Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. I czy już wróciłyście? Przeczytałam cały wątek i bardzo mocno trzymam kciuki, aby wszystko było ok. Napisz coś koniecznie i niech to bedzie dobra wiadoność!!!
  2. Musicie walczyć ze sobą i z chorobą, bo inaczej klapa. Każdy nasz przyjaciel jest tego wart. Trzymam kciuki bardzo mocno, Niestety wszyscy się starzejemy, my ludzie i nasze zwierzaki. Pozdrawiam i wierzę, że wszystko bedzie dobrze!!!
  3. Budy faktycznie super, jestem pełna podziwu!!!
  4. A o której to spotkanie i czy można tak na nie przyjść z ulicy?
  5. Przeczytałam cały wątek z zapartym tchem, może dlatego, że jestem z Mielca i jestem pełna podziwu dla tego, co robicie. Możecie napisać na czym polega wolontariat w schronisku, bo na spacer z psami nie wychodzicie, co oprócz szukania domów? Na pewno tu wrócę!!!!
  6. Nadzwyczaj piękny ten Demon jest, na pewno znajdzie wspaniałego właściciela!!!! Wierzę w to i trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!:loveu:
  7. Cześć, niedługo pierwszy postaram się coś wpłacić, ale nie będzie tego wiele, bo wypłaty mam małe - za to na pewno, zaraz odpiszę numer konta. Proszę napisać coś o suni na wózku, bo czytałam o niej na Allegro, ale w dogomani jej wątku nie znalazłam Pozdrawiam i trzymam kciuki Aga.
  8. [LEFT]Niesamowite, co miłość potrafi zrobić. Jestem zachwycona "Tą kupką nieszczęścia" - pies dostał swoją szansę, żeby innym też się tak udało. Pozdrawiam, mnóstwo głasków dla wszystkich psiaczków. [/LEFT]
  9. A w jakim wieku jest sunia? Pozrawiam aga
×
×
  • Create New...