-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
znalazłam na Allegro coś takiego - [SIZE=+2]ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM REGULAMINEM ALLEGRO.PL INFORMUJĘ, ŻE PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST POTWIERDZENIE (CERTYFIKAT) PRZEKAZANIA WYGRANEJ NA AUKCJI KWOTY, Z PRZEZNACZENIEM NA POMOC DLA SCHRONISKA W GDAŃSKU Może jakoś przeróbmy i zaproponujmy coś podobnego? Mam już tekst, mogłabym wstawić aukcję już jutro, tylko musiałabym wiedzieć, co możemy zaoferować.
-
Teraz mu żadna bezdomność nie grozi. On da każdemu, kto go zaadoptuje, tyle radości, że do końca życia nie da się jej zużyć! Bo to pies, który: nie jest natrętny, a jednak okazuje uczucia, nie jest agresywny, a jednak nie pozwala sobie wchodzić na głowę innym psom je wszystko co mu się da (u nas gotowane mięsko z ryżem) pięknie chodzi na smyczy i JAK WYGLĄDA! :lol:
-
Bo Misio był W TRAKCIE przemieszczania się w kierunku ciotki, co nie? Dzisiaj prezentował się cioci Maupie w całej okazałości i niech ona zaświadczy, jakie to piękne Misiątko jest! I mądre jakie... Jak nie wiem, gdzie jest (a lubi się na przykład pod półkę na książki wcisnąć, bo tam chłodniej), mówię "A gdzie jest Misio? Gdzie?" i za chwilę słychać cichutkie tup, tup... i pojawia się nasze słonko w całej okazałości... i tu też ciotka Maupa może zaświadczyć!
-
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Neris replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Nela BARDZO, ale to BARDZO przypomina charta! -
Kudłata mordka zwana Cyganem.zjadl nie-kudłate drzwi
Neris replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Czekamy na zdjątka, czekamy... -
Zółty labkowy...na leczeniu..A CO PO TYM..?? WRÓCI DO SCHRONU;(?
Neris replied to Ewlee's topic in Już w nowym domu
Do góry pięknoto. -
Taaaa, dał, akurat! Wyrywa rączkę i TAK PATRZY... Ale jutro koniec tego dobrego, obiecałam sobie że będę twarda. Na razie mu odpuściłam, bo przecież łapka po-szerszeniowa go trochę jeszcze pobolewa. Taka brzydka ranka się zrobiła że musimy czyścić codziennie i smarować. Na szczęście maleńka ta ranka, ale jednak.
-
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Ja już mówiłam, że mam na Łapka 148 złotych (na razie). Można wziąć z tych pieniędzy, trzeba będzie po prostu potem dozbierać na opiekę medyczną. -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Boże, trzeba go stamtąd zabrać bo mu wszystko poobcinają! Ani kawałka ogona nie ma? A taki był ładny, puszysty... -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Czy już coś wiadomo? -
A ja kurczaki czekam trzeci rok...