Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Witaj Kongo w weekend:)
  2. Wspaniałe wieści, mam nadzieję, że teraz będzie już z górki:)
  3. [quote name='gosiaczek1984']jak zapytałam przez smsa jak się ma Czika to odp była taka:złodziejka nas wykończy:)[/QUOTE] Hm, a co to znaczy?
  4. [quote name='yolanovi']Iwonko, podeślij konto - skromne 20 zł mogę maluszkowi podesłać[/QUOTE] Ja też wspomogę malucha 20-stką:)
  5. Śliczny kocurek, moja córcia byłaby zachwycona takim lokatorem, ale nasze psy już niestety nie:(
  6. Jakiś czas temu przelałam dla Toffika 50 zł, a nie ma mnie w rozliczeniu, poproszę o sprawdzenie, czy pieniążki dotarły do adresata:)
  7. Ciuchy dobrze schodzą, jeśli są tanie. Ja robię dla Iwy bazarek wszystko od 1 zł i teraz udało mi się uzbierać 170 zł. Możesz spróbować, a nuż wypali! Książkowy zrobię na weekendzie:)
  8. Trzeba bazarki robić, ale do nich potrzebne fanty lub pomysł na bazarek wirtualny:) Pomyślę z bazarkiem z książkami, ale moja bazarki nie mają za bardzo brania:(
  9. Ile pięknych psów, których nikt nie chce:( Collinka jest prześliczna. Jeśli można zamówię jej jakieś ogłoszenia, czy jest szansa wziąć ją do weta?
  10. Otrzymałam czerwcową deklarację od Handzi, dziękuję:) Stan konta Iwy wynosi 344 zł 55 gr. 300 zł od pary młodej ma wpłynąć do Fur, reszta u mnie.
  11. Dziękuję, jak wpłyną zaznaczę. Majowa wpłataod Ciebie oczywiście jest, przepraszam za pominięcie w rozliczeniu!
  12. Podrzucam Iwę na pierwszą po domek:)
  13. Piękna ta Kenia, kocham czarne pieski i już!
  14. Z mojego bazarku od 1 zł dla Iwy uzbierało się 159 zł, ciotki były bardzo waleczne, mam nadzieję, że wszyscy wpłacą deklarowane pieniążki i wtedy doliczę je do konta Iwy!
  15. Super, że Murzyn został Kongo, a może Kongiem, przeleję 10 zł za imię + deklarowane 50 zł za odrobaczanie gdzieś w przyszłym tygodniu:)
  16. Witaj Lori, dawno do Ciebie nie zaglądałam więc nadrabiam:)
  17. Pieniążki dla Marty poszły, a stan finansów skarpety wynosi 399 zł 96 gr.
  18. [quote name='lika1771']Serdecznie dziekuje za pomoc dla Marty.[/QUOTE] Oczywiście, jako nie deklarowicz Skarpety, jesteś zobowiązana zwrócić 30 zł w terminie do 14 lipca, bo przelew właśnie póściłam:)
  19. Plama, co słychać?
×
×
  • Create New...