-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Prześliczna Gabi (z Łodzi) niestety odeszła.. (*)
Neris replied to bonika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Będzie miała siłę z Twojej miłości. Uda się. Musi. -
Gruba to jest moja Zula. Pomimo odchudzania. Jak biegnie z górki to jej sadło na grzbiecie faluje. A Pynia, no cóż, taka lekko puszysta! Od dużej ilości futra oczywiście.
-
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Pięknie na tych zdjęciach widać, że wróciła mu radość życia. Jakie to szczęście że Was spotkał... I jaki jest piękny! -
Prześliczna Gabi (z Łodzi) niestety odeszła.. (*)
Neris replied to bonika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Boże, proszę żeby jej się udało... Tyle nieszczęść w tym tygodniu. -
Prześliczna Gabi (z Łodzi) niestety odeszła.. (*)
Neris replied to bonika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Karola, kochana, trzymaj się dla niej. To jest tak niesprawiedliwe że chce się wrzeszczeć... Boże, co oni jej tam zrobili? -
Zółty labkowy...na leczeniu..A CO PO TYM..?? WRÓCI DO SCHRONU;(?
Neris replied to Ewlee's topic in Już w nowym domu
Trzy tygodnie od 25 sierpnia to będziew przyszły piątek! Czyżby wtedy miał jechać do domku? -
Romus za TM (*) zabity przez samochod,Jula też za TM [*]
Neris replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeju, jakie to baryłki są! Grubasy niemożebne. -
Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!
Neris replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To my się też przyznamy. Przed położeniem się spać wydobywam z mojego łóżka: ze dwie piłeczki, mocno naruszonego misia, pudełeczko po jogurciku, po wiejskim serku czy śmietance, dokładnie oblizane papierki po dobrociach różnych, a czasami to i łyżka się znajdzie... -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Nieeee, no Łapku, bez warczenia poproszę! Może on sobie ustawia hierarchię po prostu? Powinno być OK po kilku dniach. -
Prześliczna Gabi (z Łodzi) niestety odeszła.. (*)
Neris replied to bonika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szczególnie zwierzeta. Żeby nikt nie próbował mataczyć. Słuchajcie, Tiger organizowała coś w Lublinie, tam się kiepsko działo. Pogadam z nią, podpytam. -
Prześliczna Gabi (z Łodzi) niestety odeszła.. (*)
Neris replied to bonika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cały weekend baliśmy sie tu wszyscy o Gabi i resztę psów w tym pawilonie. Kurcze, jak to możliwe żeby ktoś postąpił aż tak bezmyślnie i bezdusznie. Trzeba tym zainteresować jakieś media. Nie może być tak, że psy które nie mają się gdzie podziać traktowane są w ten sposób. -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Neris replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Jeszcze tam nic nie pisałam, bo to dopiero wczoraj... muszę się jakoś trzymać, a jak zacznę o nim myśleć to nie mogę się opanować... uwierzyć, że to się stało, i to tak nagle, jednodniowa choroba i już go nie ma... -
Prześliczna Gabi (z Łodzi) niestety odeszła.. (*)
Neris replied to bonika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czyli co, jednak ta piep.... dezynfekcja? A ile tam jeszcze psów było? Boże, przecież to jest jakiś horror! -
Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!
Neris replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A z czym my tam w tej budce śpimy? Pani i Pana nie ma, to się maskotką pocieszamy... -
Prześliczna Gabi (z Łodzi) niestety odeszła.. (*)
Neris replied to bonika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Boże, nie, MUSI być dobrze, MUSI! -
STARUSZKA SONIA. Znalazła, znalazła znalazła swój DOM!!!!!
Neris replied to anielica's topic in Już w nowym domu
ZuziaM mówiła, że stawia dwa dodatkowe kojce. Może wzięłaby Sonię?