[quote name='Monika z Katowic']Ojej! :( Zrobiło się w kasie tragicznie malutko pieniędzy... :([/QUOTE]
Z punktu widzenia skarbnika, który nie może znaleźć następcy - idzie w dobrym kierunku, wydać pieniądze i zamknąć konto. Żart, ale zakrawa na prawdziwy:)