-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Wandul, nie ma żadnego albo! -
Peggy Sue (teraz Kiwi) - nasza mała miss jest już w nowym domu!;-)
Neris replied to Amanita's topic in Już w nowym domu
A czy ciotki zauwazyły, że mała jest chętna do pomocy i ma zapędy ogrodnicze? Zupełnie jak moje jamniki! -
Są jamniki latające... Ale są i do-wodne! [url]http://img155.imageshack.us/img155/1656/hopsawp5.jpg[/url] [url]http://img85.imageshack.us/img85/1094/hopsa1dp6.jpg[/url]
-
Lisek bezdomny od 20 lat - Odszedl za Tęczowy Most <">
Neris replied to azzie5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zosiu, dziekuję CI że dałaś mu tyle miłości, troski, opieki... i pod koniec zrozumienia. Lisku, mam nadzieję że mój Miś już Cie powitał... -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Neris replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Jeju, to mój pięćdziesięciokilogramowy berneńczyk kosztował mnie 6 złotych za dobę! Przykro mi strasznie, ale finansowo nie pomogę. Jestem bez pracy od dwóch tygodni. -
Lisek bezdomny od 20 lat - Odszedl za Tęczowy Most <">
Neris replied to azzie5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciągle czekam na Cud... Ale jeśli nie będzie on dany, wierzę że Lisek czuje otaczającą go miłość, i że nie cierpi... Zosiu, chciałabym CI pomóc i przykro mi, że nie jest to możliwe. -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Neris replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Zaproponowałam tymczas małej Sarze, w tej chwili ktoś z Allegro się nią zainteresował. Mam wielka nadzieję, że znajdzie ukochany dom, wtedy mogłabym wziąć tę suczkę na tymczas. Ale będę potrzebowała niewielkiej finansowej pomocy w utrzymaniu (finansowo stoję nie najlepiej, także mogę zaoferować jedynie miejsce i opiekę). Podkreślam - o ile Sara pójdzie do stałego domku. -
Peggy Sue (teraz Kiwi) - nasza mała miss jest już w nowym domu!;-)
Neris replied to Amanita's topic in Już w nowym domu
Witamy w gronie dogomaniaków! No i oczywiście mamy nadzieję na relację z aklimatyzacji maleńkiej w nowym domu. Takiej pięknoty ze świecą szukać, to prawda... -
Lisek bezdomny od 20 lat - Odszedl za Tęczowy Most <">
Neris replied to azzie5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nawet jeśli odchodzi, to kochany... Trzymam kciuki, może jednak cuda się zdarzają... -
Nie, Łapka jeszcze nie ma i pewnie nie będzie przed weekendem, zresztą nie wiadomo dokładnie jak się będzie czuł po operacji, więc nie ma ustaleń stuprocentowych. Nie mogę pomóc w sprawie dużych albo agresywnych psów, ale mała Sara będzie u mnie bezpieczna. Specjalnie dla Łapka i dla niej przegrodziłam podwórko, żeby był mały dodatkowy wybieg "na wszelki wypadek.
-
Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!
Neris replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Myślę, że Zosia - Isia wie, ile osób jej kibicuje... Powodzenia, Księżniczko! -
Peggy Sue (teraz Kiwi) - nasza mała miss jest już w nowym domu!;-)
Neris replied to Amanita's topic in Już w nowym domu
Halo, Ziemia do Peggy Sue! Poproś, niech Cię dopuszczą do komputera, to nam opowiesz co się dzieje i jak sie miewasz. -
Peggy Sue (teraz Kiwi) - nasza mała miss jest już w nowym domu!;-)
Neris replied to Amanita's topic in Już w nowym domu
Czekamy na wieści! -
Misio dzisiaj uznał, że na siedzeniu kanapy wylegują się Burki, a on, jako arystokracja najczystszej wody, stoi zdecydowanie wyżej. No i leży sobie książę na oparciu, patrzy na wszystkich z góry, i widać że jest siebie baaaardzo zadowolony... No i po raz pierwszy nastąpiło słynne "iskanie cioci Zuli". Miałam pewne obawy i czujnie byłam obok, ale Mis poddał się operacji spokojnie. Chyba był zdziwiony. Zulka przeciągnęła nosem za jego uszami, potem po grzbiecie z włosem i dokładnie pod włos, sprawdziła kryzę, nogi, brzusio, dokładnie obwą****ąc. To się nazywa "kontrola antykleszczowa" u nas w domu. Miś po tej operacji był tak skołtuniony, że trzeba go było doprowadzić do ładu szczotką, przecież bycie arystokratą zobowiązuje...