[quote name='toyota']Po bezowocnych poszukiwaniach domu w Polsce, Bezik został ogłoszony także w Niemczech i zgłosił się domek dla niego. Dom został sprawdzony przez prywatną osobę. W najbliższym czasie Bezik pojedzie do Niemiec. Kaja69 przekaże go na granicy rodzinie adoptującej.[/QUOTE]
Super, że ktoś wreszcie wypatrzył Bezika:)
[quote name='Tola']Nie - 46 zł to razem z Twoją wpłatą 11 zł; powinnam przelać 35 zł.
Pomyliłam się:oops: Nie mogłabym być księgową; zyskała Iwa;)
Dolicz więc te swoje 11 zł;)[/QUOTE]
Czyli Iwce doliczyć 57 zł?
[quote name='ania z poznania']Agusiu, możesz wstawić link?[/QUOTE]
Oczywiście, oto link do wątku Amisi:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/113473-Amisia-z-Mielca-zostala-szczesliwa-mieszkanką-szwajcarskich-hal-)[/URL]
[quote name='Pyrdka']Dziewczyny uważajcie. Szwajcaria???? Zapala mi się w głowie czerwone światełko. Zbyt dużo zbiegów okoliczności. Bądźcie czujne. Szkoda psiaka. Dobrze znam Corso i Majeczkę. Wczoraj widziałam psiaki. Pani ze Szwajcarii już "pomagała" mieleckim psiakom.[/QUOTE]
Pani ze Szwajcarii adoptowała mielecką Amisię, pani prowadzi pensjonat w górach, wiadomości o psie i zdjęcia otrzymujemy o dzisiaj. Link do wątku mogę dodać.
[quote name='Tola']Dzisiaj miałam tel z Łodzi z zapytaniem o Rolkę (parę dni temu zmieniłam tablicę właśnie na Łódź). Podałam pani tel do stonki1125 no i czekamy...................Kciuki potrzebne![/QUOTE]
No może teraz się Nuce poszczęści!
[quote name='ocelot']300 zł. niestety. Chyba, ze znajdziemy inne miejsce.[/QUOTE]
Pewnie taniej się nie da:( Poproszę o pomoc dla Misia Skarpetę im. Talcott, bo Misio jest starszym pieskiem, powyżej 8 lat?