Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Jakieś dziwne rzeczy widzę na Dogo, czy ja mam jakieś omamy, czy coś tu szwankuje!?
  2. Zaglądam, zaglądam, bo sunia bardzo mi się podoba. Jest taka kochana!!!
  3. Ja nie rozumiem, że on się nikomu nie spodobał , to przepiękny pies!!!
  4. Jetka się przypomina - już niedługo wyjeżdżam - musimy się pożegnać!!!
  5. Sumka jak malowane, muszę coś wyskrobać na aukcje!!! A jak samopoczucie psiaków?
  6. Miałam kiedyś sunię Czarkę i ta budzi we mnie miłe wspomnienia!!!
  7. Jakieś głupoty mi się pokazują, ale i tak podniosę!!!
  8. Widziałam na wątku AFN-u, że pieniążki poszły! Zatem jakie długi?
  9. Nauczy się, sunie są pojętne i mądre, a Nala jest szczeniorkiem, takie to łapią szybko!!!
  10. Karola, jak tam polowanie na Figę!!!???
  11. Druga aukcja z torebkami i plecakami na Rudiego wystawiona i nawet licytują! Aniu jak tam długi?
  12. Zero wiadomości, a przydałyby się jakieś!!!
  13. Jedną Dogomaniaczkę udało się namówić!!! Może ktoś jeszcze się skusi, jeśli nie 30 zł wędruje na konto Zuzanny, a daj Boże i więcej!!!
  14. Nie udało nam się iść do weta, bo strasznie lało, a mamy daleko, więc cała operacja paszportowo-czipowa przeniesiona na poniedziałek!
  15. Martuś, może w tytule trzeba dodać, że potrzebny transport?
  16. Może jakieś nowe zdjęcia Twiścika by się przydały!!!
  17. Ja mogę napisać tylko o tych domkach, które dla psów znajduje Pajunia. Wtedy oczywiście kontrola przedadopcyjna jest i dostajesz z niej sprawozdanie, nawet jak i po nim okaże się, że domek nie jest ok pajunia natychmiast zabiera psa do siebie, bo jest na miejscu. Romuś wejdź na wątek Jetki (Pedzelka), ona jedzie do domku w Niemczech w najbliższym czasie, kiedyś tam zaglądałeś. Zobaczysz jaka cudna z niej sunia, ciężko będzie mi się z nią rozstać, ale cóż kolejne bidki czekają na pomoc!!1
  18. Właśnie, bo to już przerabialiśmy!!!
  19. Supergoga szybki Bill z ciebie, a ja już zdążyłam się wyspać z moją Alą, siadam do kompa i co brak zadań bojowych. Powystawiam Kropcie na inne portale, które dostałam od cathedral, bedę wklejać linki. Niemcy, jeśli przez pajunię - to chyba warto!!!
  20. To pytanie do Marty, ale jak się nie odezwie, to przekopiuję z wątku Kropki, a teraz już muszę spadać, kłaść dziecię spać, bo bez mamusi nie chce!!!:shake:
  21. Boże, skąd tyle tych biedaków!!! Ludzie, jesteśmy okropni. Postaram się coś wpłacić na AFN, ale niestety symboliczna sumka. Napiszcie co z łapkami tego, co biegł i padł, bo to dla nowego właściciela bedzie cudny pies, czuję to!!!
  22. Trzymaj oba, może komuś spodoba się Kropcia, obecie koleżanka Bianki z odizolowanego boksu? Można i warto spróbować!!!
×
×
  • Create New...