Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Jestem za pomocą pieskowi, tylko napisz o jaką kwotę prosisz, bo jako nie deklarowicz musisz dokonać w określonym teminie 20% zwrotu od otrzymanej sumy!
  2. Żyjemy, mamy się dobrze. A to schowek Bisi na czas burzy: [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/1253/bisiaiburza.JPG[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/386/bisiaiburza1.jpg[/IMG]
  3. Szkoda, że ludzie nie dali Emi szansy na aklimatyzację:( Moja Bisia - strachulec i panikarz, do dzisiaj boi się i panikuje na sporo odgłosów, ale to zupełnie inna sunia niż na początku pobytu u nas, wspaniała sunia i wierny przyjaciel, za mną poszłaby chyba w ogień:)
  4. [quote name='Tola']Aga - wielkie dzięki, ale jak na razie to jedyna deklaracja.[/QUOTE] A nuż ktoś się jeszcze zadeklaruje!
  5. Jeśli Czika je takie puszki jak mój Sony, to nie ma szans, aby taka mała psina zjadła całą na raz. Mojemu dzielę na 4- 5 razy, bo on to ma mieszane z suchą karmą dla starszych psów.
  6. Jeśli będzie potrzeba na hotelik dl Fafika, to zgłaszam się z pierwszą deklaracją: 50 zł przez rok! Może tak chociaż uda się pomóc pieskowi.
  7. O, rany, może kasia Murkowa ma miejsce i go przyjmie, bo teraz to pies ma przechlapane:(
  8. Zaglądam do Plamy w maju i cóż widzę, tylko pustkę:( Jakie to smutne, pies bezpieczny można o nim zapomnieć.
  9. Przelałam 120 zł dla Misa, 100 zł jednorazowo i 20 zł deklaracja za maj. A widzę, że u Misia nie wesoło:( I co z tym zrobić?
  10. Ja też niestety nie znam się na Facebooku:( Murzynowi zamówiłam 50 ogłoszeń na Śląsk, może tam się komuś spodoba!
  11. Cieszę się, że mogliśmy pomóc Lusi:) Otrzymałam przelew od agusiazet za maj 25 zł, wykonałam przelew 100 zł dla Misia, stan konta wynosi 359 zł 96 gr. Livka, zwrot 20 zł na konto skarpety powinien być wykonany w terminie do 29 czerwca br.
  12. Po trzech dniach od ostatniego wpisu, znowu podrzucam Iwusię:)
  13. Widzę, że pieniążki od Skarpety im. Talcott doszły. Proszę o potwierdzenie na wątku: http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-szuka-odpowiedzialnego-skarbnika!
  14. Super wiadomość, ta o domku. Powodzenia śliczna!!!
  15. Otrzymałam, ale nie mogę zrobić przelewu, nie wiem dlaczego rachunek nie reaguje na polecenie wykonania przelewu, spróbuję wieczorem. Otrzymałam deklarację Lary, dziękuję, stan konta 434 zł 96 gr.
  16. Liska jest na prawdę fajnym psiakiem!
  17. Halo, co z rozliczeniem? 150 zł od Skarpety im. Talcott należy też rozliczyć na wątku skarpetowym!
  18. Mam pakiet ogłoszeń, może przydałby się Murzynowi? Jeśli tak to tylko poproszę o dane kontaktowe osoby, która może coś o Murzynie powiedzieć i ogłoszenia będą!
  19. No i co, z tym mieszkaniem Misia w budzie?
  20. Muszę pamiętać, że obecna opłata ma wynosić 220 zł, bo 50 zł jest już u Fur. Otrzymałam 30 zł od Toli, to deklaracje opłacone aż do wrzesnia! Stan konta Iwy wynosi 104 zł 55 gr.
  21. [quote name='auraa']nie szukałam dla niego hotelu.... kasa..[/QUOTE] Rozumiem, pytam orientacyjnie, żeby wiedzieć!
×
×
  • Create New...