-
Posts
30680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agusiazet
-
Biedak:( A hotel u Was to jaka cena?
-
Misiek z pod Tesco , dwa razy stracił dom, teraz zamarza na śniegu !
agusiazet replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
I dzieci nie zmajstrował:) -
[quote name='Livka']Chcemy Misia jak najszybciej wyciągnąć ze schronu do hoteliku bo obawiamy się o jego życie - albo zagryzą go inne psy albo z łatką agresora może zostać uśpiony. Pieniążki są potrzebne na jego utrzymanie w hoteliku, ewentualnego weta i promocję. Trochę już uzbieraliśmy deklaracji, jest bazarek, ale to wciąż za mało żeby Miś mógł być bezpieczny. Proszę o 100 zł jeśli można i zobowiązuję się do wpłaty wymaganych 25 %.[/QUOTE] Ok, dziękuję za odpowiedź, jestem zatem za udzieleniem pomocy Misiowi.
-
[quote name='Livka']Witam ! Bardzo proszę o pomoc dla Misia, psiaka, który już jako szczeniaczek został uratowany od śmierci, a teraz jego ukochana Pani odeszła na zawsze :( i Misiek wylądował w schronisku. Zupełnie sobie tam nie radzi :shake: Oto jego wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242708-Misiek-w-schronisku-sobie-nie-radzi-Pomocy![/URL] Każdy grosik to szansa dla Misia ... Bardzo prosimy ![/QUOTE] A na co te pieniążki i w jakiej wysokości?
-
Misiek z pod Tesco , dwa razy stracił dom, teraz zamarza na śniegu !
agusiazet replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']Misio ma własne M1 :)[/QUOTE] Ha, ha, super, posażny kawaler:) -
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
agusiazet replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam informację od Secred Piranhy, że przelała 50 zł dla Iwy bezpośrednio do Fur, więc zaznaczam jej uregulowanie deklaracji do maja br. i do konta Iwy doliczam pieniądze, stan na dzisiaj to 74 zł 55 gr. Dziękuję:) -
Marta, to któremu pieskowi mam zrobić ogłoszenia, bo się pogubiłam?
-
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
agusiazet replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Chyba nie bardzo jest ktoś zainteresowany pomocą Iwie w formie bazarkowej, nawet nikt tu nie zagląda. Cóż sama wezmę się za bazarek, bo długi łatwo robić, gorzej z ich spłacaniem! -
Może trzeba szukać deklaracji i hotelu dla Murzyna?
-
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
agusiazet replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Przelałam 270 zł za hotelikowanie Iwy za okres do 12 maja, stan konta wynosi teraz 24 zł 55 gr. Pilnie potrzebne bazarki do Iwy! -
Mała jest cudna:)
-
Misiek z pod Tesco , dwa razy stracił dom, teraz zamarza na śniegu !
agusiazet replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Czy na to konto mam przesyłać moją deklarację na Misia? Jeśli tak, to z jakim dopiskiem? -
Trzeba pomoc, bo zginą!!!!!Kolejny do uratowania, musi zniknąć. . .
agusiazet replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
A ile ew. kosztowałaby sterylka tej kolaczkowatej mamuśki? I kiedy mogłaby być wykonana? -
[quote name='Nitro']Liska wczoraj wymiotowała dwa razy karmą, potem śliną i zaczęło się rozwolnienie. Takie informacje dostałam wczoraj- może to kwestia przejedzenia? tyle przecież nie jadła i może dostała za dużo, nie wiem dzisiaj się okaże :( Oraz wklejam link do wydarzenie na fb [URL]https://www.facebook.com/events/375645405878837/[/URL][/QUOTE] O, kurczę:( I jak tam dzisiaj?
-
[quote name='Tola']Aga - on jest niewielki, wielkości Jestki, ale dokładną wage będę znała dzisiaj, bo psiak przyjeżdza po południu. Moze poczekaj? Ogłoszenia najlepiej zrobic na Lublin, Warszawę lub Kraków, bo najłatwiej o transport. Już wysyłam.[/QUOTE] Ok, to czekam:)
-
Trzeba pomoc, bo zginą!!!!!Kolejny do uratowania, musi zniknąć. . .
agusiazet replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Rany, jaka pomoc potrzebna? -
Marta, a waga tego biało czarnego? Może być Gufi? Czy mogę Ciebie podać do ogłoszeń? Jeśli tak to podaj mi na PW maila i telefon kontaktowy. I na jakie rejony go ogłaszać?
-
Śliczny pies, ma budę u tej Pani na działkach, mieszka w niej?
-
Mam jeden pakiet ogłoszeń, może któryś z tych piesków potrzebuje? Jeśli tak to napisz mi Tolu coś o nim i dane kontaktowe, może znajdzie domek!
-
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
agusiazet replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Poszło 150 zł dla Lusi od Skarpety im. Talcott, proszę o potwierdzenie na wątku, ze doszły:)