Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Wspaniałe wieści, psim panienkom życzymy już tylko wspaniałych chwil w życiu i oczywiście czekamy na relacje!!!
  2. To postaram się o jakieś aukcje dla Kamyczka i trzymamy kciuki i łapki za zdrowie psiaka!!!
  3. Wkleiłam Twiścika do szukających onka lub onkopodobnego z Zbrza, może się spodoba. Te ostatnie zdjęcia są rewelacyjne!!!
  4. Nie znam się na takich urazach, ale może konsultacja u innego weta konieczna!!!!????
  5. Czekamy na wieści o koleżankach Jetusiowych, że już mają super domki. Cieszymy się razem z nimi!!!
  6. Tak napisała mi, że już je ma!!!!
  7. agusiazet

    Anglia

    To do wakacji nie mam szans zdąrzyć, mój Sony zostanie w Polsce. I tu problem, nie mam go z kim zostawić. Kto zna naprawdę dobre hoteliki, które są sprawdzone i zaufane. Mój pies jest średni, raczej nietowarzyski do psich panów, panie lubi, je specjalisyyczną karmę i lubi spacery. Jest wypieszczonym domowym pupilem i nigdy bez nas nie zostawał. Warczy na nowopoznanych ludzi. Jest zadrowy, ma komplet aktualnych szczepień. Ktoś coś pomoże? Plisss!!!!
  8. Pisz, pisz, oby same dobre wieści!!!:cool3:
  9. Aniu, możesz powiększyć fotki i wysłać je constancji do zrobienia banerka!!!???
  10. agusiazet

    Anglia

    Ja lubię czytać i to bardzo , nawet jestem bibliotekarzem, ale tu potrzebuje info w jednym miejscu, plis!!!:cool3:
  11. agusiazet

    Anglia

    Chcę na wakacje wyjechać do Anglii. Czy to prawda, że są straszne problemy z wiezieniem tam psa? A co bedzie jak bedę chciała tam zostać, mój mąż tam pracuje? Niech ktoś mi napisze, bo nie chcę przegladać całego wątku!!!
  12. Dostałam jej zdjęcia, dzisiaj wystawię na 4 łapy, tam sporo ludzi zagląda!!!
  13. Kropcia, farciara z Ciebie niesamowita!:evil_lol:
  14. Znaczy się, że karma przyjedzie do Mielca? A post durny jak nie wiem co!!! Im więcej psów tym więcej pomocy trzeba, a nie odwrotnie!!!
  15. Piękny szczeniak, czy te oczka były jakoś konsultowane z wetem? Może trzeba mu skarpetę na AFN-ie? Szkoda byłoby zmarnować takiego pięknego psiaka!!!
  16. Aniu, widziałam w rozliczeniu, że Rudi ma 50 zł w skarpecie. Ja wiem, że z każdym dniem dług rośnie o 12, ale pod koniec miesiąca powpłacam to, co uzbieram na bazarku, będzie ok 100 zł i już myslę nad następnymi aukcjami. Czy Rudi szuka jakoś domu, jest gdzieś ogłoszony i co z jego tasiemcem?
  17. Oj, coś czuję,że Gemowej rodzinie ciężko będzie się z Nalą rozstać!!!:diabloti:
  18. Jetusia się ciotkom przypomina!!!
  19. Mam rozumieć, że Kropcia jedzie razem z Bianką? Hurra, ale maja farta te psie panienki!!!
  20. Aniu, czy mogłabyś zaszczepić małą na choroby zakaźne, a my Ci zwrócimy te pieniążki na Twoje konto!!! Jest taka możliwość? Szkoda byłoby tej małej!!! Wyślijcie mi jej zdjęcia na [email][email protected][/email] to ją wystawię na Allegro i 4 Łapy. Może jej się poszczęści!!! Mój mąż nie zgodził się, żebym ją wzięła na tymczas, przepraszam za rozbudzenie nadziei!!!
  21. Czarusia na dzień dobry na pierwszą stronkę!!!
  22. Kropciu, szoruj na pierwszą stronę!!!
  23. Czyli Czarusia już na Allegro, brawo. jeśli podeślesz mi tekst i zdjęcia to wystawię na cztery łapy!!!
×
×
  • Create New...