Nie mam Internetu w domu, więc nie wiem, czy uda mi się wystawić Kropkę na strony i nie wiem dlaczego nie mam i jak długo nie bedę mieć. Przepraszam. W pracy mam, ale nie mam zdjęć Kropki, a poza tym nie bardzo chcę tak oficjalnie. A potem mam ferie, hura!!! Jak będę miała Internet w domu na pewno Kropcię powystawiam!