Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Popieram w całej rozciągłości!
  2. Pierwsza strona na dobranoc!
  3. Martuś, a macie jakieś specjalne życzenia, gdzie sunia ma być wystawiona, bo mogę ją wystawić na te fora, co podała Cathedral przy Jetce. Tylko prześlij mi zdjęcia na maila, bo te wydają mi się troszkę za małe. Oraz napisz coś o jej charakterze , wielkości, wieku, bo nie czytałam całego wątku!!! Będę miała ferie, więc mogę troszkę pobuszować z wklejaniem info o tej Kropce.
  4. Domek z ogródkiem i ciepłą budą pilnie potrzebny dla nadzwyczaj pięknej psiej panny!!!
  5. Zagłosowałam!!!
  6. Napisałam do Cathedral, może się zgodzi u uprosi męża!!!
  7. Nie jedziemy, przekładamy na późmiej w okolice świąt wielkanocnych!
  8. E, tam. Ja do niej napiszę, spokojnie może odmówić, a to ważna sprawa!!!
  9. Zgadza się, to moja najmłodsza pociecha Ala. Ale musisz przyznać, że obie panny są urocze!!!
  10. Tylko jak to wszystko zorganizować!!!??? ktoś ma dobry pomysł?
  11. Szwy wyjęte! Mamy się dobrze, w piatek po szesnastej idziemy Jetkę zaczipować i wyrobić paszport.
  12. Zdecydowanie, wszystko jest już ok.
  13. Dzień dobry my już nie śpimy, a Wy?
  14. Na dobranoc Bianka na pierwszą stronę!!! Martuś a ty może zmień tytuł wątku, że szukamy transportu może, albo skontaktuj się z Cathedral!!!
  15. Niesamowita piękność!!! Wklej ją w dam dom były ze dwa ogłoszenia o poszukiwaniu dużych suczek jedno z podkarpacia, a drugie - nie pamiętam. Warto spróbować!!!
  16. czy Maksiu już zdrowy i jak tam radzi sobie Pani Irenka?
  17. I niech ktoś mi powie, że psiaki nie mają rozumu. Figunia aż za dużo ma, bo jeszcze nie wie co dla niej dobre. Karola, uda się, trzymamy kciuki i łapki!!!
  18. Jetusia ma się dobrze i będzie już tylko lepiej!!!
  19. Jeśli o mnie chodzi ogłoszenie jest ok, chwyta za serce, ale nie jest natarczywe, daje wybór!!! Tak trzymać!!!
  20. Żono, nie bądź taka, masz takich super chłopaków, że aż Ci zazdroszczę!!!
  21. Oj, Jetka będzie tęsknić, będzie - tak się przywiązała, jest taka wierna, zawsze stara się być w pobliżu, żeby czuć bliskość człowieka i załapać się na głaski! A jak już pięknie wraca na wołanie! A co ze mną, chyba zapłaczę się z tęsknoty za tą małą. Ci jej nowi Państwo to prawdziwi szczęściarze - nawet jeszcze nie wiedzą jaka super panna im się trafi: mądra, wierna, kochana i zdolna - sam ideał psich cnót, tylko kochać!!!:loveu:
  22. Supergoga to super, że pokażecie tej małej, jacy powinni być ludzie. Nic lepszego nie mogło jej spotkać, na tym etapie życia. Jeśli transport może być kawałkami, to oferuję tymczas w Mielcu, byle na krótko, bo z trzema to mnie wyeksmitują z bloku moje własne starsze córki. Chociaż do Poznania to niespecjalnie po drodze, ale od czegoś można zacząć. Może wpisaćby Bianeczkę do tego wątku o transporcie, może trafiłaby się jakaś okazja, jeśli tylko supergoga napisze jakie terminy wchodzą w rachubę!
  23. Dorzucę jeszcze wczorajsze fotki Jetki i rodzinki: Żebraczy atak psów na Marty kromkę: [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/1741/im006479or9.jpg[/IMG] Nie ma jak w pańskiej pościeli: [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/7601/im006481pv8.jpg[/IMG] Jak my się kochamy: [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/6242/im006482oq1.jpg[/IMG] Na tym ostatnim zdjeciu widać Jetki cycory, ale dzisiaj sporo mniejsze!
  24. Faktycznie wielki przystojniak z niego! Myslę, że znajdzie super dom!! Czeko życzę i za co trzymam kciuki i łapki mojego zwierzyńca!!!
  25. Lajzuniu, chyba Mariolka zrobiła Ci te fotki? Jak tam sobie radzisz?
×
×
  • Create New...