nie, no oczywiście - muchy, komary, ćmy (cudowna rozrywka), osy, SZERSZENIE (:crazyeye: )...
-
[quote name='Gonia']Hahahaaaaaaaa,ulubiona pozycja jamników"do góry kołami":loveu: Neris napisz jak się nazywa ta słodycz?[/quote] Słodycz ha ha ha... ryje dziury w ogrodzie i na łące nad Narwią, boję się że ktoś w to kiedyś wpadnie, ale co, nie będę zakopywać, musiałabym z łopatą jak wiatrak za nią biegać... Łapie myszy, obgryza im głowy i przynosi resztę... Połyka w całości jaszczurki (no, po ostatniej awanturze chyba tego więcej nie zrobi) Huśta się na ogrodowej huśtawce wydając z siebie przeraźliwe skowyty (jak nie lubi, to po co tam włazi???) To cała ona - jedyna w naszym domu długowłosa A GDYBY TAK INKA Catonium
-
Serdeczne gratulacje i szczere wyrazy podziwu dla Zinki, bo moje cuda to ostatnio tylko... [IMG]http://images3.fotosik.pl/134/5736d5681bbe65b7med.jpg[/IMG]
-
Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!
Neris replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ależ ona ma piękne spojrzenie! Odmieniliście ją... A może odnaleźliście w niej prawdziwą Isię... -
Qrcze, pospieszyłam się z odpowiedzią... to może rzeczywiście jakieś certyfikaty, dyplomy, etc., i dodać w opcji "koszty transportu" tyle, ile kosztuje znaczek? Zobowiązałam się, że wystawię te aukcję z mojego konta i szkoda byłoby, żeby ją za chwilę zdjęli... Może rzeczywiście rozwiązać to tak, jak tu: http://www.allegro.pl/item119893271_podaje_lape_charytatywna_serce_dla_psa.html Co myślicie?
-
[quote name='Neris']znalazłam na Allegro coś takiego - [SIZE=+2]ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM REGULAMINEM ALLEGRO.PL INFORMUJĘ, ŻE PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST POTWIERDZENIE (CERTYFIKAT) PRZEKAZANIA WYGRANEJ NA AUKCJI KWOTY, Z PRZEZNACZENIEM NA POMOC DLA SCHRONISKA W GDAŃSKU Może jakoś przeróbmy i zaproponujmy coś podobnego? Mam już tekst, mogłabym wstawić aukcję już jutro, tylko musiałabym wiedzieć, co możemy zaoferować. Niestety, na Allegro rzeczywiście nie wolno prowadzić zbiórek. Musi być coś za coś, lepiej nie ryzykować. A może rzeczywiście zaproponować wirtualny album zdjęciowy Rity? Jakoś tak ładnie opracowany? Kto potrafi to zrobić? Bo wstawić można już, a czasu będzie pewnie z 2-3 dni...