Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9486/adrianaphoto3398.jpg[/IMG]
  2. Piękne, zsocjalizowane szczeniory, nie powinno być problemu z domami:)
  3. [quote name='auraa']nie wiem, czy może być moje konto?[/QUOTE] Wg. mnie może:)
  4. Otrzymałam czerwcową deklarację od magenki1, dziękuję:) Stan konta Iwy wynosi 214 zł 55 gr.
  5. Jest mocno chudziutki:(
  6. Przelałam dzisiaj moją pierwszą deklarację dla Megi, proszę o potwierdzenie jak dojdzie:)
  7. Iwusia zaprasza na wirtualne odwiedziny, chociaż:)
  8. Czyli poszedł na panny, żeby tylko nie wrócił w jeszcze gorszym stanie:(
  9. Muszę porobić Birutelli nowe zdjęcia w plenerze:)
  10. Zapraszam na bazarek książkowy dla zamojskiej Iwy: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244005-Fajne-czytad%C5%82a-na-hotel-dla-Iwy-do-9-czerwca-do-22-00-Zapraszam-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244005-Fajne-czytad%C5%82a-na-hotel-dla-Iwy-do-9-czerwca-do-22-00-Zapraszam-%29[/URL]
  11. Zapraszam na bazarek książkowy dla Iwy: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244005-Fajne-czytad%C5%82a-na-hotel-dla-Iwy-do-9-czerwca-do-22-00-Zapraszam-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244005-Fajne-czytad%C5%82a-na-hotel-dla-Iwy-do-9-czerwca-do-22-00-Zapraszam-%29[/URL]
  12. Super:) Gajowa ma dobrą renomę na Dogo, a takie osoby teraz w cenie! Czy mogę porozsyłać watek po sprawdzonych osobach z prośbą o wsparcie finansowe?
  13. Żeby tylko dał się złapać i zawieźć do hotelu! W jakiej cenie ten hotel?
  14. To trzeba go na krechę wziąć do znanego Wam hotelu i zbierać kasę. Ja deklaruję na niego miesięcznie przez rok 50 zł, mogę też opłacić szczepienia i kastrację. Może znajdzie się jeszcze jakiś chętny?
  15. Do konta Iwy doliczam moją deklarację czerwcowa, stan konta 204 zł 55 gr.
  16. Może nie będzie tak źle:) Na razie zbieram kasę do momentu, aż znajdzie się osoba chcąca przejąć obowiązki skarbnika, no chyba, że tej kasy już nie będzie w ogóle:(
  17. [quote name='Monika z Katowic']Ojej! :( Zrobiło się w kasie tragicznie malutko pieniędzy... :([/QUOTE] Z punktu widzenia skarbnika, który nie może znaleźć następcy - idzie w dobrym kierunku, wydać pieniądze i zamknąć konto. Żart, ale zakrawa na prawdziwy:)
  18. Otrzymałam od APSY zwrot za Morgana w wysokości 25 zł, dziękuję. Stan konta wynosi 394 zł 96 gr.
  19. [quote name='ewu']Tila w domu:):):)[/QUOTE] Super, oby tylko to był ten domek! Powodzenia psinko:)
  20. Ale biedaczek:( Podeślij konto dorzucę 50 zł na leczenie. I wierzę, że się uda go uratować!
  21. Chudziutka strasznie, ale niebywale urodziwa:)
×
×
  • Create New...