Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Z bazarku cegiełek życia dla Lusi napłynęło już 245 zł, które w tym momencie przelewam na konto Fundacji opiekującej się Lusią z dopiskiem na leki. Proszę Hope2 o potwierdzenie jak pojawią się w spisie wpłat na FB.
  2. Oby wreszcie Liza nie miała tych ataków!
  3. [quote name='AgaG']Ola też ma owczarka, któremu nikt nie dawał szans, tak był połamany, ale udało się go zoperować i to cucowny pies- król w domu:) warto walczyć.[/QUOTE] Mądre słowa - warto walczyć!
  4. Aha, to będę trzymać kciuki za powodzenie wizyty!
  5. Niedobre wieści:( Lusiu, walcz!
  6. Pisz, pisz, najlepiej dobre wieści!
  7. Dobranoc i dźwigam Kongusia!
  8. Jest piękna, ma mądre oczy, wierzę, że uda się jej pomóc!
  9. Przepraszam, gdzie są rozliczenia za 2013 rok?
  10. O, matko, jakieś straszne, czarne, kraczące sępy się tutaj nazlatywały. Jeśli jest szansa na ratowanie młodego psa, warto podjąć taką próbę i żebrać o pieniądze! Po pierwszym deklaruję 100 zł dla suni. Poproszę o adres na PW i ew. przypominajkę, jeśli zapomnę! I walcz psinko!!!
  11. [quote name='elaja']Jest lepiej , w poniedziałek ma mieć jeszcze badanie moczu ................. i kciuki proszę , bo Burasek miał gości .... ale nic więcej nie napiszę bo nie chcę zapeszać .[/QUOTE] Wow, zaciskamy!
  12. To zawsze jest trudna decyzja:( Ale ja wierzę, że Kani powalczy! I za to trzymam kciuki!
  13. Może Pani okaże się warta Iwy.... Trzymam za to kciuki!
  14. [quote name='Hope2']Na te pytania może odpowiedzieć jedynie Wiosna-ale chyba już nie wchodzi tutaj...nie wiem nawet, czy jeszcze na dogo wchodzi...[/QUOTE] I właśnie to mi się nie podoba, że od kilku lat płacę, a Wiosna tutaj nie zagląda, ma darczyńców w poważaniu:( Żal mi tylko Nadinki.....
  15. [quote name='Hope2']PRZEKLEJAM Z FB :) [B][COLOR=gray][B][URL="https://www.facebook.com/pages/Fundacja-Grey-Animals/175583302484992?ref=stream"]Fundacja Grey Animals[/URL][/B] udostępnił(a) swoje [URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=613103975399587&set=a.613103665399618.1073741850.175583302484992&type=1"]zdjęcie[/URL].[/COLOR] [/B] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kochani, cuda się dzieją. Ci, którzy trzymają kciuki za Garreta, niech trzymają dalej, mocno. Ale CAŁA RESZTA, równie mocno, trzyma za NADIĘ! Wciąż dość dzika Nadia nigdy nie spodobała się nikomu - mało tego, mało kto ją w ogóle widział z bliska. Pojawiła się osoba, która myśli o jej adopcji, ale przede wszystkim która chce z nią pracować, chce teraz - przed ewentualną adopcją - przyjeżdżać, zabierać Nadię na spacery, oswajać ją ze sobą. Jeśli to się uda, to ja absolutnie i kompletnie wymiękam. Nadia jest u mnie dłużej, niż sama Fundacja [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande] [/FONT][/COLOR] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1381410_613103975399587_481284037_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Piękna jest, wygląda jak moją już nietymczasowa Bira, tylko smutniejsza:(
  16. [quote name='Tola']Rozmawiałam przed chwilką z furciaszek - zadzwoni do pani i umówi się na wizytę. Pani mieszka w kamienicy razem z córką, mieszkanie niewielkie; nie potrafiła mi powiedzieć, dlaczego chce tak dużą sukę. Myśle, ze fur coś ustali. Wczoraj dzwonił tez facet z naszych okolic - wypatrzył Iwę na stronie internetowej fundacji. Podjadę tam prawdopodobnie dopiero we wtorek, bo to 50 km[/QUOTE] No, jakie Iwa ma branie:)
  17. Ale straszne wieści. Trzymam kciuki, aby nie okazały się prawdziwe!
  18. To ja na dzień dobry:)
  19. Napisałam do Szamanki z prośbą o zmianę tytułu, ale reakcji brak:( A tu czas nagli!!!
  20. Skarpeta im. Talcott otrzymała 175 zł 72 gr w spadku po Yodzie, wielkie dzięki:)
  21. [quote name='Alla Chrzanowska']Nie wiele już mogę, ale deklaruję 20,00 zł stałej + 30,00 jednorazowo na leki, proszę o dane do przelewu. Wielkie dzięki:):):) Dane do przelewu na konto Fundacji, koniecznie z dopiskiem dla Lusi: [FONT=lucida grande]Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt[/FONT] [FONT=lucida grande]MONDO CANE[/FONT] [FONT=lucida grande]ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola[/FONT] [FONT=lucida grande]NIP 5291801195[/FONT][FONT=lucida grande] konto Bank Pekao S.A. 58 1240 6348 1111 0010 4518 3305 dla wpłat zagranicznych pay pal : [email protected] IBAN PL58124063481111001045183305 SWIFT PKOPPLPW [/FONT]
×
×
  • Create New...