Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Twist,jesteś piękny!!!
  2. Twiścik, może Ty w tym schronie doczekasz się, że ja dorobię się wlasnego lokum z ogrodem, to byłoby niesamowite!!!
  3. Romek, nie kracz, Edna ma szansę, tylko trzeba ją wykorzystać!!!
  4. czekamy bardzo niecierpliwie!!!
  5. Kolejna osoba z Radomia odezwała się,że chce być petsitter, ale odesłałam ją do wątku, żeby miała jasność sytuacji Edny. Jeśli zdecydowałaby się trzebaby jej płacić, wiem, że parę osób deklarowało pomoc, czy są inni chętni? To nie będą małe pieniądze, niestety!!!
  6. Domku dla Lajzuni, gdzie jesteś?
  7. A zatem, jeszcze raz na pierwszą stronkę, może Nalę wypatrzy tam fajny domek!!!
  8. Acha, to popołudniu na pewno zajrzę!
  9. Marta, Ty nie pojechałaś, czy masz takie sprzęcicho, że działa w samochodzie?
  10. A ja wyczytałam, że dopiero w poniedziałek!!!
  11. Ja już nie śpię i czekam na info!!!
  12. W schronie to Ednie raczej będzie trudno, ale dziękuję w jej imieniu i proszę o trzymanie kciuków!!!
  13. e, nie denerwuj się, tyle kciuków i łapek trzymamy, że wszystko bedzie ok.!!!
  14. Ja z dobrych źródeł wiem, że polecany jest caniseryn, dla Edny jest konieczna spora dawka!!! Gallegro, byłoby super znaleźć jej domek, tylko czy ktoś chce chorego pieska?
  15. A Ednusia chora, mam nadzieję, że to się źle nie skończy!!!
  16. Dziewczyny z Radomia jesteście w stanie to sprawdzić? Może to lecznica całodobowa i weźmie Ednę na leczenie, tylko musiałybysmy mieć kasę!!! Aniu, red, jak tam z małą?
  17. Trzymamy kciuki za ten ogonek, żeby powiewał w górze jak flaga!!!
  18. A czy to warszawski czy radomski wet? Jak znam życie to teraz Edny nie wydadzą, bo chora! A potem, jeśli w ogóle nastąpi to będzie za późno!!! Żeby to tylko było przeziębienie!!! Czy ktoś widział może małą dzisiaj?
  19. Ojej, Bianeczka to straszna chudzinka, ale na dobrym wikcie zaraz jej przybędzie! Ostatnie zdjęcie jest boskie. Obie sunie u Pani an kolankach - samo szczęście!!!
  20. To już tam pędzę!!!
  21. Jedna z tych osób się odezwała, sama nie może pomóc, ale może znajdzie kogoś!!! odesłałam ją/jego do tego wątku, mam nadzieję, że zajrzy!!!
  22. Wysłałam 4 osobom z Radomia, które oferują płatną opiekę nad zwierzętami zapytanie czy nie zajęłby się chorym szczeniaczkiem, ze strony [url]www.petsitter.pl[/url] ale marnie to widzę, bo wszyscy oferują opiekę w domu wlaściciela, ale warto spróbować!!!
  23. Jetka wyjeżdża najszybciej jak się da zorganizować transport!!
  24. Supergoga chora, a i tak pomaga suniom z Zamościa. Trochę odczekam i dopiero ją poproszę o napisanie tekstu dla Rudaska!
×
×
  • Create New...