Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Martuś, ja je obrabiam w Corelu i zmniejszam rozdzielczość, tak na oko. Jeśli chcesz mogę Ci je tak porobić, mam teraz czas, bo są ferie!!!
  2. Same dobre wiadomości. A Bianka troszkę odżyła bez bandy psów na około w dużym boksie. Supergoga Ty naprawdę jesteś super!!!!
  3. Już mam Internet, od jutra wystawiam Kropeczkę, postaram się wklejać linki, gdzie ją wystawiłam!
  4. jestem z Was dumna dziewczyny!!!
  5. I na pewno się osmieli!!
  6. Magda, czy możesz zmienic tytuł?
  7. Nie mam Internetu, będę mieć ferie, więc nie wiem, kiedy się odezwę!!
  8. Nie mam Internetu w domu, więc nie wiem, czy uda mi się wystawić Kropkę na strony i nie wiem dlaczego nie mam i jak długo nie bedę mieć. Przepraszam. W pracy mam, ale nie mam zdjęć Kropki, a poza tym nie bardzo chcę tak oficjalnie. A potem mam ferie, hura!!! Jak będę miała Internet w domu na pewno Kropcię powystawiam!
  9. Tak, dane ich mam, chyba je bedzie trzeba podać przy wyrabianiu paszportu!
  10. Marta, Romek napiszcie coś konkretnego o suni, bo zbliża się weekend i będę miała czas Kropkę powystawiać!!!
  11. A oto najnowsze fotki; Śpię pod komputerem, żeby mi się Pani nie zdematerializaowała: [IMG]http://img363.imageshack.us/img363/4039/im006486ht8.jpg[/IMG] Spod fotela wygląda "Fela": [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/3112/im006487kv3.jpg[/IMG]
  12. jak to dobrze czytać, że wszystko idzie ku lepszemu!!! Tylko ten transport!!!
  13. Aukcja dla Zuzanki wystawiona, może uda się kogoś namówić na kupno: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=42376[/URL]
  14. I wszystko zmierza do szczęsliwego końca! Może Nala zostanie u Ciebie?
  15. Pewnie, jeśli mówią po polsku, bo ja po niemiecku ani w ząb!!!
  16. I jak tam długi? Jedną aukcję dla Rudiego wystawiłam. Mam rzeczy na następną, tylko z czasem gorzej, ale bedzie na pewno!!!
  17. Pajuniu, ja ją czipuję i wyrabiam paszport, mam nadzieję, że się przyda!!!
  18. Super, a jak to się stało?
  19. I już po pracy i zaraz znowu spacerek!!!
  20. Sunia bedzie pięknym psem jak ośmieli się podnieść ogonek do góry!!!
  21. Szkoda, mówi się trudno, ale to jest całkowicie realne, tylko długotrwałe. Może transport na raty faktycznie prędzej się uda!
  22. Rubi ma 4 obserwatorów na Allegro, ale niestety nikt nie licytuje, ani się nawet nie zapyta!
  23. Fajna ta Lajzunia, czemu nikt jej nie chce? Nie rozumiem!
  24. A my jeszcze spacerek dłuższy i dopiero do pracy!!!
×
×
  • Create New...