-
Posts
30680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agusiazet
-
Sunia podobna do dalmatyńczyka zostaje na stale w domu tymczasowym!
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Czytałam i czytam systematycznie, tego nie można zrozumieć, bo to kretyństwo, do niczego nie prowadzi!!! -
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
agusiazet replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jeszcze dołożę zdjęcia: [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/8559/kole380ankajetkive6.jpg[/IMG] [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/7982/kole380ankajetki2mo3.jpg[/IMG] Martuś, a co wiesz o tych maliznach? [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/7906/kole380ankajetki3me6.jpg[/IMG] Były na zbiorczej fotce od Ciebie i sa słodkie, podobaja mi się, może, po przekonaniu rodzinki, wzięłabym którąś na tmczas, jak Jetka wyjedzie!! -
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
agusiazet replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Pewnie, że szkoda, trzeba szukać super domku!!! I imie dla tej psiej panienki!!! -
Sunia podobna do dalmatyńczyka zostaje na stale w domu tymczasowym!
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Stały domek dla Kropci potrzebny!!! -
Czarusia-z DT u Dagi 27 wprost do wspaniałego domku!!!!
agusiazet replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Ponoć Edna nie ma jednak nosówki! Czarusia na pierwszą!!! -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
To lekarstw Czarna Anda chyba nie musi wysyłać, czy wie o tym? -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Więc dowiedz się, czy można ją wziąć ze schronu, bo jest chętny domek i to jak najszybciej!!! Możesz? -
Mnie też podaj numer konta na priva, na pewno coś przeleję, bo wiem, że warto wspierać taką zaradną Supergogę!!!
-
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Muszę wyjść, ale pilnie czekam na info, co jest Ednie i czy może opuścic schrom? Od kogoś, kto wie o czym mówi!!! -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
A wiesz przynajmniej, co z Edną i jak się ma ten szczeniorek, bo to nas najbardziej interesuje w tym wątku, a nie jakieś wyciąganie brudów!!! -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę sprawdźcie, co tak naprawdę dolega Ednie!!!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Oczywiście, z największą chęcią i radością!!!!I Największe brawa dla TZ, może jeszcze mojemy by przegadał, że w bloku można mieć wiecej niż jednego psa!!! Bo mój twierdzi, że nie, choć u nas są jeszcze dwa - i nie idzie go przekonać. Powtarza w swoim domu (chodzi tylko o domek z ogródkiem) możesz mieć nawet trzy i trzymam go za slowo, bo ten domek staje się coraz bardziej realny!!! -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Nie rozumiem, na sto procent rozmawiałam z kierownikiem ,upewniałam się i dzwoniłam pod numer podany przez dorkę. Pytałam o szansę adopcji suczki o imieniu Edna, której dane znalazłam na Internecie. pies jest opisany jako chory i leczony. Pan Kierownik potwierdził i zaznaczył, że piesków chorych nie wydaje się poza schronisko, bo Pani wet. nie wyraża na to zgody bardzo zdecydowanie. Kto w takim razie był u Edny i widział psa dzisiaj, jest zdrowy, czy chory? Bo jeśli Gallagro ofiaruje dom, a Edna nie ma nosówki to trzeba ją wyciągać natychmiast, przecież to dla niej jedyna szansa, żeby niczego z choróbsk już nie mieć!!! To wielka szansa dla małej!!! Proszę i inni pewnie też o rzetelne informacje o małej, bo my chcemy ją ratować, a nie robić jakąś zadymę nad radomskim schronem!!! -
Kudłata mordka zwana Cyganem.zjadl nie-kudłate drzwi
agusiazet replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
a pomysł Kach się mie sprawdził? -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Aniu tygrysiczko spróbuj ją wyciągnąć!! Może ktos załatwni miejsce w całodobowej klinice w wW-wie, moze troszkę na kredyt? Proszę, aniu napisz to w tytule? ratyjmy Ednę!!! -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Ale czy nas stać na klinikę np w W-wie? I czy komuś uda się małą wyciągnąć ze schronu? -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Nie chcą jej wydać, bo schroniskowy weterynarz nie wyraża zgody, tak to przynajmniej zrozumiałam. Nawet jesli zaoferujemy leczenie w klinice całodobowej. -
Sunia podobna do dalmatyńczyka zostaje na stale w domu tymczasowym!
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Kropeczko, jesteś wspaniała i cieszymy się, że masz super charakter,: olewasz koty i jesteś przyjacielska. Goga na pewno o ciebie zadba i szukamy super domku!!! -
No tak spory problrm, jak oduczyć psa, który pewnie często bywał głodny, żeby nie polował na spacerujące mu przed nosem jedzonko!!! Może niech królik na początek pobytu Bianki siedzi w klatce, tak dla niego bezpieczniej. Bianka z czasem przyzwyczai się, że ma jedzonko i te mordercze instynkty wyhamują się!!! Mój ukochany pies, ŚP Apacz, piękny owczarek niemiecki, kochał króliki wylizywać i ganiać, ale nigdy nie zjadać, choć to ganianie i tak było męczące dla króliczków. Supergoga wierzymy mocno, że Bianka się zaaklimatyzuje w nowym domku, dogada z rezydentami, tylko czasu, na to trzeba czasu!!! trzymamy kciuki, aby wsystko było dobrze!!!
-
Supergoga, na innym watku wyczytałam, że z Bianką są problemy, proszę napisz coś więcej, martwimy się!!!:placz:
-
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
:placz::placz::placz::placz:Dzwoniłam, rozmawiałam, nie z Panią weterynarz, niestety, ale z Kierownikiem schroniska - trzeba przyznać kontaktowy człowiek. Niestety wg niego Edny nie można wydać poza schronisko, nawet na leczenie i nawet jeśli wpłacimy pieniążki na konto schroniska, to one pójdą na wszystkie psy nie na Ednę! I niestety powiedział, że Edna ma małe sznse na wyleczenie, choć będą robić wszystko, co w ich mocy!!! Boże, czemu nie szczepi się szczeniaczków w schroniskach, proszę Cię Panie Najwyższy uratuj tego szczeniaczka!!! Tylko tyle i aż tyle!!!:placz::placz::placz::placz: -
Gwiazdka została sama i nadal czeka na dom!!
agusiazet replied to truskawa144's topic in Już w nowym domu
czy psiaki są zaszczepione na zakaźne, bo wiecie, że bez tego ich los w schronie bardzo marny. Przeczytajcie wątek ednusi z mojego banerku i szczepcie szczeniaki, póki nie jest za późno!!! -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
agusiazet replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podpytaj, podpytaj, czy na Wielkanoc coś Pani Irenie przesłać, takiego świątecznego? Może coś dla Maksia? piszcie, bo ja daleko, ale chętna jestem!!!