Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Kto pokocha małego Gremlinka???
  2. I dzisiaj też zaglądam do Iwusi.
  3. Chociaż skonsultować, aby mieć wiedzę, co można by zrobić, albo nie.
  4. [quote name='Tola']Niestety - totalna cisza. Ani jednego zapytania o sunię:([/QUOTE] Przy psich kalekach najczęściej tak jest:( Stąd optuję, aby próbować sunię zdiagnozować u psiego ortopedy!
  5. Z kodem jest coś nie w porządku, czy ma być 102?
  6. Do konta Iwy doliczam 71 zł z mojego bazarku od 1 zł, stan końcowy wynosi 84 zł 55 gr.
  7. Będzie dobrze, na pewno będzie dobrze. Taki wspaniały dom i wspaniały pies - dogadają się!
  8. [quote name='monika55']Dziękuję agusiazet za wpłatę 50zł. Bardzo się przyda bo trzeba odkarmić maluszka.[/QUOTE] Super, jeśli znalazłoby się miejsce dla małego w DT płatnym też bym się dołożyła:)
  9. Fajne kluchy:) Zaglądam na bazarek imienny!
  10. Otrzymałam kwietniową deklarację od handzi, dziękuję:) Stan konta Iwy wynosi +13 zł 55 gr.
  11. Tutaj chyba tylko czas może zadziałać, że psiak się przyzwyczai i do nowego właściciela, i nowego miejsca. Może zadaszony kojec sprawdziłby się w przypadku tego Jasia wędrowniczka?
  12. [quote name='handzia']Aga, wpłynęło od Ciebie 100 zł dla szczeniorków. Wielkie dzięki:) Jutro kupimy komplet tabletek na robale i karmę dla nich :)[/QUOTE] Super, mam nadzieję, że dzieciaczkom się powiedzie:)
  13. Same drastyczne i smutne wieści:(
  14. Taka śliczna spanielka, zawsze chciałam mieć spaniela, ale teraz niestety nie mam możliwości, dwa psy w bloku - to wszystko co mogę. Zapraszam na kolejny bazarek dla Iwy, taki egzotyczno-leczniczy: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242357-Grzybek-tybeta%C5%84ski-do-produkcji-zdrowotnego-kefiru-na-hotel-dla-Iwy-do-30-IV-do-19"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242357-Grzybek-tybeta%C5%84ski-do-produkcji-zdrowotnego-kefiru-na-hotel-dla-Iwy-do-30-IV-do-19[/URL]
  15. Zapraszam na kolejny bazarek dla Iwy: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242357-Grzybek-tybeta%C5%84ski-do-produkcji-zdrowotnego-kefiru-na-hotel-dla-Iwy-do-30-IV-do-19"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242357-Grzybek-tybeta%C5%84ski-do-produkcji-zdrowotnego-kefiru-na-hotel-dla-Iwy-do-30-IV-do-19[/URL]
  16. Same suczki? Im jest ciężej w życiu, niestety:(
  17. Uff, dobrze, że uciekinier się odnalazł. Ale faktycznie jest z nim problem!
  18. To może ja kupię szczeniakom karmę? Jakąś lepszej firmy. Komu ją przesłać? Toli? Funi?
  19. [quote name='ocelot']Myślalam o hotelu u Neris, u Amadorki, albo[/QUOTE] albo????? U Neris płacę na Diarę i myślę, że to miejsce jest ok dla zwierzaków. Tego drugiego nie znam:( Może jakiś link:)
  20. [quote name='ocelot']Ja teraz w ogole się zastanawiam czy hotel to rozwiązanie dla niego.[/QUOTE] A czemu nie? Ucieknie? Wg mnie pies z czasem się przyzwyczai i może znajdzie dom! A jaki to hotel?
  21. Wpłynęło 57 zł z bazarku od Toli, serdecznie dziękuję, stan konta Iwy wynosi + 3 zł 55 gr.
  22. Jejku, ale się porobiło. Owocnych poszukiwać!!!
  23. Macie ode mnie stówkę dla szczeniaków, bo inaczej chyba by mnie sumienie zabiło, ze im jakoś nie pomogliśmy! Komu przelać? Dane na PW!
  24. [quote name='funia']Mamy kolejne 5 szczeniat ...Matka zginęła pod kolami samochodu trzy tygodnie temu . Domy potrzebne na cito . Pieski mieszkaja pod Zamościem w stodole... Postaram sie najpozniej jutro wstawic zdjęcia i bede prosic o ogłoszenia .[/QUOTE] Rany, same szczeniorki bez matki:( Są u ludzi, czy bezdomne?
×
×
  • Create New...