-
Posts
30680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agusiazet
-
Różnooki Twist kiedy znajdzie dom??? - MA DOM
agusiazet replied to Patikujek's topic in Już w nowym domu
Ja sama chciałabym takiego przystojniaka, ale niestety mój Sony na 100 procent nie dogadałby się z nim, a poza tym dwa psy duże w bloku to przesada. Ale jak bedę miała dom to wspomnę o Twiściku, ale to odległa przyszłość. Więc szukaj domu różnooki!!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Myślę, że wszystko idzie ku dobremu!!! Cycki sporo zmalały, apetyt w miarę, mało pije, ale to chyba po tym leku,bo tak pisze w ulotce. Nie zainteresowany weterynarz powiedział, że szwy mają być zdjęte po 10 dniach, ten od operacji nawet nie wspomniał. Czuję, że w poniedziałek będą kłopoty, bo właśnie wtedy mija 10 dni. Pewnie powie, że nie trzeba sciągać, albo coś. Mój Sony na pewno nie miał wyjmowanych!!! -
Supergoga, byłoby super, gdybyś mogła Biankę wziąć i nauczy, że człowiek to nie potwór, a przyjaciel. Ja chętnie pomogę finansowo w transporcie, bo na razie nic więcej nie mogę. Może Cathedral z mężem pomogłaby w transporcie, albo jakoś na raty? Może ktoś ma jakiś konstruktywny pomysł z transportem?
-
Martuś, no i co z tym bajerowaniem?
-
Niestety, niestety masz rację, ale są i tacy, którzy mają sumienie. Telefon do Pani wysyłam na priva, a Ty tak Panią zabajeruj, zeby koniecznie psiaka ze schronu wzięła, nawet jeśli to nie miałaby być Bianka!
-
Rudi po wielu perypetiach nareszcie ma swój dom
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Aniu, 50 zł na hotelik Rudiego wpłacone dzisiaj, więc na koncie bedą pewnie w poniedziałek. Teraz mu jakieś aukcje wystawię, bo dług rosnie, pisz koniecznie ile wynosi, bo może ktoś pomoże jak zobaczy kwotę! -
Ja też dorzuciłam 50 zł dla suni, dzisiaj wpłacone, pewnie będą w poniedziałek. Karola, co ze sterylką i w ogóle z sunią?
-
Kudłata mordka zwana Cyganem.zjadl nie-kudłate drzwi
agusiazet replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
pieniążki na hotelik dla Cygana przekane!!! Piesku trzymamy kciuki i łapki, żeby Twój Pan wrócił!!! -
Różnooki Twist kiedy znajdzie dom??? - MA DOM
agusiazet replied to Patikujek's topic in Już w nowym domu
Nie rozumiem taki piękny pies i ciągle bez domu! Niepojęte!!!! -
Taki psiak powinien poruszać ludzkie sumienia, bo to wszystko nasza wina i to my musimy pomagać, i próbować zaradzić. Wyślę jeszcze Biankę Państwu z Krakowa, ale ona raczej nie spełnia ich wymagań, ale może akurat!
-
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj już jest dużo lepiej z cyckami i z humorkiem Jetki, właśnie żebrze, żebym jej dała ciastko. Byliśmy na spacerku i sunia się wyszalała, ma energii za 10 psów. Teraz grzecznie pilnuje mnie, leżąc pod komputerem, brzuszek umyty po leśnych harcach! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Na zanik laktację mam dawać 7 ml przez tydzień, dwie buły już zmniejszyły się, dwie są spore. Jetka mało je i mało pije, za to na spacerach szaleje. Więc mysśę, ze Galastop działa i już niedługo wszystko bedzie ok. Umówiłam się już na czipowanie i wyrobienie paszportu dla Jetki, więc wszystko chyba ma się ku dobremu. Najważniejsze, aby była zdrowa, a wszystko się wyklaruje!!! -
E tam, przestraszyła, przecież ten psiak porusza sumienia, a nie przeraża! Marta, zadzwonisz do niej?
-
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Ma się jako tako, cycki jak balony i strasznie zrobiła się apatyczna, tylko się wyleguje. Chyba trafiłam na niezbyt fajnego weta, ale teraz już nie zmienię. Ale moja noga z Sonym już więcej u nie go nie stanie, jest jakis taki niekompetentny! -
A Pani z Zamościa się nie skontaktowała?
-
Martuś numer Twojej komórki wysłany do Pani, mam nadzieję, że Pani się odezwie. Jeśli nie podam Ci numer komórki z której Pani dzwoniła, można spróbowac kontaktu i trzymac rękę na pulsie!
-
Nie jest, miałam ją wstawić na weekendzie. Tymczas blisko będzie bardzo truno znaleźć!!! Niestety!
-
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Miałam na myśli, że weterynarz od operacji mi nie powiedział i ja błędnie założyłam, że to są szwy rozpuszczalne! -
Zuzanka emerytka w nowym domku już na zawsze :))))
agusiazet replied to ewape's topic in Już w nowym domu
Faktycznie ewape, tam jest strasznie! Część aukcji dam dla nich a część dla Zuzanki!!! Ok? -
Martuś, zadzwoniła do mnie Pani z Zamościa w sprawie adopcji Jetki, poleciłam jej tę bidulkę Biankę i obiecałam Twój numer telefonu, bo Pani chce adoptować pieska. Może akurat wybierze tę maliznę, napisz mi swój numer telefonu , bo chyba wykasowałam rozmowy o adopcji Jetki i Twojego telefonu nie mam. Myslę, że Pani chętnie z Tobą skontaktowałaby się, a Ty byś jej pomogła w wyborze pieska. Pani ma kota, więc psiak powinien koty tolerować lub ignorować. Jeśli możesz to prześlij mi numer tel. na kom. 697981300. A może się uda!!!
-
Różnooki Twist kiedy znajdzie dom??? - MA DOM
agusiazet replied to Patikujek's topic in Już w nowym domu
Aukcja na Allegro zakończyła się, chyba niestety bez rezultatu! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Nie, na 100% nie miała, to pojawiło się po sterylizacji! Mam nadzieję, że po leku wszystko wróci do normy! Czy znasz ten lek Galastop? Ja powiem szczerze, nie jestem zwolennikiem używania antybiotyków ani u ludzi, ani u zwierząt, bez konieczności, bo mają tyle skutków ubocznych. Mój pies po kastracji też nic nie brał i ma się dobrze do tej pory, a minęło już 5 lat. Mam nadzieję, że z Jetką będzie tak samo!