Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. ~To ile teraz Misiu ma deklaracji? Może już mozna go brać gdzieś w lepsze miejsce niż ulica?
  2. A jaka karmę sunia powinna jeść? Jest bardzo ładnym psem i powinna znaleźć dobry domek!
  3. Otrzymałam wpłatę- deklarację kwietniową od joaaa, dziękuję. Stan konta wynosi 1 029,96 zł:)
  4. Rany, biedaczek. Poproszę o numer konta, przeleję 50 zł. Jak jego zdrówko?
  5. Przelałam do Fur opłatę hotelikową za okres do 12 kwietnia w wysokości 270 zł, stan konta Iwy wynosi - 54 zł 55 gr.
  6. Otrzymałam 15 zł dla Iwki od Zofiji, bardzo serdecznie dziękuję:)
  7. Wysłałam dzisiaj cztery kilo karmy dla kotów na podany mi wcześniej adres:)
  8. [quote name='toyota']Po bezowocnych poszukiwaniach domu w Polsce, Bezik został ogłoszony także w Niemczech i zgłosił się domek dla niego. Dom został sprawdzony przez prywatną osobę. W najbliższym czasie Bezik pojedzie do Niemiec. Kaja69 przekaże go na granicy rodzinie adoptującej.[/QUOTE] Super, że ktoś wreszcie wypatrzył Bezika:)
  9. [quote name='Tola']Nie - 46 zł to razem z Twoją wpłatą 11 zł; powinnam przelać 35 zł. Pomyliłam się:oops: Nie mogłabym być księgową; zyskała Iwa;) Dolicz więc te swoje 11 zł;)[/QUOTE] Czyli Iwce doliczyć 57 zł?
  10. [quote name='ania z poznania']Agusiu, możesz wstawić link?[/QUOTE] Oczywiście, oto link do wątku Amisi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/113473-Amisia-z-Mielca-zostala-szczesliwa-mieszkanką-szwajcarskich-hal-)[/URL]
  11. [quote name='Pyrdka']Dziewczyny uważajcie. Szwajcaria???? Zapala mi się w głowie czerwone światełko. Zbyt dużo zbiegów okoliczności. Bądźcie czujne. Szkoda psiaka. Dobrze znam Corso i Majeczkę. Wczoraj widziałam psiaki. Pani ze Szwajcarii już "pomagała" mieleckim psiakom.[/QUOTE] Pani ze Szwajcarii adoptowała mielecką Amisię, pani prowadzi pensjonat w górach, wiadomości o psie i zdjęcia otrzymujemy o dzisiaj. Link do wątku mogę dodać.
  12. Wielka szkoda:( Czika, trzymaj się!
  13. [quote name='ocelot']A nie pytałaś się czy za drobną opłata by go nie trzymała?[/QUOTE] Właśnie, może warto spróbować.
  14. Otrzymałam wpłaty: _lara za II 10 zł Kasiakia za IV 10 zł agusiazet za IV 25 zł Stan konta Skarpety wynosi 1 019 zł 96 gr. Dziękuję serdecznie:)
  15. Super, że takie dobre wieści:) Jakaś pomoc np. finansowa potrzebna?
  16. [quote name='Tola']Dzisiaj miałam tel z Łodzi z zapytaniem o Rolkę (parę dni temu zmieniłam tablicę właśnie na Łódź). Podałam pani tel do stonki1125 no i czekamy...................Kciuki potrzebne![/QUOTE] No może teraz się Nuce poszczęści!
  17. [quote name='ocelot']300 zł. niestety. Chyba, ze znajdziemy inne miejsce.[/QUOTE] Pewnie taniej się nie da:( Poproszę o pomoc dla Misia Skarpetę im. Talcott, bo Misio jest starszym pieskiem, powyżej 8 lat?
  18. Ile w całości Misiowi potrzeba na hotel?
  19. [quote name='Tola']Przelewam 46 zł z mojego bazarku dla Iwusi[/QUOTE] Czyli razem z moją wpłatą za bransoletkę i jej wysyłkę będzie 56 zł, tak?
  20. Otrzymałam 15 zł od Funi dla Iwy, dziękuję. Stan konta 201 zł 55 gr.
  21. U nas słoneczko, zatem wiosennie dźwigam Iwusię:)
  22. U nas już ładniej:) Z mojego bazarku od 1 zł uzbierało się dla Iwki 64 zł:)
  23. Poszło dla suni 20 zł:)
×
×
  • Create New...