Taka śliczna spanielka, zawsze chciałam mieć spaniela, ale teraz niestety nie mam możliwości, dwa psy w bloku - to wszystko co mogę.
Zapraszam na kolejny bazarek dla Iwy, taki egzotyczno-leczniczy:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242357-Grzybek-tybeta%C5%84ski-do-produkcji-zdrowotnego-kefiru-na-hotel-dla-Iwy-do-30-IV-do-19"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242357-Grzybek-tybeta%C5%84ski-do-produkcji-zdrowotnego-kefiru-na-hotel-dla-Iwy-do-30-IV-do-19[/URL]