-
Posts
30680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agusiazet
-
O kurczę, ale Marta na pewno tu jeszcze zajrzy, więc sprawę dogracie. Powodzenia!
-
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Dorka, a wiesz jaki antybiotyk? [SIZE=5]Kto pomoże Ednie, to pilne!!![/SIZE] -
Czarusia-z DT u Dagi 27 wprost do wspaniałego domku!!!!
agusiazet replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Czarusia na pewno znajdzie domek, bo jest po prostu urokliwa!!! -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][COLOR=Red]DOGOMANIACY!!! POMOCY DLA MAłEJ PSIEJ PANIENKI, KTO MAżE JEJ DAć PłATNY TYMCZAS I RATOWAć PRZED NOSóWKą!!! BęDZIEMY PłACIć PIENIążKI, MOżE ZNACIE KOGOś TAKIEGO BLISKO RADOMIA!! [SIZE=6][COLOR=Blue] POMÓŻCIE!!!![/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE] -
Rudi po wielu perypetiach nareszcie ma swój dom
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Ja poproszę Supergogę o fajny tekst na Allegro, bo ona ma w tym względzie talent i pisze strasznie chwytające za serce teksty, może tym razem się uda! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Jetusia kochana, mówi dzień dobry, choć pobudkę zrobiła mi o 6 -tej!! -
Pięknie, gratulacja dla wszystkich Zamościaków i jednej Poznanianki!!!:lol:
-
Sunia podobna do dalmatyńczyka zostaje na stale w domu tymczasowym!
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Marta, Romek, Supergoga - odwaliliście kawał bardzo dobrej roboty - jestem z Was dumna!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Może porozwieszajcie po Radomiu ogłoszenia, że szukamy platnego tymczasu dla suni, tylko jeśli ona jest chora to kto bedzie chcał się pakować w koszty? Może radio lokalne pomoże - sama nie wiem, ale nie można Edny tam zostawić!!! POMOCY DLA EDNY!!! Aniu, zmień tytuł na bardziej alarmujący!!! -
Sunia podobna do dalmatyńczyka zostaje na stale w domu tymczasowym!
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Kropciu, ale z Ciebie fajna Poznanianka!!! -
Fajnie się czyta, że sunie bezpieczne i całkiem dobrze się zachowują. Zatem wszystko już będzie dobrze!!!
-
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
A może jakś odpłatna lecznica całodobowa. Wiem od pajuni, że jeśli mała ma nosówkę to powinna dostać antybiotyk amocyklinę, camiserum (końską dawkę) ok 30 zł za 5 ml, a powinna dostać z 15 ml, witaminy z grupy Bi C oraz combiwit, wyszłoby ponad 100 zł. Tylko nie wiem, czy to camiserum codziennie. A i jeszcze glukozę w kroplówce. Koszty spore, ale małą warto ratować. Zresztą każde życie warto. I mam nadzieję ciągle, że ona nie ma nosówki!!! -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Szukajmy chociaż płatnego tymczasu!!! -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
:placz::placz::placz::placz:Przeczytałam o nosówce na wątku weterynaryjnym, jesli mała Edna ma nosówkę to marne jej szanse w schronisku. Boże kochany, niech ktoś pomoże tej suni, toż to jeszcze psie dziecko!!!:placz::placz::placz::placz: -
Straszne, moja mała schroniskowa Edna, czy ona to przeżyje? Chyba nie potrzebnie ten wątek przeczytałam!
-
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
oo mój Boże, czy psiaki schroniskowe wychodzą z nosówki? Na czym polega i jakie są Edny notowania? -
A my czekamy na wieści, na pewno będą dobre!!!:evil_lol:
-
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
agusiazet replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Aukcja dla Kamyczka za dzielność, wytrwałość i na zdrowie. Zapraszam do licytacji!!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=46001[/URL] -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
I pięknie 50 zł to całkiem ładna sumka, może z aukcji też się coś uzbiera. Są dwie, kto policytuje na nich i pomoże Ednie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=46026[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=45977[/URL] ZAPRASZAM!!!! -
Czarusia-z DT u Dagi 27 wprost do wspaniałego domku!!!!
agusiazet replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Ania, najpier na banerku Czarusi kliknij prawym, potem kopiuj obrazek. On Ci się otworzy w nowym oknie, skopiuj jego adres i wklej w podpisie jak zdjęcie . Potem zaznacz go kliknięciem i wklej link w to okienko z okularami jakby. Na końcu zatwierdż, klikając zatwierdź podpis. -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Trafiłaś w sedno, Martusiu, strasznie ożywiła go to mała. Nawet teraz przerabiają zapasy za moimi plecami, chociaż jak ma jej dosyć to tak ją wali łapą lub gryzie, że mała ucieka, gdzie pieprz rosnie. Na 2 sekundy i jest spowrotem gotowa do zabawy, straszny wariatuńcio z niej!!! -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Wystawiłam dla Edny aukcję na bazarku, może na hotelik, może na szczepienie. Proszę miłe Dogomaniaczki o zawziętą licytację. Oto ta aukcja: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=45977[/URL] -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Tak naprawdę to łóżeczko Sonego, niestety Jeta woli je od swojego, namiętnie obgryza i w ogóle przepędziła prawowitego właściciela! Choć ten ostatni wcale się tym nie przejął i wyleguje się na łóżkach, kanapach i fotelach!!!:evil_lol: -
Kudłata mordka zwana Cyganem.zjadl nie-kudłate drzwi
agusiazet replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Jedyne wyjście - ktoś musi zaoferować na tak długo dom tymczasowy dla Cygana! Tylko, czy to mozliwe?